Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Rezultati glasanja: Vaša prognoza
Pobjeda 7 100.00%
Neriješeno 0 0%
Poraz 0 0%
Broj glasača: 7. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-10-2013   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Campa je igrao za Argentinu jeb*o ga otac a za nas ne može. Ako nam Torino zabije 1-2 gola i kiksamo njega ću zbog toga krivit. Žao mi je što nećemo moći gledati Ricky-ja, pravo ga je uživanje gledati kada je u ovako finoj formi, ali u potpunosti vjerujem Kovi i siguran sam da će ovom utakmicom dokazat Mazzariju da mora igrati u prvoj svaku. Ali me ta odbrana brine, pogotovo ako još i Rano bude na klupi ali ako ništa vidjet ćemo možel se na Samuela ove sezone osloniti.
Quote:
Originally Posted by dera View Post
Campagnaro nema neku ozbiljnu povredu, on a spominje se i Ranocchia će dobiti zaslužen odmor, tako da neki pišu da bi Rolando i Samuel mogli da prave društvo Juanu.
Ja sam čuo ovdje za povredu, znam da neće igrati jer ga je Walter odlučio odmoriti kao i Andreu te dati priliku svom imenjaku i mezimcu Rolandu . Nebitno, mi ne smijemo igrati protiv Torina na jedan gol razlike, tako da ne možemo kriviti odbranu ukoliko prime jedan gol.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2013   #17
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Imao je Campa jutros na treningu manji problem s misicem
emperor is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2013   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bez obzira na povredu, trebao je da odmara.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2013   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Definitivno jako bitna utakmica za nas posle debakla od Rome u MIlanu nema dileme,nadam se da cemo dobiti jer je izuzetno vazno uzeti tri boda zbog mirnijeg nastavka prvenstva,Napoli izduvao od Rome sto nam odgovara uz neresenu Jubea i Fiorentine ovo kolo bi nam definitivno doslo na ruku,naravna da i mene brine odsustvo Alvareza ali sta je tu je,nesmemo dopustiti da se oslanjamo samo na njega,opet cemo igrati izgleda samo sa Palasiom napred,neznam sta da kazem osim da nevolim kada igramo sa jednim napadacem a ni on nije klasicni
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2013   #20
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Trebao je odmarati tako da ne igra za reprezentaciju. Imao je dobar alibi (nije igrao zadnje 2 za klub). Naša odbrana bez Campe je dobra k'o krampa
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Direktan prijenos na Areni4.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #22
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Igra Ranocchia zasto ne bi igrao?!Nema smisla dva stopera mijenjat.
Rolando zaslužuje opet umjesto Campagnara odigrat.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Icardi također zadobio povredu, zapravo, iščešao tetivu, ne toliko ozbiljna povreda ali može ga udaljiti sa terena na neko vrijeme. Ko je slijedeči ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

U zdravlje .... aj nebili se sada malo Fadil pokazao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #25
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zao mi Ikardija,idemo na pobedu igrao sam dvojku i cekam Monaco i nas za 1700 kruna,ajmoooo
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Zao mi Ikardija,idemo na pobedu igrao sam dvojku i cekam Monaco i nas za 1700 kruna,ajmoooo
Pade ti na Ranieriju .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #27
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

INTER (3-5-1-1): Handanovic, Rolando, Ranocchia, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Kovacic, Palacio.

TORINO (3-5-2): Padelli; Darmian, Vives, Moretti; D'Ambrosio, Brighi, Gazzi, Farnerud, Pasquale; Cerci, Barreto.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #28
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Naravno da igra Ranocchia.
Al on me najviše brine,mislim da ne funkcionira baš najbolje bez iskusnijeg stopera kraj sebe.Vidjet ćemo kako će to danas izgledat...
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Teško nama, Kovačić i Palacio trebaju napraviti gol. Vjerovatno 0-0 na poluvremenu a onda ulazak Belfodila koji također nije CF.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Za one koji neće gledati preko Arene4:
1 http://firstrownow.eu/watch/<wbr>215656/1/<wbr>watch-torino-fc-vs-inter-milan.<wbr>html

2 http://firstrownow.eu/watch/<wbr>215656/2/<wbr>watch-torino-fc-vs-inter-milan.<wbr>html

3.http://www.sportlemon.tv/<wbr>20131020/<wbr>vv526416d98a4bf8.14833437-66786<wbr>8.html


4. http://atdee.net/68102/watch-torino-vs-inter

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

Odustajem, dosta mi je 20 min. bruke. Ovaj sudija je u prošle dvije utakmice koje je sudio nama oba puta dodijelio po crveni, i evo opet, bruka!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2013   #30
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Naša odbrana bez Campe je dobra k'o krampa
Za ne povjerovat je koliko ova naša odbrana može napraviti grešaka za 20 min. i to protiv jednog Torina. Ja ne znam jel Campagnaro toliko znači ali na početku sezone nam niko nije mogao zabiti gola, pa čak nam ni priliku nisu uspjevali stvoriti pred našim golom a u zadnje 2-3 utakmice (bez Campe) igramo odbranu isto onako kao što smo je igrali prošle sezone (kada smo bili među ekipama koje su najviše primili golova u ligi).

A i Mazzari kada je Handa pocrvenio umjesto da izbaci jednog stopera pa da u nastavku igramo u formaciji 4-4-1, ili ako već neće dirati stopera da izbaci Taidera, on izbacuje jedinog kreativca u ekipi - Kovačića. Kako misli da zabijemo gol, jbg otac nije valjda da se zadovoljava remijem ali evo mu sada ga primismo, pa neće biti ni remija jer kako misli da sada zabijemo kad igramo 5-3-1 odnosno igramo ovako: 7 defanzivaca (a opet u odbrani puše na sve strane) - Guarin - Palacio.

Last edited by Biscione; 20-10-2013 at 21:22.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic