Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Rezultati glasanja: Vaša prognoza
Pobjeda 7 77.78%
Neriješeno 2 22.22%
Poraz 0 0%
Broj glasača: 9. You may not vote on this poll

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-10-2013   #61
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post

---------------Handanović-------------------
Nagatomo-Campagnaro---Ranocchia---Juan
----------------Cambiasso-------------------
--------Guarin-------------Kovačić-----------
----Palacio/Fadil------------------Alvarez----
-----------------Icardi/Milito-----------------
Juan bi bio odličan na lijevom beku jer je veoma jak, brz i prodoran (vidjeli ste kakve zna prodore odradit) a dobar je i u defanzivi za razliku od Nage & Co. malo bi morao poraditi na centaršutevima ali i to bi s vremenom evaluiro.
I ja se slažem s Q-om, ovakva formacija i postavka bi nam sigurno donijele mnogo bolju igru i rezultate. Možda to nekima izgleda preofanzivno (4-3-3) na papiru ali svi znamo kako su Palacio i Alvarez dobri u defanzivi i često se vraćaju po loptu tako da ovo ne bi bilo preofanzivno i mogli bi se lako transformisat iz odbrane (4-5-1) u napad (4-3-3) i obratno, a u protivničkom 16-ercu bio uvijek imali nekog (Milito ili Icardi), imali bi jaku i sredinu (Kova, Guarin) i krila (Palacio-Nagatomo na desnoj i Alvarez-Juan na lijevoj) i po meni bi to bila savršena postavka. Formacija sa 3 u zadnjoj liniji je prevaziđena, pa vidite da i Jube ne može ništa u CL a ima mnogo bolju ekipu od nas. 4-3-3 i 4-2-3-1 su najbolje formacije za moderan fudbal.

Last edited by Biscione; 06-10-2013 at 16:34.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2013   #62
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma normalno ljudi moji da je to prava formacija a i ja sam istog misljenja da bi JJ bio otkrovenje na levom beku,samo sto to necemo docekati,ja svoja ocekivanja definitivno drasticno spustam posle ove utakmice,nek ide sezona kako ide pa cemo lepo na kraju videti gde smo i koliko moze ovaj sastav,iskreno mislim da mi nemozemo izboriti plasman u LP i ne treba nesto preterano ni da se nadamo
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2013   #63
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam svoja očekivanja spustio nakon Cagliarija .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2013   #64
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kad Mazzari zareda 7-8 uzastopnih pobjeda (sve naredne utakmice) i kad zasjednemo na 2. mjesto, opet će se dignut euforija i priče o tituli . Istina je da imamo "potanku" ekipu ali zato imamo najboljeg trenera lige - Mazzarija, valjda me neće razočarat pa i narednu početi s 1 napadačem i Kovom na klupi u tom slučaju bi izgubio moju podršku.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2013   #65
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
valjda me neće razočarat pa i narednu početi s 1 napadačem i Kovom na klupi u tom slučaju bi izgubio moju podršku.
Nažalost.

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Krilni igrač Napolija, Armero, izjavio je da se Inter ne smije otpisati.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2013   #66
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Pa naravno Siamo da cu priznati ako budem pogresio u svojoj proceni,u cega cisto sumnjam jer ces tesko Inter gledati u LP i sledece godine,a sto se tice igre Intera u sinocnoj utakmici izgleda da sam se prevario,ipak vas ima dvojica koji mislite da je Inter sinoc dobro igrao,za jednog se zna da je Mazzari a drugi si ocigledno ti,a posto Mazzaria nemogu pitati sta je to ddobro video u igri Intera i koje su to nase silne sanse bile koje smo promasili,zato bih tebe zamolio ako mozes da mi kazes sta si dobro ti sinoc video u igri Intera,budi konkretan molim te,da vidim sta sam to sinoc propustio iako sam odgledao celu tekmu,unapred hvala
Izgleda da smo ipak trojica
Quote:
Nekadašnji sjajni golman Lazija Luca Marchegiani (47) danas je komentator na televiziji Sky, a u posljednjem se osvrtu dotaknuo Intera...
- Ne bismo smjeli drastično mijenjati mišljenje o Interu nakon subotnjeg poraza. Dojmovi su pozitivni. U prvom je poluvremenu Inter bio na istoj razini kao Roma, povremeno i bolji. Kad gradiš novu momčad, povremeno moraš upasti u probleme - rekao je Marchegiani.
Ništa oni posebno odigrali u prvom dijelu i točno je da je čak Inter i bolji bio.Individualne greške su nas koštale golova,mislim da je Roma prva tri gola dala iz 3 udarca u okvir.

I kažem "Inter uopće nije bio toliko loš niti ga je Roma razbila".To može reć netko tko je utakmicu "gledao" na livescoreu ili rezultati.com.Igra je generalno bila dobra,pogledaj još jednom utakmicu pa ćeš vidjet da je Inter zapravo bolji od Rome bio samo što svoje šanse nije iskoristio.Duplo više ukupno udaraca,skoro 60 posto lopte i generalno...ne moze se nikako rec da je Inter loše izgledao.Ne kažem samo ja to,nego su takvi komentari i ostalih ljudi po Italiji.
Naravno da to na kraju ne vrijedi puno kad su se bodovi izgubili,ali je valjda nekakav pokazatelj da je Mazzari na pravom putu i da ne radi loše.Ovdje su "samo" individualne greške presudile i realizacija jer je prva službena utakmica pod Mazzarijem bez zabijenog gola.To se sve može lako treningom popravit ne treba sad odmah izmišljat novu taktiku ili ne znam ni ja šta.
A Mazzari je poznat kao tvrdoglav trener i ovo što je Quaresma gore stavio formaciju izgleda dobro,ali jako teško da ćemo to ikad gledat.A to je isto još jedna stvar zbog koje teško da će ikad moć osvajat naslove,previše forsira jednu ideju i nema baš neke alternative.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2013   #67
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa koje su to silne prilike Siamo druze,daj mi navedi malo bolje ko ih je to promasio,ja nijednog naseg igraca nisam video u prilici kakvu je naprimer imao Zervinjo u drugom poluvremenu jedan na jedan ili ona Florencijeva koju je Handa odbranio takodje,a sasvim dobro vidim i nije mi mogla promaci ozbiljna sansa na tv-u od 60 tuma u hd kvalitetu slike,pa te zato molim jos jednom da mi kazes koju stopostotnu sansu ili bas izglednu sansu za gol smo mi imali
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2013   #68
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ne mogu da vjerujem da neko misli da smo bili dobri protiv Rome, apsolutno nista nismo pokazali, ljudi nas razbili kvalitetno, 3 komada, vezni red dominirao, vise sanse imali, na kraju rezultat realan.

Igra nam je kriticna, nemamo koheziju, srljamo, individualno pokusavamo nesto, i dosta igraca ne bi trebalo biti na terenu, a ima i onih koji igraju na pogresnoj poziciji (Nagatomo).

Ako je Mazzari tvrdoglav ok, neka igra svoju formaciju, ali neka barem malo vise izostri napad, jer smo ovako jako, jako tupi prema naprijed.

Izgubili smo bodove protiv Cagliarija, nakon toga smo unisteni, iskreno se nadam da cemo se "trznut", i da necemo nanizati lose rezultate.

Ne kontam ni zasto taj mali iz Chelsea ne dobije priliku, ne moze bit' gori od Nagatoma desno da ga jeb.es.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2013   #69
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa eto vidis moj verma da ima i takvih ljudi,Nagatomo pojma nema na desnoj strani,Taider je bio ocajan,Riky nesyo kao pokusavao a nije imao nijedan konkretan prodor posle koje se izrodila neka sansa,odbrana nam je ispadala bas kao prosle sezone,Ranokija je po ko zna koji put od dolaska pokazao da nije igrac koji moze igrati u kontinuitetu i to je njegov glavni problem i od njega nikada nece biti igrac top klase jer ako je neko imao dovoljno prilike da se pokaze onda je to on,iskreno ocekujem bolju utakmicu protiv Torina posle ove pauze i nadam se Kovi i Militu u prvih 11
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2013   #70
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

U napadu smo premalo konkretni i nije u redu da igramo samo sa jednim napadačem i Alvarezom iza njega. Ponašaju su kao da su njih dvoje Ronaldo i Messi pa mogu sve sami.

A Wallaca bi stvarno volio viditi na desnom beku a japanac neka ide levo.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2013   #71
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

sky otkriva : Na poluvremenu izmedju intera i rome ( 0-3 ) , tresli su se zidovi kada je walter mazzari drzao govor !!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2013   #72
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Oriali govori o Mazzariju:
Quote:
...izgubio je od Rome,ali ekipa nije igrala loše.
Eto nas.Četvorica.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic