Thread: Fredy Guarin
View Single Post
Old 25-03-2014   #43
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by emperor View Post
Onaj pas bih i ja dodao
Kad to tako napišeš da nisam vidio asistenciju pomslio bih da je to bio obični pas na 2m a ne onako lijepa asistencija (jedna od boljih koju je neko asistirao kod nas u zadnje vrijeme). Zašto onda još neko nije nešto asistirao kad je tako lako, počevši od Hernanesa kojem je to posao. Jednostavno ne vidim razlog zbog čega su navijači protiv njega kada ima npr. Milito sa istom platom a od njega nema nikakve koristi niti perspektive. Brate počnimo po redu ako ćemo već pljuvati a ne početi od čovjeka koji se najviše trudi u ekipi. Nije valjda razlog to što u svakoj utakmici 1-2 pošalje preko tribina. Neka opali, kad nema ko drugi pa makar išla i Bogu pod oblake. Ja njega uvijek podržavam.

Dera, i ja bih volio vidjeti Guaran a DMF-u. Sa onakvim fizičkim predispozicijama bi mogao i razarati protivničke napade (i igrače ) a imali bi solidnog kreatora iz dubine tj. Hernanes i Kova bi imali čovjeka iza sebe koji se razumije u ofanzivu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote