View Single Post
Old 19-11-2015   #32559
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

„Posle 5. maja 2002. kada smo izgubili titulu u poslednjem kolu, dogovorio sam se sa Ronaldom i Rekobom da nas trojica napravimo uslugu klubu i smanjimo naše plate kako bi Inter doveo Alesandra Nestu. Čuo sam se sa njim i on je potvrdio da hoće da dođe... Jednog jutra dok sam bio na hipodromu, zazvonio mi je telefon i sa druge strane je bio Moratijev sin Mao. Rekao mi je 'Bobo, znam da će odlepiš, ali Nesta je preskup za nas'. Iako smo bili spremni da smanjimo naše palte?! Onda mi je rekao 'I tata je nervozan, ali ne brini. Imamo rešenje za štopera. Na tržištu imamo igrača koji je poput Neste.' Pitao sam koji je igrač u pitanju i on mi je odgovorio: Gamara. Nisam ni završio razgovor, već sam besno bacio telefon na stazu hipodroma i nikada više nisam video taj telefon... I sada ponekad razmišljam o tome. Nisam imao ništa protiv Gamare, dobar je igrač, ali je Nesta u tom trenutku bio najbolji na svetu. I hteo je da dođe kod nas“, otkrio je Kristijan Vijeri u svojoj autobiografiji.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote