View Single Post
Old 13-04-2011   #1
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default Unuka pronašla djeda kako siluje psa!

Šezdesetdvogodišnji Dragiša R. osumnjičen je da je silovao kerušu lutalicu koju je prethodno namamio u svoje dvorište na periferiji Valjeva, u blizni puta Valjevo-Loznica. Svjedoci monstruoznog događaja bili su Dragišina unuka i prvi komšija, koji je pozvao policiju.

Kako piše Blic bizaran slučaj dogodio se u subotu veče u Dragišinoj garaži, kada je cviljenje ženke mešanca, koja je nekoliko dana boravila u njegovom dvorištu, čula njegova unuka i o tome obavjestila prvog komšiju.„Devojčica, koja s roditeljima živi u prizemlju kuće i koja je te večeri bila u društvu s drugaricom, videla je šta se dešava i dotrčala do mene. Nisam mogao da poverujem kad mi je rekla da deda siluje psa.
Međutim, kada sam ušao u Dragišinu garažu, šokirao sam se. Pantalone su mu bile svučene i silovao je štene koje je tako cvilelo da sam se naježio. Molio sam ga da prestane, govorio mu da je to videla i njegova unuka, ali se uopšte nije obazirao, kao da me nije ni čuo ni video”, potpuno šokiran priča Dragišin komšija Branko Obradović, koji je alarmirao policiju.
U Policijskoj upravi potvrdili su bizarni događaj i najavili da će pokrenuti krivični postupak. Valjevsko Društvo za zaštitu životinja također je najavilo da će protiv Dragiše R. podnijeti krivičnu prijavu za zlostavljanje životinja.
http://www.e-balkan.info/vijesti/srb...ml:):):crazzy:
Motta is offline   Reply With Quote