View Single Post
Old 13-03-2009   #788
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

a zasto mislite da ce se prodati Quaresma i Mancini odakle vam to ??? kao ni Maxwell???
po toj logici ode i Muntari??

a zasto Thiago Motta za ime boga???? lik kojem je karijera bila u pitanju zbog teske ozljede ???

Crespu istice ugovor = 0 i Figo = pensione
a Cruz,Burdisso,Rivas,Viera,Suazo = nas nece bog zna sta obogatiti
to ce biti mozda 15-18 miliona za ovu petorku
takodje Dacourt je samo na posudbi u Fulhamu nije prodan a ne znam dokad mu je ugovor
posudba ne gine za : Obinnu,Jimeneza,Kerlona(opet)

ja bi licno prije prodao Stankovica i Maxwella nego Quaresmu i Mancinija
treba malo renovirati team kompletno, ali nema potrebe da unistavamo kapital kluba

pozdravio bih dolazak Drogbe i Cassana, Teveza/Aguera,Palomba + jakog stopera
a od ovih ostalih ne znam nisam nesto pod utiskom da bi Diego,Kjaer,T.Motta,Dagostino,D.Milito mogli napraviti neku revoluciju u igri , jedino mozda Diego ako bi se odmah snasao ali skeptik sam u vezi Diega zbog njegove konstitucije i lige u kojoj igramo.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote