Thread: Novi trener?
View Single Post
Old 25-12-2010   #159
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Nema šanse da Kaka napusti Real. Sam Mourinho je rekao da im je povratak Kake najbolje pojačanje u januaru. A platu kakvu ima u Realu sigurno neće imati u Interu (nije Moratti toliko glup da mu je ponudi kad zna da je ovaj povrijeđen svake 2 sedmice).
tema je novi trener

a šta drugo da kaže kad mu nedaju pare za pojačanja, on uvijek za sve svoje igrače govori da su najbolji to ti je poznato. međutim on želi Maicona, mi Kaku,
vrlo realan scenario je da dođe do zamjene, a s obzirom kako kod nas uspijevaju Realovi igrači, meni je žao što nismo doveli vdVaarta,Gutija,Raula i Ruuda umjesto Pandeva i kompanije.Platu kakvu ima u realu može imati ako se mi otarasimo "trio fantastikusa" (rivas,mancini,suazo) , a uostalom ako može barca u dugovima ganjati torresa i fabregasa, možemo i mi Kaku
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote