Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Moje želje (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=115)

filip.sk 20-01-2010 00:43

Nemoramo, mozemo opet kupovati igrace kao Jimenez, Obinna i mislam da mozeme se izboriti za 5to mesto, pa ljudi Barca je imala fantastican tim pa ja dala toliko novac za Ibrahimovic, da ne pricam o Real....

Huska 20-01-2010 00:48

Quote:

Originally Posted by filip.sk (Post 56684)
Nemoramo, mozemo opet kupovati igrace kao Jimenez, Obinna i mislam da mozeme se izboriti za 5to mesto, pa ljudi Barca je imala fantastican tim pa ja dala toliko novac za Ibrahimovic, da ne pricam o Real....

halo ba vi bi dali 50 mil za napadaca a imam vec 4 napadaca od kojih svaki mora da igra u prvih 11...i sto je naj gore...ovaj bi ga stvaio da igra iza napadaca mislim ono dje je tu logika...za te pare dovedes 2 igraca koji ce za klasu bolji od njega biti na toj poziciji...vama je izgleda bitno da se takmicite sa realom i onim glupim seicima kojima je svedno za novac i kupuju sta im volja nikakvog ni plana ni nista

CurvaNord69 20-01-2010 00:51

Boal nece igrat napadaca :S

filip.sk 20-01-2010 00:55

Ma nisam rekoa da mora to biti napdac, evo Vidic i Gerrard, il Fabregas...

InteristaSA 20-01-2010 01:08

------------Cesar---------------
-Maicon---lucio--vidic---Maxvell
-----------Mascerano---------
Cambiaso-----------Stankovic
------------Sneijder----------
-----Milito-------------Eto----
Vidicu ko najvise ponudi na ljeto otice tamo,znaci imamo dobre sanse,Masceranu ce dojaditi 6 mjesto i za pravu cijenu rado bi dosao,Maxvela vratiti- najgluplja prodaja otkako pratim Inter,,moze u Barci igrat a nemoze u Interu,smjesno..i mislim s ovom ekipom da bi se mogli posteno fajtati sa svakim,a ne samo sa seria A klubovima kao sto je sad..
P.S najveca zelja mi je Essien al nema sanse da bi ga dao chelsea zato nisam ni imao srca ga ovdje staviti u sastav:D

Huska 20-01-2010 01:10

a vidim u vecine vas je lucio prvi izbor prije samuela i chivua...koji je po meni tek iza ovog dovjca

LiGad 20-01-2010 01:11

gledam malo ove vase zelje ..Cassano je cini se zaboravljen, nekad je vecini bio zelja broj 1

filip.sk 20-01-2010 01:25

Quote:

Originally Posted by LiGad (Post 56697)
gledam malo ove vase zelje ..Cassano je cini se zaboravljen, nekad je vecini bio zelja broj 1

Tako je bio, vecina su ga zelele.. :)

InteristaSA 20-01-2010 01:54

Quote:

Originally Posted by filip.sk (Post 56701)
Tako je bio, vecina su ga zelele.. :)

ma on je svoje pokazao i dokazao da je igrac za malog kluba,nek bude gazda u samdoriji i nek bjezi od Intera sto dalje....

esteban 20-01-2010 02:56

-----------------------J. Cesar---------------------
Zanetti---------Vidić------------Lucio/W.Samuel--------Kolarov/Santon
----------------------Cambiasso--------------------
--------Stankovič(Motta)------------Gerrard---------
-------------------------Sneijder--------------------
-----------------Etoo/Mario------Milito-------------

Ovo ne izgleda realno ali posto smo za Stivena zainteresovani i sto kaze onaj blesavi Vanja(odakle mu to da mi je znat) :) za Vidica i nije nerealno :rolleyes:

Maicon na ljeto ide 99% ovo nije dojava nego moj osjecaj

dera 20-01-2010 03:06

ide ako se pokaze da jose ne moze nista napraviti od intera, i ako moratti ne dovede veliku zvijezdu poput gerrarda recimo

esteban 20-01-2010 03:11

Quote:

Originally Posted by dera (Post 56711)
ide ako se pokaze da jose ne moze nista napraviti od intera, i ako moratti ne dovede veliku zvijezdu poput gerrarda recimo

Pa za pare od Maicona nekih 30mil ili malo vise mi cemo dovest Gerrarda..do 40mil :D

ivan019 20-01-2010 04:03

ja bih doveo hamsika i m.richardsa i to bi bilo to za jedan prelazni rok

dera 20-01-2010 10:24

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 56712)
Pa za pare od Maicona nekih 30mil ili malo vise mi cemo dovest Gerrarda..do 40mil :D

znas li ti kad su ponude od 35m dolazile na racun douglasa? jesmo zadnju od 50m odbili.. ispod 50 ne dolazi u obzir
a za gerrarda nikad ne bi presao 30m zbog godina, koliko ima god, toliko i dobiju heheh

Quaresma#7 20-01-2010 12:13

Quote:

Originally Posted by InteristaSA (Post 56695)
------------Cesar---------------
-Maicon---lucio--vidic---Maxvell
-----------Mascerano---------
Cambiaso-----------Stankovic
------------Sneijder----------
-----Milito-------------Eto----
Masceranu ce dojaditi 6 mjesto i za pravu cijenu rado bi dosao,Maxvela vratiti- najgluplja prodaja otkako pratim Inter,,moze u Barci igrat a nemoze u Interu,smjesno..i mislim s ovom ekipom da bi se mogli posteno fajtati sa svakim,a ne samo sa seria A klubovima kao sto je sad..

I Mascherano bi bilo odlično pojačanje. Ali radije bi vidio Kolarova u Interu nego Maxwella, neka se jebe tamo u Barceloni sa Ibrom.

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 56696)
a vidim u vecine vas je lucio prvi izbor prije samuela i chivua...koji je po meni tek iza ovog dovjca

I meni to nije jasno
Quote:

Originally Posted by LiGad (Post 56697)
gledam malo ove vase zelje ..Cassano je cini se zaboravljen, nekad je vecini bio zelja broj 1

Nikad ga nisam ni želeo, nije mi igrač za velike klubove i još ima probleme sa ponašanjem i brzo bi se posvađao sa Mourinhom ako bi upali u seriju slabih partija. Tako neka ide čim dalje od Intera. A na tribinama kad je derbi je dobrodošao.:D


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com