Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Novi trener Intera? (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1012)

PazzaInterista 23-05-2010 22:29

Star je capelo! Cojk ce dobit jos infarkt od onake buke i navijaca ako jos osvojimo opet scudetto cup i lp gotovo je...

Nera 23-05-2010 22:54

Ako Hiddink nije realna opcija, onda Capello. Poslije njega Benitez. Treceg ne vidim.

Huska 23-05-2010 22:56

Miroslave CIRO Blazevicu...dodji i odvedi nas do vrha europe i sljedece sezone :D

Inter boy 23-05-2010 23:06

Miha je vjerovatno zadnja opcija, Branca ga je pribilježio u rokovnik ali mediji govore da nije u prvom planu. Ostajem pri svom da nam novi trener bude jedan od ove dvojice (Benitez ili Capelo)

Enfant Terrible 24-05-2010 00:09

Prije nego što dobro prodiskutujemo ko je za kojeg trenera, valja uzeti u obzir da mi još uvijek imamo trenera. Koliko god izgledan njegov odlazak bio, ima i nekih argumenata koji bi mogli govoriti u prilog ostanka Mourinha:

- Mourinho ima ugovor sa Interom do 2012 godine i postoji klauzula o prekidu ugovora uz obeštećenje od 16M Funti. "
It is not yet certain that Inter will even release the Special One, as his contract runs to 2012 and includes a buy-out clause worth Ł16m."

- Ukoliko se ne plati klauzula Mourinho ne može mrdnuti, a za sada se zna da je ne želi platiti ni Mourinho ni Real."
There is a Ł16m buy-out clause that neither the Coach nor Real Madrid want to pay in full." Dakle o ovome može odlučiti samo dobra volja Morattija, tj. ako ga Moratti odluči pustiti bez odštete.

- Isto tako, ni sam Mourinho nije potvrdio nikakve službene razgovore (još uvijek).
“I have not spoken to any Real Madrid directors yet”

-
“But who knows, tomorrow morning I might wake up and decide I want to win a third consecutive Scudetto!”- Jose Mourinho

(Citati uzeti sa: www.football-italia.net)

Dakle, ovo su neki argumenti koji bi mogli ići u korist ostanka Mourinha, što naravno ne mora značiti da će 100% ostati. Ali jedna stvar je sigurna, a to je da prelazak Mourinha nije tako jednostavna i gotova stvar kako mediji pokazuju.

adiK 24-05-2010 00:14

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 75292)
Miroslave CIRO Blazevicu...dodji i odvedi nas do vrha europe i sljedece sezone :D

uz revolucionarnu 5-3-2 formaciju :D

Il Mago 24-05-2010 00:22

Za mene bi najbolje bilo da to bude Capello,po meni uz Moua ponajbolji trener na svijetu...vec je bio blizu da nas preuzme prije calciopolia,pa ne bi bilo lose da se to sad ostvari.
eh sad ako ga FA ne bude pustio,onda bi volio Prandellia,al i to je izgleda nemoguce jer bi on trebo uzet Ital repku...
ne bi bila losa ni opcija da trener bude Baresi koji je u ove 2 godine sigurno puno naucio od Moua...
a ne bih nikako volio da to bude Benitez jer ga mrzim.
stoo se tice Mihe,mislim da bi bolja opcija bila da on ode u neki manji klub i ako se i tu dokaze onda sto da ne i u Inter...

hulle 24-05-2010 00:24

ma pusti ti te argumente..ima opcija da u slucaju osvajanja lp murinjo moze ici iz intera...a tu je i 3m za wesa...a i sam morati je rekao da ce murinjo biti nagradjen i da odlazi....a jm je izjavio da sutra ima sastanak s celnicima reala

esteban 24-05-2010 02:26

Moratti potvrdio da mu se sviđa opcija da Miha preuzme Inter ali nije nista odluceno!

ivan019 24-05-2010 02:27

ja cu reci radomir antic :D

ajde dera izresetaj me :P

mourinho 24-05-2010 08:59

Vrlo interesantno...
Inter Milan Looking At Fulham Boss Roy Hodgson To Replace Jose Mourinho - Report

Il Mago 24-05-2010 09:20

sad sam evo cito na fcinter1908 da je Hiddink najblizi klupi...uh to bi isto bilo odlicno :D

Il Trattore 24-05-2010 09:21

Najbolji izbor bi bili Hiddink i Capello,ali posto su oni pod jakim ugovorima to je malo nerealno,onda bi bilo najbolje dovest Spalletia,ili nekog mladog,a koliko toliko dokazanog trenera npr.Blanc.I mozda bi ako od ovoga nista ne prode vridilo pokusat sa Trapattoniem.

Huska 24-05-2010 10:01

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 75302)
uz revolucionarnu 5-3-2 formaciju :D

to je igrao i herrera dok je bio trener :D...kakve bi tek on scene pravio po italiji hahha

ali vala bogu pa nece kod nas...zato Moratti bolje ti je da dovedes Hiddinka...inace si u problemima i ti...a bgm i mi :D

hulle 24-05-2010 11:25

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 75336)
Moratti potvrdio da mu se sviđa opcija da Miha preuzme Inter ali nije nista odluceno!


Massimo Moratti
"Želim Sinišu Mihajlovića na klupi Intera"

Sve je jasnije da će Jose Mourinho "mahnuti" Interu i sljedeće sezone sjediti na klupi madridskog Reala. Natjeralo je to predsjednika talijanskih i europskih klupskih prvaka, Massima Morattija, na potragu za najboljom zamjenom.
http://www.sarajevo-x.com/media/imag.../100524022.jpgSiniša Mihajlović i Massimo Moratti

Čini se da je ona i pronađena u vidu dovođenja Siniše Mihajlovića, dojučerašnjeg stratega Catanije, nekadašnjeg Bologne, a prije toga asistenta Roberta Mancinija među "nerazzurrima".

"Nisam još donio odluku, ali sviđa nam se Mihajlović. Karakteran je i brzo uči, igrači ga poštuju, a među mnogima ima i prijatelje."

"Meni se Mihajlović dopada i poštujem ga. Iako još nisam donio odluku o novom treneru potvrdit ću vam da bih Mihajlovića volio dovesti", izjavio je Moratti.


ponovo morati jede gljive ludare :D


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com