Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Ankete

Ankete Ovdje mozete kreirati ankete bilo kako vezane za Inter

Rezultati glasanja: Šta osvajamo ove sezone?
Ništa 8 36.36%
Serie A 2 9.09%
Italy cup 3 13.64%
Europa liga 1 4.55%
Serie A i Italy cup 1 4.55%
Serie A i Europa liga 2 9.09%
Italy cup i Europa liga 0 0%
Tripleta (sve) 5 22.73%
Broj glasača: 22. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-08-2012   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Vaša očekivanja ove sezone?

Ponuđene su sve moguće opcije . Ja sam optimista .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 06-08-2012 at 22:34.
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #2
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja sam veciti optimista i verujem da moremo uzeti tripletu... imamo vec sad dovoljno dobar tim.

Scudetto i coppa italiju su vec normalna ocekivanja za klub takvog ranga. a evropa liga je drugo klasno takmicenje i kad pogledas kakvi klubovi su to prvenstvo osvajali pa sto nebi onda i jedan Inter.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #3
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Serie A.

Milan je prodao igrače koji bi im mogli donijeti titulu, Juventus se raspada zbog novih afera, Roma je jednostavno loša, a ovi ostali su odron.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Serie A.

Milan je prodao igrače koji bi im mogli donijeti titulu, Juventus se raspada zbog novih afera, Roma je jednostavno loša, a ovi ostali su odron.
Neka je u Španiji bolja situacija . Napoli ti odron .

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Auu, hajde Alcatraz, ali ima i drugih koji su pesimisti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #5
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Ja lično sam nakon završetka sezone očekivao da će se dogoditi nešto od sledećeg:
  • plan A: rekonstrukcija ekipe sa nekolicinom TOP pojačanja koja će od Intera opet napraviti ekipu konkurentnu ostatku Evrope
  • ako ne to, onda plan B: totalnu rekonstrukciju ekipe sa akcentom na mlađe snage (Coutinha, Alvareza, Obija + nekolicinu Primaveraca)

S obzirom, da je već na početku ljeta bilo vidljivo da nema govora ni o planu A a ni o planu B, sledeće sezone ćemo gledati sledeće. I nemoj me korisniče beneamata pitati kako znam, kad je to vidljivo i sa planete Jupiter:
  • plan C: ostanak dosadašnje ekipe u skoro pa 90% pojačana sa nekim polu-proizvodima, gdje će glavno oružje i dalje biti veteranski trio: Zanetti-Cambiasso-Milito a gdje će naši MEGA-talenti i dalje dobijati šansu na kašičicu, i to onu dječiju, a pola njih je i povrijeđeno i pitanje je kad će uopšte i biti potpuno spremni

Iz svega navedenoga a također i iz podatka da je Serie A nikada slabija unazad 20-ak godina, ja neočekujem ništa, jer je Juve i dalje najjača ekipa a biće još jači ako uspiju dovući jednog TOP napadača.

Mi, ama baš ništa nismo drastično promjenili i ja lično ovdje potpisujem već SADA, najveći mogući uspjeh ako uspijemo osvojiti 3-će mjesto. Sve ostalo je naučna fantastika
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #6
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne slažem se sa tobom Alca. Palacio jeste stariji, ali je i Milito došao kada je Ibra otišao pa smo osvojili šta smo osvojili sa istim trenerom. Ne možeš se odmah oslonuti na mlade, nego trebaju imati igrače od kojih će učiti. Ne može se desiti rekonstrukcija preko noći. Odrekli smo se starudija koji ujedno nisu ništa donosili našoj igri, neki još nisu otišli, možda i neće ali se ni ne računa na njih.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012   #7
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Ja sam optimista i ne gledam na ovaj plan o podmladjivanju smao ovu sezonu, vec i narednih nekoliko, jer tim se stvara ili par godina ili kao PSG sto sada radi, a znam svi kako mi mozemo...

Sto se tice ove sezone ocekujem samo da MM vjeruje u Stramu i njegov rad, jer igraci mu vjeruju i konacno imamo atmosferu kako treba u klubu. Imamo par mladica koje moramo isforsirati, imati cemo ih i sljedece sezone i uz par pojacanja mozemo do novog Intera koji ce opet godinama osvajati...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

CORDOBA : OVA EKIPA MOZE DO SCUDETTA !!!

Legenda Intera,Ivan Cordoba je dao kratku izjavu za tekucu sezonu koju on docekuje na klupi Intera ali ne kao igrac.Cordoba je rekao : "Siguran sam da ovaj Inter moze osvojiti scudetto,imamo mladog i ambicioznog trenera i dobre igrace a pojacanja ce biti jos do kraja mercata ",rekao je legendarni stoper Intera.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #9
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Kako je ovo za opciju "Nista" Alcatraz glasao tri puta hehehe
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Imamo dosta pesimista na forumu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #11
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Alcatraz, hulle.......
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije Hulle jos glasao, a vec 5 za nista .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2012   #13
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

jao pesimista.......pa ljudi dragi od pesimizma i nekog pametovanja u prazno, nista dobro nikad nije izaslo.... idemo u sljedecu sezonu sa najvisim ambicijama, kao i uvijek.... forza inter...
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #14
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Realno nista!!!!
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hoce li ko glas dati za Italy cup i Europa liga ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic