Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Klub > Novosti

Novosti Razgovarajte o novinama na ovdašnjem svijetu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-12-2009   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default Sudari - zapisani u zvijezdama?

Sudeći po istraživanju web-stranice koja se bavi izračunima polica osiguranja, vozačke sposobnosti određene su horoskopskim znakom. Ne sjedajte u auto s Vagama i Ovnovima!

Prema broju kazni:


1. Ribe (najgori)
2. Ovan
3. Vodenjak
4. Jarac
5. Vaga
6. Bik
7. Škorpion
8. Lav
9. Rak
10. Djevica
11. Strijelac
12. Blizanci ( najbolji)


Internetska stranica InsuranceHotline.com organizirala je veliko istraživanje kako bi dokazala povezanost horoskopa i vozačkih navika. Rezultati bi mogli zanimati osiguravatelje, koji su dosad rangirali vozače prema njihovoj dobi. Primjerice, na sjevernoameričkom kontinentu 24-godišnjaci su svrstani u skupinu visokorizičnih, za razliku od godinu dana starijih vozača, koji su stoga opterećeni manjim kvotama osiguranja.


Prema broju nesreća:


1. Vaga (najgori)
2. Škorpion
3. Jarac
4. Ovan
5. Vodenjak
6. Strijelac
7. Ribe
8. Bik
9. Djevica
10. Blizanci
11. Rak
12. Lav (najbolji)


Međutim, čini se da godine uopće nisu važne. Lee Romanow, predsjednica Insurance.coma, otkrila je da su vozačke navike određene horoskopskim znakom. Naime, studija je pokazala da su određeni znakovi skloniji izazivanju nesreća, dok drugi uglavnom skupljaju prometne kazne. Valja napomenuti da je istraživanje bilo uistinu opsežno, samim tim i prilično vjerodostojno. Naime, korišteni su podaci iz čak stotinu tisuća vozačkih dosjea unazad šest godina.

"Šokirana sam rezultatima, jer dosad stvarno nisam vjerovala u horoskop. Sada ću radije sjesti u auto s 24-godišnjim Lavom, nego s 25-godišnjim Ovnom", izjavila je Romanow, ujedno i autorica knjige Car Carma, koju je napisala na temelju ovog istraživanja.


Ukupno najgori:


1. Vaga - Uvijek u potrazi za ravnotežom, teško donose brze odluke. Međutim, u prometnoj gužvi nema vremena za neodlučnost.
2. Vodenjak - Impulzivni su i u vožnji se teško svladavaju. Zbog svoje netaktičnosti, pravi su kolekcionari prometnih kazni.
3. Ovan - Poput djece, uvijek sebi daju pravo prednosti. U današnjem prometu takav pristup nerijetko donosi nevolju.
4. Ribe - Kao pravi sanjari ponekad zaboravljaju da su za volanom. Na njihovu nesreću, za vožnju u stvarnom svijetu nužna je potpuna koncentracija.
5. Škorpion - Osveta i samo osveta. Prestignete li kojim slučajem Škorpiona, budite spremni na pravu potjeru.
6. Bik - Nepopustljivi su i tvrdoglavi. Spremni su bez grižnje savjesti napraviti najteže prekršaje, poput prolaska kroz crveno.
7. Djevica - Opsjednuti su detaljima, pa će luđački zakočiti kako bi izbjegli mačku. Doduše, tom prigodom izazvat će lančani sudar.
8. Jarac - Više ih zanima odredište putovanja, nego samo putovanje. Smatraju da su znakovi namijenjeni drugima, kako bi oni sami prije stigli do cilja.
9. Strijelac - Sklonost riziku njihov je najveći problem, no rijetko precjenjuju svoje sposobnosti. Poznati su kao veliki brbljavci, pa često telefoniraju u vožnji.


Ukupno najbolji:


1. Lav - Velikodušni su, pa stoga ne svojataju cestu. Uz to, kao veliki ego-manijaci, svojski se trude biti uzorni vozači.
2. Blizanci - Tijekom vožnje sposobni su jesti, piti, čitati novine, brijati se i šminkati. Pravi Blizanci - jedan je kopilot, drugi vozi.
3. Rak - Prema ostalim sudionicima u prometu ponašaju se prijateljski. No skloni su promjenama raspoloženja, pa će potrubiti bez razloga

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

ja sam riba i sve su mi likovi pogodili
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #2
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Ja sam Laf hehe meni nemogu nista ja sam macka
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #3
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

uuu zapisano u zvjezdama , ma sveee je zapisano u zvjezdama!
to mi je najjače ta povezivanja sa horoskopskim znacima i te gluposti
iskreno mi žao onih ljudi koji u to vjeruju, jučer okrenem rtl kasno navečer i ono ljudi zovu ova gleda karte pa ti govori ono
najjača pitanja a šta vas zanima a svi ono pa zdravlje i financije
pita jednu imate djece? kaže ova da kćer aha horoskopski znak mi recite isto i onda prdi tamo ona sad prolazi kroz napeto il teško ne sjećam se razdoblje i nek se pazi bubrežnih bolesti vidim nešto s bubrezima ... AHAHAHAHAHAHAHAHAH ahaaaa zna za to a prije ju pita čime se bavi ova kaže studira, pa ova aha onda je to valjda to razddoblje ispiti i to, znači ide precizno nešto za bubrege prdi a ne zna ''pročitat'' te svoje karte i zvijezde pa vidit na faksu je
mislim koje gluposti čovječe žao mi tih ljudi troše novac na pizdarije
daj čovječe s tim glupostima i te ''analize'' sa znacima
ee da još malo pa će i u nogometu to bit : e nećemo kupit onog jer je lav a lavovi često griješe u obrani bla bla
mislim alooooo
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #4
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

dobro ba mauro ne skreci sa teme sta si u horosopu(vaga sigurno) ajde da se malo zafrkajemo znamo i mi da su to gluposti
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ja sam vodolija, i evo drugu godinu nije me ni zaustavila policija, zna coek
znaci, nisam ni stavljao ono P na auto ahahhaha, kontao kada me zaustavi da kazem da je prvi put i da nisam znao

drugo, stari mi je riba i nikad nije imao udesa a vozi vec oko 30god, ustvari jeste udario par zivotinja hihih
bruda ovan, isto tako vozi perfekt

tako da ova anketa kao i sve druge mogu da odleprsaju

MAURO, ko si ti u horoskopu
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #6
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

djevica

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

e a jučer baš velim dvojici frendova za ono sranje i kažu obojica ma daj zovi haha, e a majke mi bi zvao i srao joj nešto izmišljo, na kraju bi joj reko e lagao sam vam uopće nemam djece ovo ono, poslje sve to snimio na komp, ali ne da mi se trošit pare na to
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

pa ja, vidis, ti umjesto da si na vrhu, ti na dnu, kus bolji dokaz
salim se, da mi se ovo nedaj Boze ne vrati
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #8
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



a dera ovo ti je istrazivano kad ni ja ni ti nismo imali vozacke dozvole al eto onako mi zanimljivo bilo
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

jesi lud mauro, tek citam ovo sto si kasnije dodao, dobro si to isplanirao
recesija, prodajem flase
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #10
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
djevica

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

e a jučer baš velim dvojici frendova za ono sranje i kažu obojica ma daj zovi haha, e a majke mi bi zvao i srao joj nešto izmišljo, na kraju bi joj reko e lagao sam vam uopće nemam djece ovo ono, poslje sve to snimio na komp, ali ne da mi se trošit pare na to
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dv9Po_h2VaA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dv9Po_h2VaA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2009   #11
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

bravo bravo jebala si mu majku... ahahahahahha
dobro al ovdje se vidi da je pravi šarlatan al ova tamo ima ono znaš laptop pre dobom konzultira to upiše ti hor. znak i vrijeme rođenja ba bla, ma doktorica znanosti
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009   #12
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja sam devica znači dobar sam. Još samo izpit da položim i biču mačka
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009   #13
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ja sam devica znači dobar sam. Još samo izpit da položim i biču mačka
bit ces ti i vise od macke
Huska is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009   #14
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Škorpion - Osveta i samo osveta. Prestignete li kojim slučajem Škorpiona, budite spremni na pravu potjeru.
hahaha ako je ovo istina ..nista od moje vozacke na ljeto
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2009   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

E moj huska samo na one perverzne stvari misliš
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic