View Single Post
Old 27-08-2015   #32110
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Marcelo Brozovic: "Ja ne znam nista o ponudi Lyona, sretan sam u Interu. Ove godine cemo se vratiti na vrh i ne vidim potrebu zasto bih otisao."
"Prodaja Kovacica za mene je bila sok. Cuo sam preko noci da on odlazi i stvarno mi nedostaje. Bez njega mi je dosadno, ali tesko je odbiti Real."
"Nadam se da ce nam se Perisic pridruziti, kako bi ostvarili svoje ciljeve. Moramo dovesti jos 2-3 pojacanja, od kojih mora biti jedno krilo. Zelimo da se borimo za Ligu prvaka."

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

Trener Tottenhama Muricio Pochettino je govorio na press konferenciji prije utakmice o Lameli.


"Erik je trenirao danas i nije nista rekao o drugim klubovima. Ono sto ste procitali u novinama nije nesto nego samo glasine."

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

Sky: U ovim trenutcima u Milanu na sastanku se nalaze Piero Ausilio i Walter Sabatini. Tema razgovora sa jedne strane je Juan Jesus, za koga je Roma pokazala veliko interesovanje, dok se sa druge strane nasao Adem Ljajic na listi zelja Intera. Tokom sastanka trebao bi biti prisutan i agent brazilca, Roberto Calenda.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote