Thread: Moje želje
View Single Post
Old 29-05-2014   #618
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se Intera za sledecu sezonu tice,po meni bi on izgledao ovako i to je vrlo lako ostvarivo uz i malo pametne ljude.


Handanovic

Aurier Ranochia Vidic Erkin

Fernando

Kovacic Hernanes


Dzagoev

Icardi Palsio

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

Vidic je vec nas,sto se Erkina tice njemu istice ugovor i uz brzu i pametnu reakciju uprave turcin je nas.Sto se Fernanda tice,njega bi dobili za nekih 18 do 20 mil. razmisljao sam o Luiz Gustavu ali svaba trazi 30+ i za to tesko da smo sposobni+njegova plata od 4 mil.Sto se Auriera tice on je jedan od najboljih mladih igraca u Ligi1 i igrac koga Wenger smatra kao zamenu ako Sagna ne produzi ugovor,a kad ga je Arsen pikirao tu nema greske jer taj covek retko gresi kad su u pitanju igraci iz Lige1,Njegova cena je izmedju 7 i 9 mil.I na kraju dolazimo do Dzagoeva,igraca koji je u zadnjih nekoliko sezona u konstantnoj formi,jedna od glavnih uzdanica Rusije u Brazilu,igrac fenomenalnih tehnickih sposobnosti i podjednako dobar i sa levom i sa desnom nogom,njegova cena bi bila nekih 25 do 27 mil. ali definitivno bi bio jedan od glavnih srafova u igri intera narednih 7-8 godina. Za ovako nesto nam je potrebno cirka 55 mil. sto bi prodajom Guarina,Alvareza,Mbayea,Duncana(sto se tice Duncana i Mbayea,da se ne lazemo nikad nece videti dres Intera) i jos nekih skartova iz tima uz jos nesto kesa Tohira i perfektan mercato,vratiti Longa kao bekapa sa pozajmice i dodati mu ovog Incea koji takodje moze doci za dzabe i to je to.
Sile87 is offline   Reply With Quote