Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-02-2014   #616
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ja parim oči na onom Adrianovom clipu koji si objavio, svaka čast Suarezu ali šta je Imperator svojevremeno radio
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2014   #617
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da, kada pogledaš klip Adrana, Suarez nije ni blizu, ali trenutno je Suarez najbolje što svijet nudi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2014   #618
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se Intera za sledecu sezonu tice,po meni bi on izgledao ovako i to je vrlo lako ostvarivo uz i malo pametne ljude.


Handanovic

Aurier Ranochia Vidic Erkin

Fernando

Kovacic Hernanes


Dzagoev

Icardi Palsio

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

Vidic je vec nas,sto se Erkina tice njemu istice ugovor i uz brzu i pametnu reakciju uprave turcin je nas.Sto se Fernanda tice,njega bi dobili za nekih 18 do 20 mil. razmisljao sam o Luiz Gustavu ali svaba trazi 30+ i za to tesko da smo sposobni+njegova plata od 4 mil.Sto se Auriera tice on je jedan od najboljih mladih igraca u Ligi1 i igrac koga Wenger smatra kao zamenu ako Sagna ne produzi ugovor,a kad ga je Arsen pikirao tu nema greske jer taj covek retko gresi kad su u pitanju igraci iz Lige1,Njegova cena je izmedju 7 i 9 mil.I na kraju dolazimo do Dzagoeva,igraca koji je u zadnjih nekoliko sezona u konstantnoj formi,jedna od glavnih uzdanica Rusije u Brazilu,igrac fenomenalnih tehnickih sposobnosti i podjednako dobar i sa levom i sa desnom nogom,njegova cena bi bila nekih 25 do 27 mil. ali definitivno bi bio jedan od glavnih srafova u igri intera narednih 7-8 godina. Za ovako nesto nam je potrebno cirka 55 mil. sto bi prodajom Guarina,Alvareza,Mbayea,Duncana(sto se tice Duncana i Mbayea,da se ne lazemo nikad nece videti dres Intera) i jos nekih skartova iz tima uz jos nesto kesa Tohira i perfektan mercato,vratiti Longa kao bekapa sa pozajmice i dodati mu ovog Incea koji takodje moze doci za dzabe i to je to.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2014   #619
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Juan?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2014   #620
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sta s njim?
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2014   #621
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

cuj sta s njim nosio odbranu lik sam komplet sezonu xD
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2014   #622
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera,Ajdine,pogresno ste me razumeli,nisam mislio "sta s njim" on je karina od igraca,mislio sam da ce tesko biti svaku utakmicu prvi izbor,ali ce igrati dosta jer igramo i Ligu Uefa.Nece biti prvi izbor 100% jer je 99% Rano novi kapiten i sigurno nece sedeti na klupi jer ga i Zaneti podrzava kao novog kapitena,a sigurno nece biti ni ispred Vidica koji ce po dolasku bez konkurencije pored Hande biti glavna zvezda tima.Eto sta sam mislio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2014   #623
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zašto ne bi igrao i lijevog beka? Šta ako ostane formacija sa tri stopera, što će i biti slučaj?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2014   #624
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

juan jesus je bio prvi stoper macarija i nema teorije da ga on stavi na klupu ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2014   #625
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Najavio je da ce igrati sa cetvoricom u odbrani jer ga i u klubu pritiskaju,zbog toga je i izjavio i sam da mu je dovodjenje defanzivnog veznog prioritet u letnjem mercatu.sto se pozicije levog beka tice dera,on moze uleteti na tu poziciju bas ako zatreba,ali da konstatno igra na levom beku to nece ici,a sto se tice toga da je on prvi Mazzarijev izbor Ajdine na poziciji stopera,u to ces se vrlo brzo razuveriti kad nemanja stigne u klub,i kao sto sam vec rekao u formaciji sa cetvoricom nazad pored buduceg kapitena Ranokije i Vidica nece igrati prvu u to se mogu kladiti sa obojicom u sta ocete.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2014   #626
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Evo ovako,kao prvo vratio bih Mbayea i forsirao ga na beku i zavrsio sa spekulacijama oko te pozicije.Drugo,odkupio bih Rolanda za 5 mil. i zavrsio i s tim,ostaje nam jos 35 mil. onda bih dao jos 6 i odkupio i Icardia,onda bih lepo otisao u Wolfsburg i stavio 25 mil. u kesu plus 2 mil. bonusa i da vidis kako Luiz Gustavo oblaci dres Intera.Znaci ostaje nam jos 2 mil. posto ce nam verovatno doci mali Ince,eto nam jos jedne napadacke opcije za dzabe,onda bih lepo prodao Guarina prvom ko ponudi 13 mil. i makar povratio pare koje smo za njega dali,sledeci potez je vracanje Duncana jer ce nam i on trebati jer igramo 3 takmicenja,posle prodaje Guara imamo 13 mil. plus 2 sto nam je ostalo,to je 15,uz prodaju jos nekog skarta za recimo 5 mil. dolazimo do cifre od 20,te pare bih odma dao Realu i da vidis kako pustaju Moratu,a za tu kintu i City pusta Negreda. Eto ga Ajdine,ja bi ovakvim merkatom bio prezadovoljan:-)

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

Malo sam omasio temu al jbg:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #627
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

to ni na manageru ne mozes izvest
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2014   #628
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Najveci problem je sto se to da izvesti ali nasi su previse glupavi da to urade.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic