Thread: ANTI Benitez
View Single Post
Old 21-11-2010   #8
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Sculli nije trener tetrebu hahahahaha
odlicna tema,huska ne slazem se sa tobom jedino oko onog NEKE REZULTATE ,imao je najbolje moguce
cule sve si lepo rekao,od reci do reci se slazem
Adio Rafa verovatno ce biti u nekoliko narednih dana ako Moratti ima bar gram mozga i nestenak nerviranja oko rumene budale ce vrlo brzo uslediti,rezultati nemoraju odmah,moze i od polusezone da pocnemo dobro da igramo...samo da isteramo ovu ruznu debelu odvratnu budalu i da dovedemo par pojacanja.....i mislim da opet mozemo da izvucemo sezonu...ako nam milan pobegne u ligi mnogo da pokazemo sta je Pazza Inter jos jednom kao prosle godine nakom mnogo preokreta na utakmicama ispadanja posle grupa u ligi sampiona do svih titula ....

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
slazem se da je i Moratti kriv, ali pogledaj ove rezultate i protiv koga smo mi gubili bodove



Brescia,Lecce,Chievo, pa za to nema opravdanja ove se utakmice MORAJU dobiti, pa mi smo u ovim utakmicama osvajali prvenstva, a vidi sada protiv Leccea, Brescie i Chieva mi smo osvojili svega 2 BODA...i ajd sto u ovim malim utakmicama ne ide kako treba, ali mi ni jednu jacu utakmicu nismo dobili izuzev one protiv Tottenhama na Meazzi...

opet ponavljam Moratti jednim dijelom jeste kriv za ovo, ali Rafa je glavni i odgovorni, pa lik je promijenio sve formacije i taktike, a samo nije igrao ono gdje smo prosle sezone bili najjaci, a to je presing, presing, presing i brze kontre...mi ove sezone nismo istrcali ni jednu kontru, a da smo zabili na kraju...da ne sponjem skok igru gdje vise uopste nismo opasni, a i to nam je bilo jedna od jacih strana...ne moram ni spominjat da nam odbrana izgleda smijesno i da je panika dok protivnik predje na nasu polovinu...
Prosle godine smo imali:
1.Najjace kontre(svi golovi protiv barce na meazzi posle super odradjenih kontri,super kretanja,presecanja lopte,pravovremena dodavanja,koriscenje maicona 100 posto ,milita takodje ,pandeva...svih igraca) to ove godine 0
2.Odlicna odbrana,ove godine 0
3.Golovi posle prekida .ove godine 0
4.Jedan covek resi utakmicu ,prosle godine ih je bilo 5-6 i plus mario a ove godine to radi samo etoo
5.Motivacija prosle godine prevelika ove 0
6.Ideje Sneijdera i njegovi prekidi slobodnjaci i ubacivanja ove godine 0 prosle godine nam je to jednim delom donelo titule i plus slaba klupa ,mnogo povredjenih rezultat losih treninga,nema ko da udje i preokrene utakmicu,slaba forma vecine kljucnih igraca.....
eto desetak najvaznijih segmenata od prosle ove godine nemamo ni jedan ....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote