View Single Post
Old 11-12-2009   #28
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

činjenica je da su bez nekih važnih igrača ostali, Adebayor je otišao a Van Persić je ozljeđen kako kažeš, ali..svejedno su strašno nepredvidiva ekipa, isto kao u Premiershipu, ili uništavaju ili razočaraju, a ako im naletimo na takvu večer kad uništavaju ajoj...
Uostalom sad traže napadača nekog, a imaju Eduarda koji ako digne formu jer podsjećam svih igra se 20 i nekog drugog mjeseca a do tada će neki klubovi kupiti i neki možda dignu formu, nedavno je Arsenal pokazao interes za Pazzinija, ako ga dovedu...
tako da će se oni sigurno po meni pojačat u zimskom pr. roku
skok igra im je smiješna? pa Gallas skaće ko majmun, a i onaj belgijanac nije tako loš, fizički je dosta jak i relativno visok, ako si mislio na skok igru u napadu nemaš pojma kako skače Bendtner, prošle godine il ne znam koje sam vidio jedan njegov skok gdje je njegovo međunožje bilo na razini nečije glave!!(dobro ovaj je bio onako sagnut malo), iako Bendtner nije ona razina koje se treba bojat ali nikad se ne zna, a naši u napadu??? Milito i Eto'o kad su zadnji put zabili ali u skok duelu sa nekim?(kažem u duelu jer je Eto'o zabio juveu neometan) , Mario je zabio Bologni glavom, ali kažem njihovi stoperi su vrlo dobri, dobro naši su opasni iz kornera Motta, Samuel i Lucio.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline