View Single Post
Old 06-08-2009   #7511
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Kad se vec toliko radujete Arnautovicu,je li ga neko gledao kako igra,osim sto je par clipova na youtube gledao,nadajte se dobrom oifanzivnom veznom igracu,a ne nekom povrijedjenom klincu iz nekog twentea...milsim,i ja sam pogledao malo ,ima potencijala,ali nije sad za neke price!
Gledao sam ga ja, i mogu reći da se ne radi o lošem igraču i "povredama sklonom klincu", već o jako talentovanom momku. Stilom igre jako podsjeća na Ibrahimovića s tim što je agilniji i zrelije ulazi u utakmice. Isto tako, tehnički je potkovan i rekao bih "osrednji" realizator (da ne kažem loš), baš kao i Ibrahimović dok je igrao u Holandskoj ligi. Ali to se da popraviti vremenom jer se radi o, prije svega, mladom igraču.

Da ne dužim, sve u svemu, mali je budućnost, to je sigurno. Ima potencijal da bude sličan Ibri (moje prognoze su da ipak neće biti klasa Ibre), ali mogao bi postati odličan igrač ako ga zdravlje posluži.

P.S. Prestanite više sa tim forsiranjem "sutra" jer, nit' je više smiješno, nit' se šta može pročitati, stalno krči temu bez ikakve veze. Za te stvari imate temu "Laprdanje", pa se tu iživite do mile volje.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote