Thread: Jeison Murillo
View Single Post
Old 27-06-2015   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam koliko Vas je pratilo Kolumbiju na ovogodišnjoj Kopa Americi, ali imam potrebu ovo napisati.
Odmah na početku želim otkloniti sve asocijacije na to da sam ja 'interista', zapravo daleko sam od navijača Intera. Ali kao svaki istinski zaljubljenik u ovaj predivan sport i nama najdražu ligu svijeta želim prokomentirati novog dijamanta u našoj ligi.
Jedno u nizu pojačanja Nerazzurra koje nam dolazi iz zemlje kave i kokaina nije dobro predstavljeno javnosti, točnije malo tko zna tko je Jeison Fabián Murillo!
Mladi stoper (23) koji je svoje ime izgradio u španjolskim drugoligašima, a na kraju izbrusio svoj talent igrajuči prošle sezone za Granadu ovog ljeta potpisao je za Milanski Inter.
Nisam imao priliku gledati Murilla u dresu Granade, ali prava prilika da pogledam ovog mladog stopera je bila ovogodišnja Kopa Amerika, gdje sam imao što i vidjeti.
Radi se o uistinu fantastičnom igraču, po mojem mišljenju na svakoj utakmici svoje reprezentacije bio je najbolji igrač susreta. Ali jučer je bio suočen s pravim testom, čuvao je najboljeg igrača svijeta Lionela Messija.
Taj posao koji su mnogi proglasili 'Sizifovim poslom' on je učinio mogućim. Noćas je odradio uistinu nevjerojatan posao kada je uspio zaustaviti nezaustavljivog Messija. Naravno, njegova utakmica pada u zaborav zbog promašenog penala, ali izuzevši taj promašeni jedanaesterac Murillo je bio, ponovno ću reći fantastičan.
Bez ikakve dvojbe, ako ovaj momak nastavi igrati na ovakav način Inter je dobio pojačanje iz snova!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote