Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Moje želje (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=115)

ajdin 22-12-2012 01:33

Quote:

Originally Posted by Quaresma#7 (Post 120033)
Jedi govna :D:P

EDIT: UEFA zapretila Partizanu ako ne sredi financije onda jih čeka trogodišnji ban za evropska takmičenja.... ovde je prilika za Markovića :D

ahhahaahhaha :D mada sa ona 3 4 mil ni na fmu ne bi mogao ni rossija za tih 5 dovesti :P

ako cemo harat na nekog treba ici na onog izca iz malage !! i njih su kaznili :D

hulle 22-12-2012 15:34

Ja mislim da Inter treba da dovede samo 5 igraca sad u januaru.


Messi, Ronaldo, Xavi, Falcao i Yaya.


-----------------Handa-------------------
JZ----SAMUEL----------RANO--------YUTO
--------------YAYA--XAVI----------------
-------------------PP---------------------
RONALDO---------------------------MESSI
-----------------FALCAO------------------


Ovako do kraja sezone pa onda dovest jos 4-5 kasnije

emperor 11-04-2013 19:26

S obzirom da je ova sezona izgubljena.. ostaje nam samo borba za Coppa Italia da iznesem svoje neke otprilike realne zelje za slj sezonu.. da vidimo kako bi to izgledalo i funkcionisalo.

..................Batmanovic.................

Zanetti/Peruzzi.....Campagnaro/Rano......JJ.......Pereira

...........Guaro.........Kovačić......Nainggolan.. .......

.......Palacio..............................Sanche z

...........................Icardi................. ............

Znam da cete mnogi reci od Sancheza nista ali ako je Galliani iscupao Ibru na rate i troduplo jeftinije zasto mi ne bi Sancheza... eh sada ako ne bude htio zbog ne igranja u LP onda zadrzati Cassana...

Klupa: Carizzo, Belec, Yuto, Andreolli, Chivu, Cambi, Botta, Milito(ako smanji ugovor), Duncan, Schelotto, Obi, Kuz, Mudy.

Gargana vratiti, LIvaja na posudbu jos 1 sezonu kao i Longo. Duncana vratiti osim ako ne dodje neko pojacanje, jer je i ovakav bolji od Stankovica, Gargana.
Samuel ne vjerujem da ce ostati, tijelo mu ne izdrzava vise, Stanku zahvaliti za sve, Cambi smanjiti ugovor kao i Milito.

I to je to, nekih 25 igraca..

Quaresma#7 11-04-2013 23:45

Rano je još... do juna če izpasti još 1000 drugih imena :D

Quaresma#7 04-02-2014 17:51

Malo mi je dosadno pa sam se igrao sa imenima koje bi igrače zadržao, odjebo i nabavio da bi imali neki dobar tim na narednu sezonu :D Cene su sa transfermarkta.

Za formaciju 4-3-3 i novi trener Simeone.

GK:
Samir Handanović
Carizzo
Rafaele Di Gennaro
Vid Belec
RB:
Ambrossio
Danilo
LB:
Alex Sandro
Nagatomo
CB:
Juan Jesus
Ranocchia
Mussacchio
Vidić
Rolando
DMC:
Matuidi
Fernando
Duncan
Crisetig
Taider
Kovačić
Hernanes
Guarin
AMC/L/R:
Botta
Griezmann
Pastore
Jovetić
ST:
Icardi
Cicharito
Eto´o

OUT:
Jonathan (iztek ugovora)
Zanetti (penzija)
Chivu (penzija)
Samuel (iztek ugovora)
Campagnaro (prodaja 4M€)
Wallace (iztek posudbe)
Pereira (odkup Sao Paula za 7M€... može i manje samo da ide :D)
Alvarez (prodaja 15M€)
Mudingayi (iztek ugovora)
Kuzmanović (prodaja 5M€)
Cambiasso (iztek ugovora)
Mariga (iztek ugovora)
Palacio (prodaja 10M€)
Milito (iztek ugovora)
Belfodil (prodaja 5-10M€)
Bardi (posudba)
Longo (posudba)
Olsen (posudba)

Sve skupa: cca. 45-50M€ odvisno od visine ponuda

IN:
Danilo 12M€
Alex Sandro 15M€
Rolando 5M€ odkupna klavzula
Vidić 0M€ slobodan igrač
Mussachio 0€ slobodan igrač
Matuidi 0€ slobodan igrač
Fernando 0€ slobodan igrač
Pastore (posudba sa pravom odkupa oko 15-20M€)
Griezmann (20M€)
Jovetić 25-30M€
Cicharito 15M€
Eto´o 0€ slobodan igrač

Sve skupa: cca. 80-90M€

Znači kad bi oduzeli tu brojku sa prodajama trebali bi uložiti oko cca. 40-50M€ što nam nebi trebalo biti neki problem ako zaista imamo neki ozbiljan projekat i ako stvarno želimo graditi velik tim na dugi rok. Pola igrača bi došlo bez odštete. :D

Samo jedan dobar sportski direktor i dobra politika dovodjenja igrača i jednih 50M€ budgeta nam je potrebno i ove igrače bi se moglo dobiti.

dera 04-02-2014 18:15

Q, plate?

Quaresma#7 04-02-2014 20:22

Ah jaka muda plate.... ako želimo diči kvalitet ekipe treba kojemu i malo bolju platu dati. Niko neče djabe da igra, ipak su to igrači koji veči imaju neki renome u svetu.

Fernando trenutno ima u Portu 600k godišnje tako da oko njega nema problema. 2M€ u vrh glave.

