Thread: Inter v Torino
View Single Post
Old 26-01-2015   #27
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne bih imao ništa pametnu Manciu reć, za razliku od Mazzarija ovdje neću ništa prigovarati Mancio jer je čovjek utakmicu počeo sa 3 napadača, kasnijje smo čak i sa 4 igrali u nekim trenutcima. Vidi se da je čovjek išao na pobjedu ali nije išlo. Međutim, Manciu je posao da nađe pobjedničku formulu i za to pare uzima a ne ja. I nemojte mi te priče kako nam igrači ne valjaju, ako sa Shaqom, Kovom, Poldijem, Icardijem... ne može pobjediti Quagliarellu, Maxija Lopeza i Cesarea Bovoa onda ne znam šta reć. Uzmite za primjer Lazio, svi ćete se složiti da imaju lošiju ekipu od nas, ali trener ih fino posložio i ljudi deru guzove, možda im rezultati nisu baš najbolji ali ljudi igraju prekrasan fudbal, s kakvom lakoćom su stvarali prilike protiv Bilana ja ostao zatečen. Mancio nije panj ko Mazzari da ništa ne mijenja, Mancio će sigurno mijenjat i abd naći pravo rješenje samo je pitanje hoćel tad bit kasno da se spasi sezona.

P.S. Ajd barem ima nešto pozitivno u svemu ovome. Ako ništa sada se ne moramo brinuti da će na ljeto otići u PSG, sad kad je dokazao da nije ni on čudotvorac koji će odjednom donijeti uspjeh sumnjam da će im više biti interesantan .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote