Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-02-2013   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

De bolan dera jos ces husku da rasplaces hahahha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #17
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

daj bre dera ne postavljaj ovo,stalno me podsecas kakvog smo dragulja prodali za sicu a nedokazanog klinju doveli za boga oca
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #18
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Uporedo sa tim pasevima, pogledaj ove:
https://www.youtube.com/watch?v=LSWkeUXNE0g
Gledam i plačem, kakvog smo mi igrača prodali. Jebem im sve u upravi. Coutinho je bolji, ali nije mnogo dodavao za razliku od Matea. Vidite na onom videu protiv Kijeva gotovo da i nema driblinga, dobije loptu i doda. Mislim da bi on mogao bolje proći nego Coutinho jer u Italiji ne prolaze driblinzi
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #19
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Koju poziciju preferiraš na terenu? - "Volim igrati ispred obrane."
Znaci glupa su poredjenja sa Coutinhom, jesu slicni, ali ne toliko koliko se zeli prikazati kao los transfer, a jos se rijesili Coutinha...

Znaci to je igrac koji nam je trebao, koji ce uzeti loptu(onu sto je Guarin sjebao protiv Torina) i organizovati napade, nesto sto je radio Motta...

Meni je zao Coutinha, ali ne treba zato osporavati ovog momka i vec ga proglasiti promasajem i sta ja znam ili mozda nekima smeta sto je hrvat, mozda bi vise voljeli nekog "svog"...

Ja sam zadovoljan sa ovim transferom, momak je talentovan, mlad, igra poziciju koja nam je nakriticnija i bolje da se za njega dali tih 15 mil, nego 20 i vise za Paulinha, a isti vrag ni jedan nisu klase od igraca, ali Kova ima potencijala da to bude...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pozicija DM-a (ako voli igrati ispred odbrane) / CM-a najkritičnija? Za što je onda doveden Kuzmanović, šta će on igrati? Ne zaboravi na Cambiassa i Guarina, treba ih sve ukomponovati, ti smisli formaciju. Dakle, po tebi, potreban je igrač koji će uzeti loptu od odbrane i dodati je Nagatomu, Guarinu ili Schelotu? Wow, u pravu si, potrebni je nego li AM koji će pružiti loptu Militu i Palaciju.

Lakše sa optužbama, znaš da nacionalizam kao i podsticanje rasprave o tome nije dozvoljeno na ovom forumu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #21
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Koji onda kurac napadate momka, a odradio jedan trening samo. Normalno da je najkriticnija, pa gledas ti utakmice i vidis li patnju u iznosenju lopte i organizovanju napada. Pa 70% naseg posjeda lopte kada napadamo je u nogama stopera dodaju jedan drugome jer nemaju kome dati loptu, e tu Kova treba odraditi najveci posao, uzeti loptu, prenijeti je i dati gdje treba.

Imat ce vjerovatno ulogu koju ima Pirlo u juBentusu, a Prilo nije niti AM, ni CM, A bgm ni DM, a ustvari je sve to zajedno. Igrac koji diktira tempo utakmice. Ne poredim Kovu i Prila vec samo navodim primjer kako bi moglo sve izgledati.

Stalno kukate kada se krene sa Zanettiem, Garganom i Cambiassom kako nema tko organizovati napade, dodati i slicni i kada dovedes igraca za to, onda opet ne valja...

Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Halo bre, govorimo ono što smo vidjeli, ovo je forum i imamo pravo iznijeti svoje mišljenje bez napada od strane pojedinaca koji će to odmah pretvoriti u nešto što nije razlog našeg mišljenja.

Pirlo? U pravu si, ne porediš ga sa Pirlom, i to nečeš nikada ni moći. Ja što sam vidio od ovog momka je katastrofa, i držim se toga mišljenja. Ne sviđa ti se? Ne sviđa se meni ni tvoj stav prema onima koji misle kao ja .

Možeš ti to gledati kao ljubomora na to što je iz Hrvatske, briga me, nisam se ustručavao kritikovati Stankovića jedno vrijeme, neću ni sada. Ali jedno je sigurno, ne smiješ podsticati raspravu o nacionalizmu. Zašto sam zapeo za njega? Jasno je svima, cijena i odlazak Coutinha.

PS. Reće da on voli biti ispred odbrane, otkud na drugoj formaciji iza špica?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 01-02-2013 at 18:58.
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #23
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Gdje si Dzemila nisam te prepozno...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #24
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Very funny. LMAO.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #25
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Rekao sam vec on i Cou nisu isti tip igraca, jesu slicni, ali ne toliko da je Coutinho otisao da bi se oslobodilo mjesto za njega. A to za drugu sliku, pa moze igrati i na toj poziciji sta je tu nejasno. Sad ces vjerovatno napisati moze i Coutinho, ali zato Cou ne moze igrati kao DM sto bi ti rekao, a trenutno su nam u ovoj formaciji potrebniji igraci kakav je Kova...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jesam li ja rekao da su isti tip igrača? Ne, nisam, rekao sam da bi nam Coutinho mogao pomoći više nego li Kovačić. Nadam se da griješim, jer ako ne griješim, svi gubimo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #27
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Nikog sretnijeg od mene da su obojica sa nama. Dok u ovoj formaciji sa 5 u vezi vise koristi imamo od Kove nego Coutia, ali eto pred nama je pa vidjet cemo...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #28
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

a sta ce nam vise zadnjih veznih,ko sta dovodi,mi dovodimo zadnje vezne... kambi,mudi,guarin,kuzma,kovacic,gargano,mariga (sreca pa otiso)... ?! Umesto da oni dovedu nekog ko sto je Snajder bio,da deli lopte, tj da ostave Kutinja da on to radi,ne oni prodase i njega, i dovedose nedokazanog precenjenog klinju koji voli da ipak vise igra nazad...divota.. A to sto je hrvat,bole me uvo,isto misljenje bi imao i da je srbin,tacnije nista bolje misljenje nemam o Kuzmanovicu,nego o njemu.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #29
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Tebi Kovacevic isti tip igraca kao Gargano, Mariga, Mudi, Cambi...ajd zdravo...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2013   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ovdje se neki ustručavaju pisati da ih ne bi prozvali nacionalistom, čitaj - Huska. Kada su pisali da Pjanić nije za Intera, nisam ni pomislio prozvati ih time. Slobodno pišite u svim temama bez ustručavanja, mi admini smo zaduženi da prekinemo raspravu ukoliko se i trun pojavi, koji krši pravila foruma.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic