Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2010   #61
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

Mario je PENAL koji i da ode u Milan ne bi mi bilo krivo...jer njegovo ponasanje je 0....nego ovo se ne tice njega...
sto se tice Logike...jedino je nelogicno sto je Muntari uospte ulazio

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

a sledece kolo Palermo...bice PAKLENOOO...3 boda ako uzmemo tamo mi osvajamo titulu...mogu da tvrdim

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Quote:
Originally Posted by PazzaInterista View Post
ajmo malo pozitivno:

Mariga mislim da je super odigrao partiju i u obrani a i napadu dosta ukradenih lopti...

Mariga jeste odigrao odlicno...i mislim da je samo promjena taktike uticala na to da on izadje...jer i ja bih u ovom slucaju kad ostaju dvojica ispred odbrane izabrao Cambiassa i Strankovica...
upravo ta promjena taktike je i dovela do gola, a onda smo stali...ne nesto previse ali pretpostavljam da smo malo usporili kako se ne bi previse trosilil, ipak nas ceka tezak mec...e sad desilo se sto se desilo..

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

sad se uzdam u Chievo...Milan igra kuci ali bez najvaznijih igraca i poljuljan posle izlaska iz LS i onakvog poraza...ali opet vjerovatno ce gristi kao ludi...imaju priliku da uzmu jedini trofej ove sezone
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #62
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Trenutno nemam rječi i komentara na utakmicu. Za Muntarija još pogotovo.
Ode spavati pa sutra kad se probudim valjda ču nači nešto kad prespavam sve to.
Samo da ne sanjam Muntarija
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #63
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ja nmg da spavam previse sam se razocarao,jbt kako mi glupo gubimo sve sam se ujedao nemam komentara,aj valjda ce nas oraspoloziti protiv chelsea -.-
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #64
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Jako losa utakmica...Muntari nije nista kriv po meni.jer prvi faul nije bio za zuti samim tim sto je to bilo prvo sto je uradio otkako je uso u igru...a penal je bio mada nije bilo za zuti ako mu je vec dao zuti za onaj faul. mozda je i bolje da smo odigrali losu tekmu pred chelsea. uglavnom serie a je nasa i IDEMO PO CL !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #65
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

kad bi bog da to sto ti kazes
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #66
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja samo znam da su ovu titulu ne moze niko da osvoji...mozemo samo mi da je izgubimo...a ako budemo imali pravi pristup svemu niko nam to ne moze uzeti...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #67
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Svejedno, hladne glave kad se razmisli, ne može se zaobići da je Muntari minimalno 80% krivac za izgubljenu tekmu. Čovjek uđe u igru da bi pravio veći pritisak od Cambija i bio pokretniji, a on za jednu/dvije minute uspije dobiti dva žuta i skriviti penal. Dakle tu je direktan krivac. Poslije toga je upropastio taktiku jer je zamisao bila da se ofanzivnije igra i ide na sva 3 boda, a njegovim glupim potezom je ostavio ogromnu rupu u veznom redu i nevjerovatan pritisak ostalim igračima. Jako, jako loša partija Muntarija, i usudim se reći ne samo partija već dobar dio sezone, jer ja osim glupih faulova, nespretnih baratanja lopte i raznoraznih gluposti, nisam ništa više vidio.

Kao razlog zašto je Mariga izašao vidim: 1) imao je žuti karton i postojao je veliki rizik dobivanja drugog 2) trebala nam je dinamičnija igra i neko od veznih je morao izaći da bi ušao Quaresma, a iz 1 razloga Mariga je bio idealan. Momak nije loše odigrao.

Kao pozitivnu stvar vidim Quaresmu, iz ovog meča. Po nekim mojim kriterijima, on je sigurno jedan od najboljih bio večeras. Bilo ga je svuda, u svim akcijama (značajnijim) učestvovao, mnogo trčao, mnogo se trudio, bilo je tu i raznih fazona, dobrih centaršuteva i da mu je Maicon dodao umjesto što je šutirao na gol, možda je moglo biti više. Ukoliko ovako nastavi, očekujem veću minutažu.

Sve u svemu, moramo se konsolidovati pred Chelsea i zadati završni udarac, tako će nam se vratiti samopouzdanje i stvari krenuti na bolje! Forza Inter!
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!

Last edited by Enfant Terrible; 13-03-2010 at 01:00.
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #68
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

moram te ispraviti...mariga nije imao zuti karton
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #69
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ja bi stvarno volio odgonetnuti misao Mourinha da je Muntari igrac za Intera ,da je to igrac koji moze igrati u jednom takvom klubu..to mi nikad nece biti jasno..nema se tu sta Muntari kriviti ,cista je logika da je on najlosiji igrac DALEKO u citavoj Seriji A, i to niko osporiti ne moze (i ovo nema samo veza sa vecerasnjom predstavom),ali mi nije jasno kako taj veliki ,SPECIJALNI (haha,koja ironija sebe nazvati tako) ne vidi to..kako ne vidi da je u Muntarija mozak k'o kokica ,da nema pas igru ,ne zna nista sa loptom ,jedino sto zna je trcat' k'o konj.
Jako sam razocaran igrom Intera..i nejasno mi je zasto je Marigu izbacio iz igre ,osim ako nije povreda u pitanju..jer je bio jedan od boljih pojedinaca...
Nista ,ostaje mi utjeha da cemo proci dalje u LP ,i da ce sto prije Mourinho glupan otici sa klupe..jer se sve vise prica o Blanc-u.,pravi covjek za nas.
Sve je izvjesnije kako ce borba za titulu do kraja biti neizvjesna ,umjesto da glatko zavrsimo posao ,steta!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #70
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

a sto se tice Quaresme...pa covjek je u zadnj dvije utakmice po glasovima navijaca ubjedljivvo najbolji igrac intera...i to u prosloj je zaradio za samo 15min na terenu..oba puta je bila evidentna promjena u nasoj igri kad je usao u igru
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #71
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Guro View Post
moram te ispraviti...mariga nije imao zuti karton
Izvinjavam se. Nisam gledao utakmicu do 25- te minute, i u nastavku je komentator sa Sport Kluba rekao da je Mariga dobio karton. Njegova greška

ADD:
Quote:
Originally Posted by Guro View Post
a sto se tice Quaresme...pa covjek je u zadnj dvije utakmice po glasovima navijaca ubjedljivvo najbolji igrac intera...i to u prosloj je zaradio za samo 15min na terenu..oba puta je bila evidentna promjena u nasoj igri kad je usao u igru
Quaresma je paklen igrač, unatoč svom tom pritisku navijača i medija nisam sumnjao da je on čovjek koji pravi razliku na terenu. Nadam se da će dobivati više prilike jer nam treba igrač koji može ubrzati tempo igre, i koji potezom može odlučiti utakmicu.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!

Last edited by Enfant Terrible; 13-03-2010 at 01:12.
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #72
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja isto rekoh malo prije tebe...u izboru izmedju trojice na sredini... MARIGA - DEKI - CAMBIASSO mislim da je jasno koji bi isao napolje...kad u igri ostaju dvojica...opet sa vise iskustva
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #73
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Svejedno, hladne glave kad se razmisli, ne može se zaobići da je Muntari minimalno 80% krivac za izgubljenu tekmu. Čovjek uđe u igru da bi pravio veći pritisak od Cambija i bio pokretniji, a on za jednu/dvije minute uspije dobiti dva žuta i skriviti penal. Dakle tu je direktan krivac. Poslije toga je upropastio taktiku jer je zamisao bila da se ofanzivnije igra i ide na sva 3 boda, a njegovim glupim potezom je ostavio ogromnu rupu u veznom redu i nevjerovatan pritisak ostalim igračima. Jako, jako loša partija Muntarija, i usudim se reći ne samo partija već dobar dio sezone, jer ja osim glupih faulova, nespretnih baratanja lopte i raznoraznih gluposti, nisam ništa više vidio.
slazem se od reci do reci
Quote:
Originally Posted by Guro View Post
a sto se tice Quaresme...pa covjek je u zadnj dvije utakmice po glasovima navijaca ubjedljivvo najbolji igrac intera...i to u prosloj je zaradio za samo 15min na terenu..oba puta je bila evidentna promjena u nasoj igri kad je usao u igru
da, njegov pomak u igri je evidentan
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #74
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

a najvise mi se dopalo je sto su ga u prosloj utakmici navijaci bas podrzavali..svaki put kad bi dosao do lopte dobijao bi ovacije sa tribina..e to je nesto sto moze igracu mnogo da pomogne...a uvijek sam pricao..ako Q proradi mi smo dobili ogromno pojacanje u sred sezone
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2010   #75
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

mislim da mozda postoji sansa da zaigra vs chelsea, to bi poremetilo ancelotija
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic