Thread: Dobro vece :D
View Single Post
Old 18-04-2011   #108
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

pa momci doso i ovaj dan,koji sam mislio da nikada nece doci. Ipak jednostavno ne mogu da predjem preko ponasanja nekih ljudi,to jes jednog lica,koje bi ovde trebalo da bude mozda i najodgovornije i da suzbija svaku svadju. Skoro Svi kvalitetniji clanovi foruma su otisli ,ne mogu reci zaslugom tog clana,ali oko 70posto je njegova zasluga. Mirza je opet banovan i voleo bih videti zbog cega? Da ne govorim o misterioznom rikavanju proslog akaunta Mirze. Mislio sam da mogu preci preko svega,reko ajde Inter nam u kurcu pa smo i mi nervozni,ali da neko pocne vredjati nekog nakon posta o Messiju,nakon posta u kojem nije ni spomenut i plus da on banuje doticnog Mirzu,pa to je sramota. Ako si zeleo imati svoj privatni forum ili promeniti mu svrhu mogao si nam reci,sami bi otisli,a ne ovako na ovaj nekulturan nacin. Eto sta da vam kazem,ovih par meseci trudio sam se oko naslovne,mada vidim i za to je bilo kritike jer su bile cesce kopirane nego prevedene vesti sa moje strane,ako je to smetalo nekima mogli su i sami malo cesce dodati neki preveden clanak (a da ima vise od 3 reda). Bilo mi je lepo ovde,posebno kad je tu bilo staro drustvance sa Huletom ,Maurom,Curvom,Nerom (cesce) Filipom ,Vanjom,Magom,Mirzom i Ivanom i jos nekih koji mi nece zameriti sto sam ih zaboravio,ipak je bilo puno dobrih ljudi.Bilo mi je lepo ovih 2 i nesto godine sa vama,pa eto... Svima kojima sa potreban mogu me dodati na msn ([email protected]) i na fejsu (Filip Stevanovic) budite mi pozdravljeni i " Da se ne ljudimo" ... (http://www.youtube.com/watch?v=7RGHv...eature=related)

FORZA INTER!

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

P.S Dera admin si beneamatine stranice na fejsu cisto da znas.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote