View Single Post
Old 06-07-2015   #31360
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Zašto se nije dokazao u velikom klubu - u Čelziju? Dok, s druge strane, kod Heynkensa se Shaq itekako dokazao na najvišem nivou u Bayernu kada su osvojili tripletu (8 golova i 13 asistencija u sezoni)... Kasnije na SP-u u Brazilu hat-trickove zabijao, imao najviše stvorenih prilika za suigrače na cijelom turniru i ti hoćeš reć da je jedan novopečeni Salah koji je odigrao dobro 5-6 utakmica za jednu Fiorentinu bolji od njega? Da je dokazaniji od njega? Da je veći talenat od njega? Ako mi ima išta mrže kad ljudi vrednuju igrače samo po zadnjoj utakmici. Mijenjaju mišljenje ko čarape, ovo što sada dižu u nebesa Salaha tako su isto zimus Shaqa a već im ne valja tako će isto i Salaha pljuvat naredne zime a dizat će u nebesa nekog ko bude tada aktuelan na youtubeu.
Pogledaj broj propalih svjetskih talenata i uspjelih kod Josea . Youtube - koji ste vi botovi, nonstop pokušavate pripisati onaj gore post kao youtube talenat, a fino piše zašto je postavljen - ČITAJ - JER STE VI PISALI DA SAMO ALI SAMO ZNA PRETRČATI IGRAČA!
Quote:
Originally Posted by Slasher View Post
Ma ne vrijedi. Ja necu vise na ovu temu, polako su ga poceli vezat sa Zidanom, evo i Messiem. Nek se zavrsi ovdje. A Salah ce sad imat punu sezonu da odradi, a onda cu se sjetit Dere. (Dabogda on zabio xxx golova, pa me ti zajebavo, iako tjeramo igraca od kojeg nije nista bolji) Bice, muda za bubrege.. )
VEZAT ZA ZIDANEA JER ŠTA?! JER JE I NJEMU BILA JEDNA OD OSOBINA NABIJ I PRETRČI! ČITAJ!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote