View Single Post
Old 01-06-2015   #14
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kova najbolji sinoć, one lopte za prva 2 gola su odlike pravih playmakera. Valjda će i Mancio doć pameti pa ga neće više po klupi prostituirat, Kova treba biti naš glavni igrač samo treba znat sa njim.

Posebno mi je drago zbog Ikca, zaslužio je titulu prvog topnika. Vidjelo se koliko gori od želje, pa je u par navrata i forsirao šut a i suigrači su ga proigravali čak i kad nije bio najboljoj prilici, tako treba. Šteta što ne zabi i trećeg, nikad nije više lopti dobio ali nije mu se dalo (nevjerovatno mi je kako u onoj prilici umjesto da je lagano pospremi lijevom on pokuša desnom što mu nikako nije išlo na nogu; ili kad je predriblao golmana ali je nije stigao poslat u prazan gol). Ali ajd i ovo je golem uspjeh za igrača na početku karijere.

Samo za deru i ajdina (može i za hulleta) :


Što se utakmice tiče bila je prelijepa za gledat u 2. pol (prvo je bila standardna dosada), mnoštvo prilika sa obe strane. Mi smo mogli još 4-5 golova zabit a i oni su mogli još 1-2. Kao što Mancio i reče, ofanziva je odlično funkcionisala alio odbrana nam je šuplja ko švajcarski sir. Kad ti Empoli (bez Macaronea) zabije 3 komada kući znaš koliko je sati, pa Empoli se samo zna branit i ništa više. Nadat se da ćemo zadržat najbolje igrače (prije svih tandem Kova-Ikac) i još dodat par kvalitetnih pa da naredne sezone konačno izborimo CL hebo ga ja. Kad može Lazio što ne bi mogli i mi, nemaju oni uopće jaču ekipu od nas samo su ljudi fino posloženi.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote