View Single Post
Old 02-09-2010   #7
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Quote:
Originally Posted by Enfant Terrible View Post
Da smo normalna država ovaj papak bi dobio doživotnu kaznu po hitnom postupku. Mada bih ja otišao u extrem i stavio ga na el. stolicu. Jedna seljačina manje, siguran sam neće nikome nedostajati.
Da smo normalna država... Ali nismo :/
Quote:
Originally Posted by Huska View Post
a samo ne kontam ako je taj debil iz ZE mislim zna da ima tu semafore i sve, a on kojom je brzinom isao nema sanse da bi stao, i da nije bilo bicikliste poginuo bi neko drugi...pa malo je falilo i ova tri pjesaka da udari...

a opet se pokazalo koji smo mi debili, pa 20 auta oko covjeka stoji nitko ne prilazi da vidi sta mu je...mozda se moglo pomoci covjeku...jedino da nije zakon kao u nekim drzavama na zapadu, da ne smije nitko dirati nastradalog, i mora se cekati hitna..
Tamo piše da je vozila njegova kćerka, mada glasine kruže da je vozila njegova žena, ne zna se tačno, uglavnom, nije on vozio, htio je da na sebe prebaci tu krivicu, ali nije uspio, on je pušten, a kćerka/žena je zadržana u policijskoj stanici.

Baš je sve užasno bilo, mogla je pokupiti ona tri pješaka sa zebre, ili ono auto koje je otišlo desno (gledajući sa videa), ili auto koje je dolazilo sa desne strane pa se zaustavilo... Sve se odigralo praktično u 1 sekundi... Sreća pa se onaj, koji je dolazio sa lijeve strane, parkirao u kraj, jer da je skrenuo tamo, ova glupača bi ga pokupila, zajedno sa biciklistom... :/

UŽAS!
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote