View Single Post
Old 12-03-2009   #363
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Cekaj bre, opet mi ti pretis banom, zasto je uvreda to sto sam rekao da ibra stalno promasuje zicere, da nisam mozda pogresio u tome
a sto se branenja igraca tice ti prvi non stop branis ibru
Sada zaključujemo raspravu jednom za sva vremena,što se tiče Man-Inter:
1)Ko tebi prijeti banom? Ukoliko se svađa nastavi biće banova,pa sad ako si se ti prepoznao u tome,to je tvoj problem.

2)Da,branim Ibru,ali ne zato što sam fanatik kao ti za Adrianom već pokušavam zdrav razum unijeti ovdje,zdravo komunicirati,a ti nakon jedne,ili da kažem nakon svake izgubljene,obrušiš na Ibru.Možda neće biti najbolji i neka ne bude,ali šta ti imaš pljuvati po njemu? Uostalom,kada je Adriano bio na margini sa svima si se svađao (uključujuči i mene) kako je to top igrač i kako je to vrh,a nisi spomenuo da se juče nije ni vidio na terenu.Samo pljucaš po Ibri,a kada neko spomene Adriana ti uzvračaš drugim igračima kao Estebanu za Cuchua.Evo reci realno,kakav je Adriano bio sinoć.

3)Ova rasprava se završava,kao i pljuvanje po trenerima i igračima jer nema smisla.Ako ti toliko smete Ibrina završnica,otvori "Anti Ibra" temu,na "Anti" pa tamo pljucaj.Zdravo
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote