View Single Post
Old 03-06-2010   #261
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ma dajte ljudi, kao da je Benitez toliko loš trener...neki ste i pljuvali po Militu kad je tek dolazio a vidite šta je uradio...dajte mu vremena da se dokaže
frajeru ne dokazuje se u šampionu evrope !!??

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
da si do kraja procitao to sto si boldao bilo bi ti jasnije...jer svi ti igraci koje si narbojao su skoro stalno povrijedjeni...prava je rijetkost da je imao sve igrace zdrave i na okupu jer je uvijek neko falio...a ovi ostali i jesu panjevi...

sto se scudeta tice tako ste govorili i pred ovu sezonu...juBe doveo ovog dove onog...ferrara je sjajan trener i gdje su bili na kraju...

da ne ispadne sad da sam ja za beniteza, a ne nekog drugog trenera...i ja bih volio da su umjesto njega Capello ili Hiddink,ali ljudi su nas odjebali...i koga bi ti doveo a da moze koliko toliko zamijenit Josea...Mihu,Spalettia,Zemana,Guardiolu...

pustit covjeka da kada dodje da radi svoj posao...a ne napadat ga ovako kao da je on najgori na svijetu...sacekat cemo kraj sljedece sezone pa cemo pricati tko je kakav trener....
znači ne zna ni trenirat igrače , ma extra

ja bi pustio čak i Zenga da vodi tim dok Hiddink ne mogne ili Magath, Capello,Spalletti , nebitno neko jači , jer sad trenutno nema toliko pritiska uzeli smo sve ali kad lola navalja poraza i ne osvoji titulu a nije baš miljenik publike stvari se pravo brzo komplikuju, vjerujte u l'poolu je manje pritiska za jedno 40% nego kod nas
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline