Thread: ANTI juve
View Single Post
Old 16-07-2015   #1221
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne, nego je Vidal svjetska klasa zajedno sa Pogbom i ekipom, a Tevez je svjetska klasa zajedno sa Suarezom, Aguerom i ekipom. A oni vanzemaljci Messi i Ronaldo su klasa za sebe iznad svih njih. Meni ti dera nisi nikako jasan sa svojm poimanjem nogometa, znaš li ti uopće šta znači "svjetska klasa"? Ne znači to najbolji na svijetu na svojoj poziciji, nego znači da si superstar koji je u samom vrhu na svojoj poziciji, onako otprilike među 10 najboljih na toj poziciji. A ti si vrlo ograničen poznavalac nogometa ako Vidala i Teveza ne smatraš takvim.

Primjetio sam da kod tebe presudnu ulogu igra medijska pompa koja prati nekog nogometaša (pa se tako tvoje mišljenje mijenja u skladu s time) i youtube klipovi a ne realni kvalitet koji si tu ustanovio gledanjem igrača. To sam već uočio odavno na tvojim komentarima o transferima a sada vidim da i medijski prenapuhanog Pogbu smatraš boljim od Vidala. Pa kad je Vidal bio najbolji CM (zajedno sa Yayom) Pogba je još bio junior Uniteda a i sada je mnogo važniji za igru Jubeta nego što je to Pogba ali je Pogba dosta mlađi pa mu to multiplicira cijenu 2-3x, da Vidal sa svom svojom sadašnjom kvalitetom ima godina ko Pogba vrijedio bi 150.

Al ajd razumijem ja tebe, ne pratiš dovoljno realni nogomet. Ti si za Vidala vjerujem čuo tek kad je prešao u Jube odnosno kad se o njemu počelo pričati dovoljno glasno da doprije i do tebe ili dok su osvanule njegove prve milionske youtube kompilacije. Nisi ga kao ja uočio još na SP-u za mlade prije 10-ak godina gdje je bio, po meni, 3-ći najbolji igrač turnira (nakon Di Marije i Aguera iz šampionske Argentine), tada je igrao desnog beka i odmah nakon tog turnira je prešao iz Kolo-Koloa (ako se ne varam) u Leverkusen gdje su ga prekomandovali u vezni red gdje je dostigao punu afirmaciju, jedan od najkopletnijih igrača na svijetu, može igrati sve. Ali eto on deri nije svjetska klasa, e moj dera idi gledaj svjetske klase na youtubeu a mi ostali ćemo ih gledati na terenu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-07-2015 at 19:14.
Biscione is offline   Reply With Quote