View Single Post
Old 12-03-2009   #366
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Realno, Manchester United je bio bolja ekipa.

Koliko god vi ne htjeli priznati, Ferguson je u potpunosti nadmudrio Mourinha. Ja već odavno govorim kako Mourinho NIŠTA, ali baš NIŠTA nije promjenio u odnosu na Roberta Mancinija, osim što privlači više medijske pažnje. Igra je ostala ista, ako ne i gora. Prije se bar otvoreno vidjelo da Mancini igra defanzivno, zatvara, a sad ovaj "specijalni" ni tamo ni ovamo.

Ja bih lično oprostio Mourinhu da je ispao iz LP da su igrali svi igrači koje je ON TRAŽIO, i za koje je Moratti dao veliki novac. Prvenstveno mislim na Mancinija i Quaresmu, naravno. A oni nisu odigrali par minuta otkad su došli... R. Mancini bar nikad nije insistirao na nekim skupim pojačanjima... Dovedeš mu koga hoćeš i on to nekako uklopi.

Sve u svemu, Mourinho je kriv. Prema mom mišljenju, Inter s ovakvom ekipom i taktikom nikad neće osvojiti LP. Kad će više shvatiti da im treba neko da igra na poziciji na kojoj je sinoć igrao Stanković -- neko ko će dodati loptu Ibrahimoviću, Balotelliju, Adrianu ili ko već igra u napadu. Ne može Ibrahimović proći Ferdinanda i Vidića i zabiti gol... Ne može niko. Mourinho je trebao tražiti takvog igrača, ali nije. Zašto? Zato što je u početku planirao igrati 4-3-3, ali se predomislio. Kakav je to "specijalni" trener koji potroši 30-40 miliona na dva igrača, i onda ih šutne na klupu ili posudbu.

Mourinho, you suck.
Culé is offline   Reply With Quote