Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Anti (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ANTI Benitez (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1235)

Huska 21-11-2010 18:12

ANTI Benitez
 
da dera ne pametuje kada se napada njegov ljubimac u njegovoj temi, onda cemo mi raspaliti ovdje...

jos kad vidim da ima slicna tema o THE SPECAL ONE-u, onda ne vidim zasto ova ne bi bila...JOSE je barem imao neke rezultate, a ovaj nista

KONJU MRS IZ INTERA

necainter 21-11-2010 18:32

Huska,Jose nije imao "neke" rezultate,vec Velike Pobede.
A na temu Benitez,samo jedno:
Picka ti materina mrtva,odlazi sto dalje od nas jebem ti sve u picku!!!Unisti nas covek cim je dosao,jebem li mu sestru!!!ODLAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mourinho 21-11-2010 18:44

POLL
Should Inter Sack Rafa Benitez?
http://www.goal.com/en/poll/4678/sho...enitez/results

Huska 21-11-2010 20:09

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._7307682_n.jpg

Culé 21-11-2010 20:23

Ja ne volim Beniteza. Ne sviđa mi se njegov način rada, njegove taktike i formacije. Ne sviđa mi se šta je napravio od Liverpoola. Ne sviđaju mi se igrači koje dovodi u klubove koje trenira. Ali... Mislim da za loše rezultate Intera Benitez nije isključivi krivac. Najlakše je optužiti trenera, pogotovo jer je on bio jedino "pojačanje" pred početak sezone. Benitez nije baš neki motivator (kao neki drugi treneri), ali opet, ne može biti isključivi krivac za ovo što se dešava.

Indirektno, krivac je Massimo Moratti. Direktno, krivi su igrači. Nakon što su osvojili tri titule prošle sezone, došlo je do zasićenja. Također, otišao je čovjek koji je apsolutno (pa bar 90%) zaslužan za to šta je Inter osvojio prošle sezone. Sve se sastavilo. Moratti je trebao dovesti nekog trenera sa izrazitim motivatorskim sposobnostima, jer Inter je već imao ugrađenu taktiku i nije bilo potrebe za trenerom koji je u prvom planu taktičar. Također, trebao je dovesti bar 2-3 veća pojačanja, da igrači osjete da nije to to, da se ide dalje i da se želi još. Ista stvar se desila Barceloni poslije osvajanja LP 2006. s Rijkaardom, samo što on nije otišao. Ostali su isti igrači, isti trener, i sve je krenulo prema dole... Loša igra, loši rezultati. Opamećen tim što se desilo, Laporta nije dozvolio da se isto desi ponovo. Nakon osvajanja LP 2009. Laporta se pozvao na tu situaciju i rekao da se ono ne smije ponoviti... I doveden je Ibrahimović, koji je bio veliko pojačanje (bez obzira kako se sve na kraju završilo). I nije se ponovilo ono od prije (polufinale LP, osvojena Primera).

Sve u svemu, SAD je rješenje da se Benitez šutne (jer nije uspio uspostaviti kontrolu od početka), dovede neki trener koji zna motivisati igrače i dovedu 2-3 velika pojačanja. To bi pokazalo svima (i igračima) da Moratti hoće još. Ali čini mi se da je sve ovo moguće tek na kraju sezone. A možda nas Benitez iznenadi... pa Inter počne igrati kako je on zamislio, ali čisto sumnjam.

necainter 21-11-2010 20:40

Aplauzi per Cule.Ne slazem se samo sa onim na pocetak sto si reko,ali ostaje jest. :D
Kad bi doso Villas-Boas ili Sculli,i igraci da se oporave i od Januara,opet da haramo Europom! :D

Huska 21-11-2010 20:42

slazem se da je i Moratti kriv, ali pogledaj ove rezultate i protiv koga smo mi gubili bodove

http://img819.imageshack.us/img819/1967/25103283.jpg

Brescia,Lecce,Chievo, pa za to nema opravdanja ove se utakmice MORAJU dobiti, pa mi smo u ovim utakmicama osvajali prvenstva, a vidi sada protiv Leccea, Brescie i Chieva mi smo osvojili svega 2 BODA...i ajd sto u ovim malim utakmicama ne ide kako treba, ali mi ni jednu jacu utakmicu nismo dobili izuzev one protiv Tottenhama na Meazzi...

opet ponavljam Moratti jednim dijelom jeste kriv za ovo, ali Rafa je glavni i odgovorni, pa lik je promijenio sve formacije i taktike, a samo nije igrao ono gdje smo prosle sezone bili najjaci, a to je presing, presing, presing i brze kontre...mi ove sezone nismo istrcali ni jednu kontru, a da smo zabili na kraju...da ne sponjem skok igru gdje vise uopste nismo opasni, a i to nam je bilo jedna od jacih strana...ne moram ni spominjat da nam odbrana izgleda smijesno i da je panika dok protivnik predje na nasu polovinu...

Balotelli#45 21-11-2010 20:52

Sculli nije trener tetrebu :sivi: :sivi: hahahahaha
odlicna tema,huska ne slazem se sa tobom jedino oko onog NEKE REZULTATE ,imao je najbolje moguce ;)
cule sve si lepo rekao,od reci do reci se slazem ;)
Adio Rafa verovatno ce biti u nekoliko narednih dana ako Moratti ima bar gram mozga i nestenak nerviranja oko rumene budale ce vrlo brzo uslediti,rezultati nemoraju odmah,moze i od polusezone da pocnemo dobro da igramo...samo da isteramo ovu ruznu debelu odvratnu budalu i da dovedemo par pojacanja.....i mislim da opet mozemo da izvucemo sezonu...ako nam milan pobegne u ligi mnogo da pokazemo sta je Pazza Inter jos jednom kao prosle godine nakom mnogo preokreta na utakmicama ispadanja posle grupa u ligi sampiona do svih titula ....

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 92579)
slazem se da je i Moratti kriv, ali pogledaj ove rezultate i protiv koga smo mi gubili bodove

http://img819.imageshack.us/img819/1967/25103283.jpg

Brescia,Lecce,Chievo, pa za to nema opravdanja ove se utakmice MORAJU dobiti, pa mi smo u ovim utakmicama osvajali prvenstva, a vidi sada protiv Leccea, Brescie i Chieva mi smo osvojili svega 2 BODA...i ajd sto u ovim malim utakmicama ne ide kako treba, ali mi ni jednu jacu utakmicu nismo dobili izuzev one protiv Tottenhama na Meazzi...

opet ponavljam Moratti jednim dijelom jeste kriv za ovo, ali Rafa je glavni i odgovorni, pa lik je promijenio sve formacije i taktike, a samo nije igrao ono gdje smo prosle sezone bili najjaci, a to je presing, presing, presing i brze kontre...mi ove sezone nismo istrcali ni jednu kontru, a da smo zabili na kraju...da ne sponjem skok igru gdje vise uopste nismo opasni, a i to nam je bilo jedna od jacih strana...ne moram ni spominjat da nam odbrana izgleda smijesno i da je panika dok protivnik predje na nasu polovinu...

Prosle godine smo imali:
1.Najjace kontre(svi golovi protiv barce na meazzi posle super odradjenih kontri,super kretanja,presecanja lopte,pravovremena dodavanja,koriscenje maicona 100 posto ,milita takodje ,pandeva...svih igraca) to ove godine 0
2.Odlicna odbrana,ove godine 0
3.Golovi posle prekida .ove godine 0
4.Jedan covek resi utakmicu ,prosle godine ih je bilo 5-6 i plus mario a ove godine to radi samo etoo
5.Motivacija prosle godine prevelika ove 0
6.Ideje Sneijdera i njegovi prekidi slobodnjaci i ubacivanja ove godine 0 prosle godine nam je to jednim delom donelo titule ;) i plus slaba klupa ,mnogo povredjenih rezultat losih treninga,nema ko da udje i preokrene utakmicu,slaba forma vecine kljucnih igraca.....
eto desetak najvaznijih segmenata od prosle ove godine nemamo ni jedan ....

Culé 21-11-2010 20:54

Usput, nije lijepo zvati Beniteza "rumenko", "rumeni", "rumeni debeljko" i slično. Ipak je rumen zbog bolesti za koju nema definitivnog lijeka. Radi se o rosacei.

Balotelli#45 21-11-2010 20:58

ovo je samo bolest ako se i moze nazvati bolescu koja nije smrtonosna i nema posledica samo izaziva rumenilost koze,msm tako sam cuo

Il Mago 21-11-2010 21:06

rumeni idiot !

Pirate_Girl4 21-11-2010 23:58

Svejedno, smrtonosna ili ne, bolest je bolest... I ne treba se rugati, o kome god se radilo.

Rafael Benitez, molim te, na lijep i kulturan način idi iz Intera, nemoj dovoditi ovaj klub u propast... :(

ivan019 22-11-2010 00:06

Neuspeli abortus :D

DenchiNL 22-11-2010 01:36

Quote:

Originally Posted by Culé (Post 92585)
Usput, nije lijepo zvati Beniteza "rumenko", "rumeni", "rumeni debeljko" i slično. Ipak je rumen zbog bolesti za koju nema definitivnog lijeka. Radi se o rosacei.

ima li neki strani članak da on boluje od tog , da ovo nije opet neka Derina bomba poput "Kuyt osvojio CL prije intera" i sl.

Huska 22-11-2010 10:34

http://vukajlija.com/posteri/gde-on-...jpg?1290362837


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com