Thread: Novi trener?
View Single Post
Old 09-12-2010   #24
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nezz stvarno sta se povlaci leonardo covjek je milanov covjek ne bi ga nikad uzeo da vodi tim on je odlican skaut bio bice al trener nikad !! villas boas jeste dobar trener talentovan nadaren i za njega jeste sada porto da pece zanat al inter nikako . interu treba trener sa jakim karakterom i disciplinom da neke igrace podsjeti sta znaci igrati za ekipu kao inter jer su pricao ko sta hoce malo se i uzdigli ne neki vec vecina !! trener koji nama treba jeste onaj koji poznaje igrace sistem kluba i koji poznaje logiku fudbala u italiji. sto znaci ne treba niko od doslja sa strane da preuzima klub vece neko unutar ko je vec neki period bio tu i ja se u potpunosti slazem sa huskinim prijedlogom da se dovedu baresi oriali i da im se ne nabija pritisak uspjeha da je pod moranje uzeti . jer ce i njima biti lakse opustenija bi atmosfera bila i sve .. mozda i benitez ne bi ovako grohnuo sa ekipom da mu nije bilo sjest poslije mou.a i sezone koju je inter imao i onda biti pod konstantnom lupom al eto sta je tu je covjek je podlegao pritisku nije se snasao u datoj situaciji ... poslije onoga sta je mou uradio u prethodnoj sezoni sa interom vjerovatno je i on znao da ce ak bi ostao veoma biti tesko takvo sta ponoviti a znamo da zudi za markantnoscu i da je uspjesan uvijek pa (ipak je to moje neko misljenje a ako malo promislite i vi uvidjet ce te da ima tu neceg ) mu je bilo lakse pobjeci od te obaveze i otici u madrid i onda ispasti spasilac najtrofejnijeg kluba ... jer ako je otisao sa pretpostavkom da zeli izazov trebao je ostati jer izazov je i to kakav ostati nakon sezone kao sto je prethodna i ponoviti to a ne podbaciti .. eto toliko od mene nadam se da vas nisam zatusio mojim referatom ehehe al nisam dgo nista napisao pa et malo sastavio
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote