Thread: Novi trener?
View Single Post
Old 08-12-2010   #7
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

evo i od mene onda...eh sad prvo treba znati dali ce se traziti trener za narednih 5,6-10 godina ili opet neko poput Mourinha...

za mene je to onda sasvim jednostavno ako cemo trenera na duzi period, onda sam za covjeka iz Intera...

ali ovako Baresi, Oriali i jos jednog bio to Zenga, Siemone, Miha ili Vilas Boas sasvim svejedno...dakle dvojac Oriali-Baresi mora biti uz tog trenera za buducnost, jer znaju i trenutno stanje u klubu, a znaju i sta znaci Inter sto je veoma bitno za te trenere, da mi ne dodje tamo neki koga zaboli ona stvar za sve...

ja bih najvise volio vidjeti trio Baresi, Zenga, Oriali i dati im da prave svoj tim sa Brancom na celu, jer svejedno moramo uraditi smjenu generacija, a to je vecinom uvijek period bez trofeja, pa bi onda ovaj trojac imao za 2-3 godine potpuno novi Inter, svoj Inter, a onda opet sve napasti...naravno prvo treba osmisliti kompletan program za to, pa pa ako su spremni preuzeti odgovornost bujrum...meni nije problem biti 2-3 godine bez trofeja(ali da smo i dalje tu u vrhu) ako cemo nakon toga opet imati super jaki Inter i konkurentan u svim takmicenjima...

dakle za duzi period Baresi,Oriali,Zenga(ako misli da moze to)

a ako cemo opet nesto na brzinu ja sam za Hiddinka, po meni poslije Mourinha najjaci trener, jedina razlika izmedju njih dvojice je sto Hiddink dosta mirniji, ali da zna znanje bgm zna...

to je trener poput Mourinha dodje, napravi rezultat i ode...barem ga ja tako vidim

znaci odmah sam na pocetku rekao, ako je veci projekat trenera iz Intera onog koga se moze cekati, a ako hoces opet brzi uspjeh Hiddink...
Huska is offline   Reply With Quote