Matuidi prima u PSG-ju 3M€ isto nebi bio neki problem da pristane na istu platu jer mu ionako iztiče ugovor.

Danilo i Alex Sandro imaju slične plate u Portu tako da i njih dvoje nebi bila problem 2-3M€ takodje.

Musacchio i Grisezmann imaju sicu u Villarealu i Real Sociedadu. Oko njih isto nebi bilo problema.

Rolando ima 1M€ godišnje kod nas... pristao bi na istu platu koju je ionako podpisao prije dolazka u Inter.

Pastore prima u PSG-ju 4M€ godišnje, jedinu tu bi ga mogli malo spustiti na 3M€... tu se moraju pokazati naši pregovarači (Aussilio i co.)

Jedino kod Vidića, Chicharita i Jovetića bi se morali izprsiti i potruditi.

Vidić u Man Utd-ju prima slabih 6M€ pošto mu iztiče ugovor mogli bi ga spustiti na 4-5M€ sa dvogodišnjim ugovorom npr.

Cicharito prima u Man Utd-ju slabih 5M€ oko njega i da mu daju istu platu nebi bilo loše jer je mali pravi golgeter još ako spute platu za milijon super.

A Jovetić je najteži pošto prima 7M€ godišnje u Cityu. Ali ako uzmeš u obzir za kakvog igrača ide ja bi njemu dao i 10M€ godišnje :D ali uz neke razumne razgovore ako bi igrač stvarno hteo preči možda bi ga mogli dati na 5-6M€ uz neke mamljive bonuse.

Jbg ako želiš igračine moraju imati i primerne plate za to koliko pokažu na terenu i prodaja dresova, mercindise, marketing bi nam se jako povečala zbog toga. Čak i Wenger je to skontao pa je doveo Ozila i dao mu 10M€ godišnje. Uz Thohirovu viziju proširenja vizije kluba na tuja tržišta (USA, Azija i Avstralija) i izgradnaj novog stadiona ti transferi bi bili jako koristni.

Nemoreš se reklamirati po svetu sa nekim Palaciom, Alvarezom, Kuzmanovićem Jonathanom... i sličnim igračima i nadati se sad nekom velikom prodajom dresova, tv prava itd... a te igrače niko nezna jedino to da igraju za Inter. Prvo je treba imati osnovu u klubu za reklamu a to su veliki igrači koji vuku gledaoce na tv ekrane i na stadione pa onda moremo tek dalje pričati.

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

Drago mi je to čuti :D
http://www.fcinternews.it/focus/alva...istanti-141531

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

A evo još bolje novosti :D

http://www.sportmediaset.mediaset.it...a-addio-.shtml

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

Jonathan ima ugovor do 2015 mamu mu jebem :D znači i njega treba na silu prodati :D

Dera a nisam ni računao Silvestreja, Schelotta i ostale vucibatine koje imamo po pozajmicama.

Nera 04-02-2014 20:27

Quote:

Originally Posted by Quaresma#7 (Post 130125)
Samo jedan dobar sportski direktor i dobra politika dovodjenja igrača i jednih 50M€ budgeta nam je potrebno i ove igrače bi se moglo dobiti.

Taj sam :crazzy:

Nema me dvije godine, a ti i dalje vjerujes da ce Inter da se isprsi za nekih 10 igraca (a prije svega dobrih :D ). Mislim da Thohir nije iz te price.
Na ljeto se nadam Vidicu, mozda beku, veznom tipa Song ili Fernando i napadacu koji moze da da podigne kvalitet tog dijela ekipe. Iskreno, sa tim sam prezadovoljan.

Quaresma#7 05-02-2014 02:05

Veciti optimista... Mada i sam znam da nece biti nista od toga sto sam gore napisao.

ajdin 05-02-2014 04:38

ja jos ne mogu da prezalim zoumu :( pogotovo zbog rijeci njegovog agenta da je vrlo lahko mogao biti nas samo da su se klubovi dogovorili oko ocijene ...

griezman vjerujem nece biti ni blizu 20 mil ! jeste talenat al racing nece izmust te pare jer nije toliki bauk napravio mali jos i to treba iskoristiti sto prije ! 10 15 mil uvrh glave za njega ce biti cijena sto posto !!

alex sandro i danilo strasan tandem na bekovima :D oba za 25 mil u paketu :D

cicarito bi nam mogao valjati jer je trkac i dobar finiser i veoma se dobro snalazi i ima njuh gdje treba biti ! izlazna vrata utd za male pare moze doci ..

vidica kad bi doveli bio bi samo kopija waltera samuela u odbrani .. nikakve koristi od toga !!

fernando i mussachio bi bili dobar potez ..

leo bi to znalacki sve obavio ako dodje mjesto brance !

Biscione 05-02-2014 12:00

Ma Vidića ja nebi džabe (a i jest džabe :D).

emperor 05-02-2014 12:07

On je WC igrac, ali brate star i povrede ga muce. Zasto bacati pare na jos jednog Samuela, ovaj je jos i skuplji svakako.
Bolje nekog od mladica stavi na klupu i nek uci od starijih.

Quaresma#7 05-02-2014 12:17

Mogli bi baciti pare na Zoumu ali nasi su zakasnili.

SiamoNoi 08-02-2014 15:50

Matuidi mi se od ovih gore najvise sviđa.Jos ako bi ga se besplatno moglo uzeti...

dera 17-02-2014 02:02

Malo da parimo oči :D. Po meni trenutno najbolji napadač na svijetu:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/R40_TDSmb70?list=UU-KQIG4-dyR1kIHCQFOJ-hQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


All times are GMT +2. The time now is 05:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com