View Single Post
Old 13-03-2009   #17
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Primera - najava 27. kola


Vodeći tandem španske Primere ovoga vikenda ide na relativno teška gostovanja. Barselona putuje u Almeriju i želi da posle uspeha na međunarodnoj sceni i na domaćoj dokaže da je manja kriza prošlost, dok Real posle debakla u Ligi šampiona ide na megdan uvek nezgodnom i motivisanom Atletik Bilbau kojem u prvenstvu u poslednje vreme ne cvetaju ruže. Derbi kola je duel madridskog Atletika sa Viljarealom. "Jorgandžije" su neuspešno okončale učešće u Evropi i sada jure pobedu za proboj u sam vrh tabele, dok "žuta podmornica" malo rasterećenija ulazi u ovaj duel.

Sevilju čeka teško gostovanje Malagi koja je prilično jak domaćin, Deportivo ide u Hihon, a Valensija će jako lošu seriju pokušati da prekine protiv Rekreativa. Poslednjeplasirani Espanjol će ugostiti Majorku koja takođe strepi za opstanak, a od velikog značaja kada je reč o borbi za opstanak su i dueli Betisa sa Osasunom, odnosno Rasinga sa Numansijom.

Subota, 14. mart:
20:00h Valensija - Rekreativo
22:00h Atletik Bilbao - Real Madrid

Nedelja, 15. mart:
17:00h Espanjol - Majorka
17:00h Malaga - Sevilja
17:00h Rasing - Numansija
17:00h Betis - Osasuna
17:00h Sporting - Deportivo
17:00h Valjadolid - Hetafe
19:00h Atletiko Madrid - Viljareal
21:00h Almerija - Barselona

Tabela: Barselona 63 boda, Real 57, Sevilja 50, Viljareal 45, Malaga i Deportivo 42, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote