Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-11-2013   #16
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

bicemo losi itekako ozada ! xD pa za sta je doveden andreoli koji je bio u top 5 stopera zadnje sezone ?? da samo dobije 25 min u 11 kola ?? xD
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto loši? Ranocchia puno bolje igra sa iskusnim stoperima kraj sebe. Andreolli je doveden prije Huge i Rolanda.. dakle, prije Waltera je dogovoren deal.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #18
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

zato sto je samuel prno u fenjer ! nit ima snage nit moze , a rolanda kada gledam na terenu mrak me obuzme
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #19
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
bicemo losi itekako ozada ! xD pa za sta je doveden andreoli koji je bio u top 5 stopera zadnje sezone ?? da samo dobije 25 min u 11 kola ?? xD
Očito je doveden samo zato što je bio džabe. Ha ya. Da se ja pitam Rolando nikada ne bi imao prednost nad njim a ni ovakav Samuel. Također mi se nikako ne sviđa ovo što Mazza radi s Kovom. Jbt pa nikad neće ući u formu ako ne igra, a i kada igra to nije na njegovoj prirodnoj poziciji. Kova je igrač koji može tim voditi do velikih stvari ako je u formi i zato je šteta ne radit na tome da se dovede u formu, bili bi jači za 30% s Kovom od prošle polusezone a to bi nam dosta značilo.

Btw, večeras treba ne pobijedit nego razvalit. Znači 3 gola razlike su minimum a ne bi bilo loše Bardiju ni 4 komada uvalit da se ekipa malo razradi i navijačima vrati povjerenje.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #20
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Bilo sta osim uverljive igre i rutinske pobede je katastrofa...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jedna jača pobjeda i vi odmah očekujete 5-0 iduču. Ja sam zadovoljan hendikepom , 2 razlike.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #22
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Isto sto je radio Insigneu i Cigariniju u to vrijeme, Walter sada radi i Kovi.. Nadam se da Mateo nece zatraziti transfer i da ce Thohir zatraziti od Waltera da mu nadje mjesta u prvih 11. Inace, nije dobra situacija ni malo.. Jednostavno on ne voli ove lagane igrace, koji su vrhunski tehnicari ali su snagom daleko ispod onoga sto trazi Walter..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #23
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Bardi vidi da ovi naši levati nikad neće zabit gol ba veli: "ajd pustit ću im jednog, ipak im se se moram vrati".

Stvarno smo bezidejni u napadu, fali nam neki dobar kreativac (npr. pravi Kova) da pomogne Ricky-ju. I u prošla 2-3 kola smo bili bezidejni (čak i protiv Verone gdje smo zabili 4 i protiv Udinesea gdje smo zabili 3 jer smo u tim utakmicama zabijali uglavnom iz prekida). Da sam Mazzari bio bih veoma zabrinut jer igra nam je 0.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #24
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ovo je toliko jadno da jadnije ne moze da bude,na domacem terenu protiv Livorna uputili smo prvi udarac u gol u 45. minutu,odigrali smo bez ijedne ozbilnije akcije i sanse,one udarce sto je kao Palacio uputio covek ni nemoze nazvati udarcima,razocarao sam se,bas bas lose...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Izgleda da nisam ništa propustio, uključujem se u drugom poluvremenu . Kakav je ovo autogol Bardija wtf?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #26
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nisam gledao prvo poluvrijeme (morao cuvati rodjaka) ali izgleda da nisam puno propustio, vidim Bardi IKONA strijelac
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ko nema Arenu4, http://www.rtvuzivo.com/arena-sport-4/
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #28
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma posle ove supljine drgo pol.necu ni da gledam,ode,cekaju me ortaci sa peticom beline...:--)))))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bardi, M'Baye, Duncan, Siligardi, Benassi, da li smo mi igrali protiv Inter Primavere?

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jedna jača pobjeda i vi odmah očekujete 5-0 iduču. Ja sam zadovoljan hendikepom , 2 razlike.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2013   #30
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kovačić je ovom asistencijom pokazao da je world class player a takvim je dovoljan trenutak inspiracije da riješe utakmicu. Sad da je Mazzari pametan pa da iskoristi samopouzdanje koje je Kova sada dobio i da ga u narednoj stavi od prve pa da se naša 10-ka konačno vrati u pravu formu. Uz (kakva-takva) 3 boda i veliki povratak Il Capitana, Kovačićeva odlična asistencija je jedina pozitivna stvar sa večerašnje utakmice. Ovo je bila naša ubjedljivo najslabija utakmica ove sezone.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic