Thread: Bin Laden
View Single Post
Old 03-05-2011   #14
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Mnogo politike i nepravde ,,mogu samo reci da moje misljenje je od prije 10 godina od kad su pali blizanci u New Yorku mislim da to nije Izveo Bin Laden i te Al-Qaide Bush je politicar ko i otac veliki Stari mu je vodio rat u zaljevu on je nastavio samo tamo gdje je zastalo .Trazio je dobar razlog da se napadne Afganistan i Irak zasto .....Pa bio sam tamo u Afganistanu 3 mjeseca radio i napustio jbg Mogu dodat samo da je rat uvjek bio PROFITABILAN Rat donosi velike novce na racun tudji zivota Najvise tu nastradaju civili neduzni ljudi ..i mislim da Bin Laden je izmisljen lik i ako je postojao Amerikanci su ga stvorili i eto oni su ga ubili i slave njegovu smrt kaoneki trofej ..A najmsjesnije mi je slusam vjesti i kaze ona zenska da ja po islamskim obicajima kad neko umre bacit ga u more Pa bog ih mazo ja sam Musliman svi znamo koji su obicaji .Ne znam samo se dzaba iznerviram i boli me nepravda a najvise ljudi koji djele ljude po vjeri i imenu boji koze ..Jedno cu samo reci da je tesko biti musliman u tudjini ma kolko god ti licio na stranca jebe te ime jer se zoves Mirza Adnan Asmir ili neko dr ime ...Zivot je prolazan i kratak mene ne interesuje kako se koz zove djeli ljude po srcu a ne po vjeri ..neka nas bog sve prosvjetli i jos samo da dodam Ovo nije kraj tek je pocetak doci ce neki dr vodja i jos veliki plus za USA da opet mogu Muslimane prestavljat kao najvece neprijatelje teroriste ...izvinjavam se zbog pravopisa svi smo jedno svi zmo obicni smrtnici zivimo kao jednina bez obiljezja postujmo se i volimo ...pozzz

---------- Post added at 02:50 ---------- Previous post was at 01:29 ----------

Da dodam Bush je sam sebe napao razlog napad na IRAK I AFGANISTAN mislim da je ovo izmisljen lik pozz svima laku noc
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bro...in-ladena.html
Motta is offline   Reply With Quote