Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Ostalo (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Formula 1 (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=60)

claudejandamvan 18-02-2009 10:00

Upravo ovo sto Zlatan veli,taj Hamilton je bas prava tetkica.Uvijek neke ziheraske voznje,zbog kojih je izgubio pretproslo prvenstvo a samo moze zahvaliti "onom gore" i Weberu sto je uzeo ovo.
Meni je konza bio onaj Montoya,kako je taj frajer gino to nije normalno.

CurvaNord69 18-02-2009 12:11

Ma montoya budala najveca :D
A sad je zadnjih 5 utrka vozio ko tetka, jest jer je 07' izgubio naslov kad je forsirao bez potrebe pa mu doslo u glavu da nesmje opet tako

Amico Laziale 18-02-2009 15:20

Montoya nije normalan...A bogami se znao cesto i potuc'...:D

CurvaNord69 18-02-2009 19:07

Ma sad tamo u nascaru lupa auta :D

esteban 18-03-2009 21:30

Svijet voli pobjednike


Vremešni Berni Ekleston (78), poslije ekspresnog razvoda, odnio je veliku poslovnu pobjedu. Njegov predlog da titulu prvaka svijeta osvoji vozač sa najviše pobjeda u sezoni, prihvatila je Međunarodna automobilska federacija.

Ekleston iz patriotskih razloga vjeruje, a testovi u Herezu mu daju za pravo, da bi i novi prvak svijeta mogao biti Britanac- Dženson Baton. Broj pobjeda, a ne redovno sakupljanje bodova, pružili bi šansu Batonu.

- Ako se pokaže da je BronGP na pravom putu, postoji šansa da Dženson pobijedi prve tri trke. A tri pobjede ne izgledaju tako loše, zar ne. Uz to pobjeđivaće Alonso, Kimi, Felipe i Hemilton, objasnio je Ekleston Autosportu.

Da su nova pravila dobrodošla potvrdio je i nekadašnji vlasnik istoimenog F1 tima, Edi Džordan. Irac misli da će borba za pobjede, ove sezone biti više nego žestoka.


- Imali smo nebrojeno situacija u kojima su vozači rezervisano vozili na drugom ili trećem mjestu jer vozač ispred njih nije bio u borbi za šampionat. To se više neće događati i zato je dobra stvar, kazao je Džordan. Znači, mijenjaće se timske strategije i prvi ljudi timova moraće mijenjati pristup trkama. Umjesto, koliko će poena osvojiti, moraju razmišljati kako da dobiju trke.

Bivši vozač Formule 1, a sad menadžer Martin Brandl, takođe pozdravlja uvođenje sistema sabiranja pobjeda umjesto bodova. Britanac, koji je od 1984. do 1996. nastupio na 158 GP trka misli da je pošteno što je promjena pravila objelodanjena dovoljno rano da se vozači prilagode novim uslovima.

- Trinaest šampionata imalo bi drugačiji ishod da je ovo pravilo važilo u prošlosti, podsjetio je Brandl. Takođe želim da znate da vozači u svaku trku ulaze maksimalno spremni. Njih ne zanima politika. Situacija u kojoj bi jedan vozač osvojio mnogo više bodova od ostalih, ali pobijedio na manje trka i izgubio šampionat, mogla bi biti veoma konfuzna.

CurvaNord69 18-03-2009 22:17

Po meni je ovo dobro, jer od pocetka nece bit kalkulacija i "ima do kraja isto jesam li 1. il 2." nego ce se ic uvijek na 1. mjesto

esteban 19-03-2009 13:22

Da..samo druge pozicije bitne zbog borbe oko najboljeg konstruktora..

hulle 20-03-2009 01:18

ma svi su oni puzevi..eh kako ja vozim f1................................................ ...na pc kako motam neko bi pomislio da sam s jamajke

ivan019 20-03-2009 01:19

Quote:

Originally Posted by hulle (Post 9897)
ma svi su oni puzevi..eh kako ja vozim f1................................................ ...na pc kako motam neko bi pomislio da sam s jamajke

hulle i ti bi mogao poceti uzimati po dve tablete dnevno :)

CurvaNord69 20-03-2009 12:15

Ma sta 2 tablete, 2 kutije

hulle 20-03-2009 14:01

meni vise nedaju jbg hehe

Nera 26-03-2009 13:50

Hamilton je ipoteticki pricao kako bi u buducnosti mogao saslusati ponude drugih klubova. Normalno, poslije toga se ispravio, i kazao kako je to samo teorija i da bi on voljeo da ostane u McLarenu cijelu karijeru.
Prva izjava je odmah stavila u pripravnosti Montezemola, koji je veliki fan malog engleza.

Ukoliko Hamilton dodje u Ferrari, ja cu poceti da navijam kontra njih.
HAMILTON NO!

CurvaNord69 26-03-2009 14:06

Ma ti navijas za bilaniste iovako, a ja uvijek navijam za mclaren, jedino kad bi inzaghi vozio nebi :ivan:

Nera 26-03-2009 14:09

Eto ti McLaren za vazda...
Osvojili ste ovu titulu poslije 6 godina cekanja, bojim se da ce jos toliko proci dok ne dodje sledece. Ove sezone Massa ili Iceman, i onda tamo dalje... Vjerovatno pojacanje Scuderie... Nando Alonso ;)

Nera 28-03-2009 13:03

Ja nisam vjerovao kad su favorizovali Brawn. Imaju sad prednost na pocetku,ali... Felipe Massa i Kimmi Raikkonen nisu rekli zadnju rijec..
FORZA SCUDERIA...


All times are GMT +2. The time now is 11:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com