View Single Post
Old 10-09-2009   #31
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Adriano 10 View Post
A igrali su i modric i corluka u zagrebu pa smo izgubili 4:1,tako da to nije razlog jedini razlog je ogromna prednost u kvaliteti njihovih igraca naspram nasima,jer od nasih igraca ni jedan nebi moga igrat u njihovih prvih jedanaest,a tesko bi i izborili misto na klupi,iako san se ja nada da bi ih mogli iznenadit
Ja ipak mislim da se tu radi o kvalitetnijem treneru/izborniku. Englezi imaju jači, kvalitetniji sastav i veći spektar igrača, ali to se definitivno ne održava rezultatom 5-1, ili 4-1 (sa Čorlukom i Modrićem).

Capello je veliki stručnjak sa ogromnim iskustvom i uspio je vratiti Englezima ono što nisu imali prije- samopouzdanje. Mclaren je bio čisti promašaj, nije se znao nositi sa igračima i zvijezdama u ekipi, nije se znao nositi s pritiskom, i na kraju krajeva, niti jedna njegova taktička zamisao nije urodila plodom. Zato su Englezi zaposlili Capella, jer je veliki taktičar sa vojničkom disciplinom koji zna dovesti u red i najrazmaženije "starlete" od igrača i pretvoriti ih u moćno oružje.

S druge strane, Slaven je tek počeo sa ovim poslom, i ima ogroman potencijal, ali nažalost, nema iskustvo. Istina je da nije ni imao sreće u ovoj utakmici sa Gordima, ali bilo je tu i nekih taktičkih i formacijskih pogrešaka.

U svakom slučaju, nadam se (skoro sam i siguran) da Engleska neće sebi dozvoliti prostor za neko iznenađenje i da će Hrvatska ići na SP zajedno sa ostalim zemljama bivše Jugoslavije.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote