Thread: Novosti
View Single Post
Old 24-08-2010   #65
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Pa kao sto vidis na semi svi koji ne odu igraju baraz i tako ide samo jedna ekipa iz tog baraza. Ja vjerujem da mi imamo kvalitet, i da smo s Mirzom, Nemanjom, i mozda Preldzicem i Sinanovicem (steta je ne zvati ga u repku, pa da je kloc najveci tjerao bi od kosa sa 221) druga ekipa. Naravno bilo bi lijepo skinut Sabita i postavit mozda Acu Petrovica koji se nudi, al ko sam ja da odlucujem

petrovic se nudio al ovi ga odbili i on je vec nasao novi klub....tako da od njeg nista nema...ako bude promjena bit ce za iduce kvalifikacije i to mensur bajramovic hahahahahahahahah

fiba jos uvijek nije dala saglasnost za baraz....trenutno ih samo zanima SP a cekaju da vide ko ide direktno...jer prosli put je bilo ja mislim 6ekipa (nisam siguran).....postoji opcija da bude samo 4...npr ako talijani zavrse treci u grupi onda idu 3 ekipe sa 3. mjesta i 1 sa 2. mjesta...

nes slicno je bili i u kvalifikacijama na SP u nogometu...prvo je pravilo bilo da u barazu moze da igra svak sa svakim pa su onda vidjeli da portugal i francuska moraju u baraz i onda promijenili odluku da ipak budu nosioci baraza ......sve je to mafia

al nebitno kako god da bude...ja nemam povjerenja u ovu reprezentaciju...mozda i najlosija rep bih svih vremena....igra bez igre...bez mozga, ma nema ni borbenosti...jednostavno samo izadju na parket sutiraju kao da je trening i to je to
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote