Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

Nera 27-02-2009 13:40

Pandev - nikad. Iz istih razloga koje je naveo Zlatan.

CurvaNord69 27-02-2009 14:00

Ma koji ce nam k, sve da voli inter netrebamo napadaca, a on nije neka posebna klasa

DenchiNL 27-02-2009 14:10

"I was impressed by [Davide] Santon; he is a really interesting lad"

ako ovo nije gay izjava , ja ne znam sta je :-D

Madrid se raspituje za Teveza
ovo je najinteresantnije
"Reportedly, as part of Tevez's loan deal, United have first-option on the forward, which rules out the possibility of the former Corinthians and Boca Juniors star talking to any other clubs before the end of the season."

Angelo Palombo se spominje takodje vezano za nas , licno ne bih imao nista protiv da on dodje kod nas , on je Matrixova raja :-D , a i pouzden veznjak + talijan :-)

Totti ozlijedio koljeno (nisam ni sumnjao) :-)

a najnoviji preokret u Diego-Sagi je da dupentus ganja Maloudu iz Chelsea.

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:07 ----------

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 5678)
DenchiNL ,iskreno se nadam da ovo pominjanje Gourcuffa nije provokacija. Inace, on je bio premoren, pa nije igrao ovaj mec.

ako si navijac Bilana jeste :-D

Guro 27-02-2009 14:11

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 5689)
Pandev - nikad. Iz istih razloga koje je naveo Zlatan.


meni bi najmanji razlog bio taj...mnogo veci jer on po mom misljenju nije igrac za inter...i mislim da ce lazio biti vrhunac njegove karijere

Huska 27-02-2009 14:26

ma kakav crni pandev ba dosta tih napadaca vise ako vec hoce nekog iz lazia nek to bude zarate a ne pandev

Mauro7 27-02-2009 15:11

http://fcinternews.it/index.php?acti...idnotizia=2488
evo ga sad kao piše da bi se Inter mogao uključiti u borbu za Diega, ali ništa konkretno...

claudejandamvan 27-02-2009 15:41

Ja mislim da je situacija sto se tice Diega zavrsena prica.On ziher zavrsava u Juventusu.

Quaresma#7 28-02-2009 00:02

Evo mojih želja :D
IN: Aguero, Diego/Hamšik, Veloso, Ivanović/Richards/Zapata/David Luiz
OUT: Crespo(prodaja), Obinna (prodaja), Cruz (Prodaja), Rivas (prodaja), Burdisso (prodaja), Jimenez (prodaja), Aquafresca (posudba ili ga ubaciti u cenu za neki transfer), Vieira (prodaja)

Ja sam za tu anketu koju ste spominjali in da je Dera pošalje Interu. Nemamo ništa izgubiti.

CurvaNord69 28-02-2009 00:13

Neznam zasto ce ti luiz tu, onda smatram velosa nepotrebnim ako vec uzimamo jos jednog igraca njegove pozicije

Nera 28-02-2009 00:14

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 5786)
Neznam zasto ce ti luiz tu, onda smatram velosa nepotrebnim ako vec uzimamo jos jednog igraca njegove pozicije

Veloso je primarno zadnji vezni, a po potrebi stoper. Dok je Luiz stoper cisti :D :P

Quaresma#7 28-02-2009 00:16

U sad sam se setio jednoga. Zaboravite Velosa radije Inlera to je igračina. Mada je Veloso dobar ali radije bi Inlera. Jebiga ima toliko igrača da neznam koji je bolji.
Ako je Moratti financijski razpoložen onda oba. :D

CurvaNord69 28-02-2009 00:19

Ma neznam imamo mi tih zadnje-centralnih veznih na izvoz u bilan, a bolje uzet 2 ofanzivna nego 2 defanzivna :D

Nera 28-02-2009 01:15

http://www.tuttomercatoweb.com/inter...idnotizia=2500
Branca bi Hernanesa iz Sao Paola, a Moratti DIega.. Koji god da dodje,ja se ne bunim :D

DenchiNL 28-02-2009 09:35

ma JM ce im reci koga hoce pog. ako prodje ManU :-D

Nera 28-02-2009 12:14

Branca je jutros dao intervju za Corriere dello sport. Rekao je da je Aguero jedan od top-playera koje pratimo, ali jos uvjek nije predstavljena zvanicna ponuda. Acquafresca ce se vratiti iz Cagliaria.
Moratti se odusevio Diegom, a nasi iz Werderea prate i Ozila, 20-godisnjeg krilnog igraca.

Mauro7 28-02-2009 12:26

ovo mi je super kad sad čitam da se Moratti oduševio Diegom, valjda mu je trebala utakmica u Milanu sa dvije super asistencije da shvati a ono prije ništa, mah...

Nera 28-02-2009 12:31

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 5823)
ovo mi je super kad sad čitam da se Moratti oduševio Diegom, valjda mu je trebala utakmica u Milanu sa dvije super asistencije da shvati a ono prije ništa, mah...

Iskreno, i ja nisam bio 100% siguran u Diega prije ovoga... Bundesliga ti ne moze biti mjerilo kvaliteta nekog igraca.
A i u Portu se nije dokazao kako treba.

Moca93 28-02-2009 12:50

MA diega i agura pa ce da vidi ta LS :)....Mislim da probamo sa peticijom...za Q je uspela:)

Grujinho 28-02-2009 12:56

diego, aguero i jedan super branič

BamBi 28-02-2009 12:59

eh da bar znam talijanski, drago mi je to čut iako sumnjam da je istinito. Ako ništa drugo bio bi to šamar stoljeća Juveu da im uzmemo igrača po kojem su plazili više od godinu dana

CurvaNord69 28-02-2009 13:13

Isto ko sto smo mi cesto bivali isamarani :D
A grujo mi nemamo para i za aguera i branica i diega, ipak je to malo puno.
Aguero 40mil+ 100% onda diego oko 20-25, i stoper 15tak

BamBi 28-02-2009 13:16

http://www.youtube.com/watch?v=dPVSzNZTEBI

zabio u prvoj, i asistirao u drugoj za gol . Praktički izbacio sam Milan iz kupa

Moca93 28-02-2009 13:25

<table class="contentpaneopen"><tbody><tr><td class="contentheading" width="100%">Branca: Inter prati Aguera </td> <td class="buttonheading" width="100%" align="right"> http://euronogomet.com/templates/gk_...pdf_button.png </td> <td class="buttonheading" width="100%" align="right"> http://euronogomet.com/templates/gk_...rintButton.png </td> <td class="buttonheading" width="100%" align="right"> http://euronogomet.com/templates/gk_...mailButton.png </td> </tr> </tbody></table> <table class="contentpaneopen"><tbody><tr> <td colspan="2" class="createdate" valign="top"> Subota, 28.02.2009. </td> </tr> <tr> <td colspan="2" valign="top"> Interov glavni čovjek za transfere, sportski direktor Marco Branca, priznao je kako su u tom klubu jako zainteresirani za mogućnost da u svoje redove dovedu napadača madridskog Atletica i reprezentacije Argentine Sergia Aguera. Aguera se već od ranije povezuje sa Interom, posebno nakon što je argentinski izbornik Diego Maradona, inače Aguerov punac, preporučio taj transfer, a ovo je prvi put da se i iz samog kluba potvrdno oglase po tom pitanju.

"Kao i neki drugi igrači, on ima sve zbog čega ga možemo smatrati vrhunskim igračem. Priznajem da pratimo neke igrače svaki vikend. Aguero je jedan od njih, ali nismo pitali Atletico za njegovu cijenu niti smo otvorili bilo kakve pregovore, jednako kao ni za bilo kojeg drugog igrača. U ovom trenutku mislimo samo na trenutno stanje." rekao je Branca.

Što se tiče sljedeće sezone, Branca je tek priznao kako u klubu namjeravaju vratiti Roberta Aquafrescu, koji je na posudbi u Cagliariju, dok je odbacio špekulacije oko zainteresiranosti za Diega Milita</td></tr></tbody></table>

BamBi 28-02-2009 13:35

pa ne bi baš rekao da je branca odbacio Milita, pročitao sam na 3-4 sitea da je rekao je diego milito odlično igrao ovu sezonu, i potvrdio interes za njime

Mauro7 28-02-2009 14:24

ne samo Diego iz werdera, zanimanje i za mladog Mezuta Ozila

emperor 28-02-2009 14:37

ma dovoljan je Diego.. sto se tice Milita sve ce zavisiti od Adriana.. ipak dugo je jos do prijelaznog roka

esteban 28-02-2009 14:49

Da!Lijepa vijest je da su zainteresovani za Diega ali koliko ja kapiram nasi bi da dovedu osim njega i ovog Ozila koji je isto fenomenalan igrac..e to bi bilo extra..dva kreativca ne ljeto bi nam pali kao kisa u Sudan..

http://www.solointer.it/notizia.php?news_id=5431

Quaresma#7 28-02-2009 15:03

Ja bih umjesto Ozila nabavio Inlera ili Moutinha. Ako hoče Wingera dobrog onda je tu najbolje Angel Di Maria koji more igrati svukud u vezi more igrati levo i desno more igrati i kao AMC.

Huska 28-02-2009 15:12

--------------J.Cesar

Maicon----Samuel-Chivu----Santon

-Zanetti---Cambiasso---Hamsik

---------------Diego

--------Adri-------------Ibra

a na klupi: toldone,ivanovic,burdisso,cordoba,maxwell,muntari, inler, Stankovic,bolzoni,
balotelli, aquafreska,cruz

e to bi bio pravi inter

esteban 28-02-2009 15:18

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 5866)
--------------J.Cesar

Maicon----Samuel-Chivu----Santon

-Zanetti---Cambiasso---Hamsik

---------------Diego

--------Adri-------------Ibra

a na klupi: toldone,ivanovic,burdisso,cordoba,maxwell,muntari, inler, Stankovic,bolzoni,
balotelli, aquafreska,cruz

e to bi bio pravi inter

Pripisi jos Ageura jer ga vjerovatno dovodimo..

Moca93 28-02-2009 15:18

ne svidja mi se sto je deki na klupi a i aguero mi tu nedostaje:)...kao i mansini,makar i na klupi

esteban 28-02-2009 15:21

Mansini na ljeto ide iz Intera..zar neko misli da cemo dovest Aguera,Diega i sl a da se ne rijesimo igraca koje je Mou zapostavio

Moca93 28-02-2009 15:26

Meni je zao sto nije dobio mnogo priliku a zaista je dobro poceo sezonu,ne znam sta se desilo....ako ipak ne proradi i nedobije sansu treba ga ukljuciti u neki od ovih transfera...

Nera 28-02-2009 15:42

Ljudi, po meni idu: Quaresma, Mancini, Matrix, Obinna, Crespo, Cruz, Jimenez i Rivas. Tu je zarada oko 50 miliona. Aguero bi dosao za nekih 40, Diego 20, i Ivanovic 7 ili Agger 4.5. Znaci, oko 65-70 miliona troska.
Po meni, to nije lose :D

esteban 28-02-2009 15:52

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 5875)
Ljudi, po meni idu: Quaresma, Mancini, Matrix, Obinna, Crespo, Cruz, Jimenez i Rivas. Tu je zarada oko 50 miliona. Aguero bi dosao za nekih 40, Diego 20, i Ivanovic 7 ili Agger 4.5. Znaci, oko 65-70 miliona troska.
Po meni, to nije lose :D

Aguero ispod 50 nema sanse..jedino u vidu neke trampe i doplate..e sad lakse disem kad cujem da je Moratti zaljubljen u Diega pa valjda ga i dovede a mislim da Mou kad se otarasi ovih sto si pomenuo nera(slazem se da ih sve treba prodat) kad nijesu uspjeli posebno Q i Mansini ce jos na sredinu dovest jednog kvalitetnog veznjaka osim Diega..npr Hamsik bi nam odlicno pao :)

Aguero-Diego-Hamsik-Ivanovic..pa koji raj bi to bio :)

Nera 28-02-2009 16:01

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 5877)
Aguero-Diego-Hamsik-Ivanovic..pa koji raj bi to bio :)

Skromnost ti nije vrlina :P
Diego i Hamsik zajedno da dodju, nema sanse. Samo jedan od njih. A ove cijene sto se pominju za Aguera.. Nije to toliko. Za 40 mislim da se moze dovesti.
Robinho je kostao 42 (i to su ga platili oni idioti od Arapa) a nije nista losiji od njega..

DenchiNL 28-02-2009 16:20

Mezuta Ozila ???
najumisljeniji igrac na planeti ne bih ga volio vidjeti u interu
kao ni ivanovica,aggera,kjaera i ostale one-hit-wonders

esteban 28-02-2009 16:31

Quote:

Originally Posted by DenchiNL (Post 5888)
Mezuta Ozila ???
najumisljeniji igrac na planeti ne bih ga volio vidjeti u interu
kao ni ivanovica,aggera,kjaera i ostale one-hit-wonders

Taj Ozil treba da bude istinska zvijezda Verdera poslije odlaska Diega..a sto se tice ovih sto si nabrojao koje ne bi volio vidjet nijesi mi jasan ali dobro..svako ima svoje misljenje

Huska 28-02-2009 16:40

Quote:

Originally Posted by DenchiNL (Post 5888)
Mezuta Ozila ???
najumisljeniji igrac na planeti ne bih ga volio vidjeti u interu
kao ni ivanovica,aggera,kjaera i ostale one-hit-wonders

da ti mozda nebi terrya ferdinanda i slicne... jarane samo se sad ti igraci mogu dovest boljih od njih ima al oni su nedodirljivi a slabiji nam ne trenaju imamo ih vec

all3n 28-02-2009 19:49

vrag te jebo..na kraju ispada da cjelu ekipu treba mjenjat..haha :d...ovaj iz palerma decko je odlican..cuvo je amaurija i to samo kako...ne boji se..igra odlicno..


All times are GMT +2. The time now is 16:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com