Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-11-2013   #31
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ova formacija nema više veze.... nismo efikasni sa tom formacijom i treba je menjati.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #32
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

I umesto da pobedis raspalu Bolonju kad su jebeno svi s kojima se borimo za to 3.mesto kiksali,mi ni tada nemozemo uzeti bodove,jebem ti motivaciju,Biscione dragi nije sreca u pitanju nego neznanje druze moj dobri,pogledaj druze kako je Ljorente poceo zabijati golova kad je poceo igrati a Tevez to radi od kako je dosao ali to je zato sto su to pravi napadaci kakve mi nemamo nazalost,jebo ja srecu,imali smo je protiv Livorna

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Ova formacija je dobra ali da imas prvoklasne bekove i napadaca top klase u nasem slucaju minimum jednog izuzetno dobrog veznog
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mi moramo igrati onu formaciju gde če naši najbolji igrači doči najviše do izražaja a to je sigurno 4-3-3 ili 4-2-3-1 ili 4-1-2-1-2. A ne ta njegova gde moraš imati po jednog Danija Alvesa na svakoj strani i Messija i Ronalda u napadu da nešto pobedimo.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2013   #34
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Dok god imamo Cicka nema frke
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

johny je bio nas glavni igrac i pkazao je da je u strasnoj formi ove sezone !! dao je pogodak 2 x asistirao na cambiassa i guara koje su trebali glatko smjestiti u drugom poluvremenu !!

o preckama i ona dva promasaja cu samo reci NE DA SE USRANOM DO POTOKA !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #36
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Tek sad sam vidio da je danas Napoli kiksnuo a mi to nismo izkoristili protiv jedne bedne Bologne....
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #37
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

O tome ti ja Q pricam a mi kao ocemo u LP,zivi bili pa videli na kraju sezone,tada cemo i videti krajnji domet ove ekipe,mada sa ovim igracima mi realno nemomo ni sta da trazimo u LP,mozemo ako se kvalifikujemo igrati samo neku epizodnu ulogu
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Slažem se da ova formacija nije dobra za najviše domete. Pored toga mi se ne sviđa Mazzarijeva tvrdoglavost, dobro radi dosta stvari i sviđa mi se ali je brate tvrdoglav i čini se da jedini on ne vidi da s ovom formacijom se ne može voditi jedan veliki klub (čak i Jube koji ima duplo jaču ekipu od nas ne može ništa u Evropi sa formacijom od 3 pozadi igrača, mogu pobjeđivat po šugavoj Italiji gdje ih sudije guraju). Ali u ovom konkretnom slučaju (protiv Bologne) nije kriva formaicija nego je do izražaja došao slab igrački kadar, jednostavno igrači nemaju samopouzdanja (i kvaliteta) i fulaju ono što bi naše nekadašnje zvijezde Adriano, Ibra, Eto, Milito rutinski rješavali. Sada nemamo velike igrače i koji će rješavati utakmice jednim potezom kada ekipi ne ide. Thohir mora dovesti barem 1-2 TOP igrača (barem tipa Džeko). Jasno je da ovo više ovako ne može.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #39
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Sa Mazzarijem, njegovom formacijom i tvrdoglavoscu necemo ni u Europa Ligu, ovo je vec jasno, Inter nema igru, i samo smo kuci favoriti protiv malih ekipa, a to je nedovoljno.

Zao mi je jos jedne sezone bez LP!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2013   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Krerirali smo puno više nego u prethodnim utakmicama, ali kako je išlo mogli smo čak i izgubiti. Kod njihovog gola smo nanizali nekoliko naivnih poteza, a promašili smo nemoguće. Žao mi je, jer kreiramo puno a skupljamo dosta manje bodova nego zaslužujemo."

"Jonathan igra kao veliki igrač, ali još mora raditi. Svi znaju što im je raditi, mislim da osjećaju kako imaju potpuno povjerenje. Nagatomo je osjetio zategnuće, vidjet ćemo sutra. Guarin se ponekad miješa s Palaciom, ali danas su oboje bili dobri. Rodrigu je nedostajao gol, nije bio njegov dan, ali borio se. Mi napadamo sa svima, pa Alvarez igra u sredini. Ja volim takav nogomet, sve po podu. Šteta jedino zbog naivnosti."

"Kovačić? Očekivao sam više od broja 10, uveo sam ga kako bih podigao kvalitetu ofanzive, želio sam pobijediti ovu utakmicu.

Zašto nisam promijenio poziciju njega i Alvareza?

Nisu to još zreli igrači da konstantno mijenjaju pozicije. U Napoliju sam imao istu ekipu više godina pa se to moglo raditi, dok ovdje nismo još spremni za puno mijenjanja.

Rolando iznenađenje?

Stalno napreduje. A tu su još mladi kao Taider i Juan koji igraju dobro. Brazilac može postati igračina ako nastavi s razvojem.

Ali ako želimo biti u vrhu ne smijemo si dopuštati da poklanjamo gol kao ovaj danas niti da toliko promašujemo pred samim golom. Preko igre moramo dolaziti do golova, ali ne zaboravimo da su bodovi ti koji čine razliku. OK igra, ali moramo pobjeđivati."

Ništa od njega u prvih 11 zadugo. To je problem Matea, nekada bljesne a nekada je baš statičan.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic