Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-11-2013   #26851
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Llorente je pristao na manju platu nego u Bilbaou, samo da igra redovno i da osvaja.. sto je meni bilo malo nevjerovanto, s obzirom kakve plate ljudi primaju danas. Cinjenica jest da igra za govna, al od mene respekt. Steta sto nama ne dodje..

---------- Post added at 01:25 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

Ibarbo je fenomenalan igrac, pored Radja.. ja sam gledao vecerasnju utakmicu protiv Rome, momak me odusevio. Vjerujte da sam na Lucasa i zaboravio.. Cini mi se da ga u zubima moze nositi, predriblati i pretrcati par igraca tako, i tako sutati sa 20-30 metara. Stroj od covjeka, kao Adriano u vakat. Sve ima..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26852
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nezz kako se niko ne sjeca radjinih rijeci gdje je rekao da je trebao jos prije dvije sezone postati clan juventusa gdje je sve bilo dogovoreno sa kaljarijem ali ih je on odbio jer ne zeli tamo niti ih voli te da bi prije otisao u inter ili milan jer su mu puno draiz od torinskog kluba ...

a sto se tice samog lucasa znamo svi zasto on nije presao u inter ! to je bila finansijska strana koju nismo mogli ispratiti , sam lucas je dolazio vise puta u grad i bio prakticno nas igrac , ali sta je tu je .. ako je istina ovo sto je postavio dera to bi onda bilo odlicno jer ne vjerujem da bi sam thohir cjepidlacio na takvom igracu i da bi prvom prliikom priskocio da ga dovede , a i vjerovatno ce sam leo postati dio kluba
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26853
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Posto je bio transparent na tekmi protiv Bologne odlucio sam se da im ispunim zelju !

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26854
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Dobar Al da to nije malo prevelika plata

Tuttoshit kaze da razmisljamo da bacimo Bottu u vatru, navodno je jako blizu potpunog oporavka..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26855
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ajdine ti več u 2016 ja sam tek juče počeo igrati sa Interom (ono od početka).... do sada sam se sa Zvezdom zajebavao... i dopizdilo mi
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26856
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sad sam vec na kraj decembra

a emperore i nije bas posto je imao 36 mil u realu
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26857
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

ORIALI CONVINCED INTER MILAN PRESIDENT THOHIR WILL SPEND
Submitted by tribalfootball.com on Tue, 11/26/2013 - 07:52

---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

November 26 at 10:30
A flashback decided, complicated negotiations in January and can in June. Inter has put his eyes on Alessio Cerci , winger born in 1987 maturing in 2015 with the Torino. has long Cairo is looking for the right arguments to convince the player and his agent to renew, a hypothesis that should not be discarded but at the moment it seems difficult because Cerci he really wants to get involved in a big , after the bad experience with the shirt of Fiorentina. This season has already scored 8 goals in 13 games, confirming that he had found the continuity needed to make the final leap.

After the World Cup in Brazil, except that surprises will live as a protagonist, the attacker grew up in Rome will make the bags . About him there for a long time the interest of Milan and one of the English clubs, Arsenal of all, there is now also in the running Inter . Mazzarri wanted him already at the time of Naples and considers him the right man to play behind the tip in his 3-5-1-1, able to create numerical superiority and see the door with great ease. To convince the Turin Thohir will prepare a bid not less than 15 million euro.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26858
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

@ajdin, oni to traže ovu ili narednu sezonu, ne 2017. .

@emperor, ja bih uradio isto, jer nam treba backup Alvarezu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26859
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Belfodil- posudba, Osvaldo in?
Sto se mene tice, NE!
Jedino ako je jeftin u sto sumnjam, placen je 15 miliona funti.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26860
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Belfodil nikad nista nece uraditi u Interu jer je prosecan igrac
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26861
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

OMG!
I sta bi ti, prodao njega i uzeo Ramireza?

Kako cu se slatko nasmijati kad momak proigra, bilo to za nas ili kod nekog drugog.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26862
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ne,uzeo bi Dzeka,njemu Belfodil moze samo kopacke da glanca,moze i Osvaldo u januaru vec je adaptiran na Seriu A i redovan je u repki

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Sto pre shvatite da je Belfodil smesan igrac bolje za vas sve koji nesto ocekujete od njega,on ce da igra protiv najvecih evropskih klubova tipa Barca,Real...ja cu na to slatko da se nasmijem:-))))))

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:45 ----------

Neznam samo koji ce ozbiljniji klub njega da uzme,nisu pali s marsa da necemu valja makar bi dobio priliku da odigra po pola sata ili neko poluvreme,provalili ga Macak i njegovi da je les teski,zato i ne igra a Macak ga nije ni trazio,ja sam licno mislio ajde mozda pokaze nesto nekim zslaganjem na treninzima pa ga Macak ubaci da mu makar malo vecu minutazu kao makar Kovi,al ni toliko mu ne da,a zasto...pa zato sto je nula na treninzima i nije dobar igrac,videcemo ko ce ga uzeti,ono sto je sigurno to je da nece nijedan ozbiljan klub,mali Kutinjo je dobiao sansu na kasicicu pre nego ce otici,ma skoro nije ni igrao,pa ga je kupio Liverpul zato sto je dobar igrac i to i pokazuje,a ne ovaj pajser koga je samo Branca hteo dovesti....hahaha

---------- Post added at 16:56 ---------- Previous post was at 16:53 ----------

Neces se emperore smijati,jer od njega nikad igrac za velike domete nece biti

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Niti od nijednog koji trenutno igra za Inter osim Kove,Alvareza i Hande,Kambijasa i ostale koji jos malo idu ne racunam,eto i Palasio jos jednu eventualno dve sezone,nema nista jer to nisu igraci za Finale LP i Skudeto,pacovski jube nazalost ima jedno 17 puta bolju ekipu od nas i mozemo samo sanjati da cemo se sa ovim ruglom od tima takmiciti sa njima
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26863
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pitaš se zašto mu ne da veću minutažu? Odgovor je jednostavan - igramo sa jednim napadačem, drugi ulazi samo u slučaju da ganjamo rezultat.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26864
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ja koliko znam njega je Mazzarri htio i prije nego je dosao u Inter :S

Istina da se nije nametnuo ali nije ni imao prostora, a nema se vremena cekati da neko proradi iako to nije posteno, jer Guarin igra mnogo slabo a jos uvijek je u timu.
Belfodilu trebaju 2-3 vezane tekme i imas igraca koji kida.

Postujem tvoje misljenje, ali uvidjeti ces da grijesis
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013   #26865
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Realan sam do koske,da realniji nemogu da budem,na zalost je tako,igraci koji su top klasa ili blizu tome se ne kupuju od Bolonje za serpu ribe i ne pozajmljuju od Porta koji nakad nije napravio gresku sto se procene igraca tice,oni sigurno nece poxamljivati igrace za najvise domete sa pravom odkupa,sto nisu nam pozajmili Mutinja,Martineza,Mangalu,Fernanda,Rodrigeza...oce sutra pre podne kad na k.... nokat izraste

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Ma dera mani me tih klipova protiv boranije od ekipa molim te,to prolazi brate dragi kod nekog ko ne gleda i ne razume se u fudbal,dao lik 8 golova u Parmi na 33 tekme i odma satro da ga dovedemo to je talenat...aha jeste...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic