View Single Post
Old 23-08-2012   #3
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

SiamoNoi svaka ti čast na ovim odličnim člancima (neadekvatno bi bilo reći "postovima"). Inače, obzirom u kakvoj smo finansijskoj situaciji i ja sam zadovoljan dosadašnjim transferima, jedino ne mogu prežalit što nismo otkupili Polija, volio bih da Chivuu nismo produžili a i Mudingayi nas je mogao zaobić (nije on loš ali imamo i više nego dovoljno back-upa za poziciju zadnjeg veznog). Bilo bi lijepo kada bismo prodali Cesara i Maicona, doveli tog Pereiru, otpustili Stankovića (vrlo mi drag igrač isto kao i Cesar i Maicon ali za inter je bolje da svoje mjesto prepuste mlađima). Što se tiče napada ja tu ne bih nikoga dovodio. Ako se Milito povrijedi ili bude u lošoj formi (što je više nego izvjesno) neka Palacio ili Cassano igraju CF (što da ne pružiti priliku Longu ili Livaji) a Coutinho krilnog napadača, jer ako dovedu bilo kojeg napadača Coutingo će priliku dobijati "na kapaljku" kao i dosada, a o Alvarezu da i ne govorimo. Ja bih lično njih dvojicu (Cou i Ricky) forsirao ove sezone uz Rannochiu, također i Juan zaslužuje da mu se pruži prilika

Last edited by Biscione; 23-08-2012 at 16:47.
Biscione is offline   Reply With Quote