Thread: Roberto Mancini
View Single Post
Old 08-05-2009   #60
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Mlad si ti još i ne sjećaš ti njegovog kompletnog profila, kada je izjavio da bi "zaklao ustašu Štimca" (), podržavao Karadžića i Mladića kada se klalo po Srebrenici, i ima toga toliko da ne želim da nabrajam. Jednostavno, on je smetljar od čovjeka, koji nema ljudsku kvalitetu. Ima slobodan udarac i ništa više
nesto od toga sam znao ovo za mladica i karadzica ali ovo za stimca nisam znam ja da je on govedo od coveka i to jos odavno sam saznao .Ima jedna smesna situaciju iz njegovog zivota kada je zamalo prekinuo karijeru vec u pocetku.(nema veze sa ovim gore)Isao je sa timom u nemacku na pripreme i dobiju oni slobodno vreme i odu u robnu kucu da kupe nesto od garderobe.i sad tamo bila guzva i on uvati ukrade dve majce i obuce ih a preko njih neku njegovu i to mu bilo malo pa uvadio i patike da krade isto teo nesto slicno da uradi al kad izlazio iz prostorije provale ga cuvari i prijave ga klubu .Klub je hteo da ga istera i raskine ugovor i sam kaze u biografiji da se tad usro i da i sam nezna kako nije dobio nogu
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote