Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Novi članovi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Definitivni odlazak s foruma (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1520)

InteristaSA 14-02-2011 02:06

Definitivni odlazak s foruma
 
Ovako da se izvinem svima sto ovako napustam forum jos prije je nekoliko momaka napustilo forum iz neznam kojih razloga i necu da ulazim u to..dosta je bilo provociranja i od Milanista i od Admina Dere koji ostruira ovdje sve stvari..netreba mi da me neki tamo provocira..zato napustam i nema smisla nista pisat vise ovdje..Izvinjavam se sto ovako to radim kao picka kakva al sto je dosta dosta je !!

Et ko me nema na fb nek doda na Mirza Colic...pozz i sve najbolje !!

Huska 14-02-2011 02:08

Choda dabogda ti se sjeme zamelo...

dera=mubarak :down:

dera 14-02-2011 02:11

Zao mi je Mirza sto se ovako zavrsilo, ali za razliku od tebe ja ti zelim sve najbolje u zivotu. Mozda si dobar coek, ja te takvog nisam vidio otkako je Rafa stigao. Ranije smo se slagali.. Iskreno - mozda je ovako i bolje, posto me ti ne zelis staviti na ignore, a ne mozes da me ne quotas i svadjas se :).

Dejo 14-02-2011 02:22

Ja bih se zapitao da li je problem u Mirzi ili Deri, a trebali bi svi da se to zapitaju !

Il Mago 14-02-2011 02:24

ma neces otic,nemoj da seres !

necainter 14-02-2011 12:21

daj jbt de ces...mozes ignore ako ti smetaju i problem je resen..

esteban 14-02-2011 12:34

Quote:

Originally Posted by InteristaSA (Post 98190)
Ovako da se izvinem svima sto ovako napustam forum jos prije je nekoliko momaka napustilo forum iz neznam kojih razloga i necu da ulazim u to..dosta je bilo provociranja i od Milanista i od Admina Dere koji ostruira ovdje sve stvari..netreba mi da me neki tamo provocira..zato napustam i nema smisla nista pisat vise ovdje..Izvinjavam se sto ovako to radim kao picka kakva al sto je dosta dosta je !!

Et ko me nema na fb nek doda na Mirza Colic...pozz i sve najbolje !!

Glupo ti je da zbog jednog milaniste napustas forum Intera a i mene se nije nikad svidjalo Derino favorizovanje Beniteza zbog kojeg smo dosli dje jesmo ali to nije razlog da napustam forum zbog tudjeg misljenja koje mi se ne svidja.

Fino nadjete se ti i Dera..jedan u dres Beniteza a drugi u Josea i navalite ;)

Nera 14-02-2011 13:05

Mirza, pogrijesit ces ako ovo uradis... Na ignore bilanistu i quaresmu (dera mislim, ali su identicni fizicki :P ) i gotova rabota :)

Huska 14-02-2011 14:15

Ban za deru i bilanistu i svi sretni...jel se slazemo...naravno da se slazemo...:D

Moca93 14-02-2011 14:37

ajd interista nemoj da zbog dvojice izgubimo clanove,stavi deru na ignore i kraj a da je sramota da imamo jednog clana bilana i da nas provocira i da niko nista ne preuzima jeste sramota!

ado_inter 15-02-2011 21:51

Samo da napisem ono sto mi je Mirza (interistasa) zamolio

posto vidi neki su ga prozivali da se pojavio na forumu
rekao je da nece vise dolazit na forum nesto pisat al ce dolazit da citi i informise se sto je sasvim normalno :) etoo toliko

Grujinho 15-02-2011 22:44

koje je to sranje...prvo mauro, onda filip sada i mirza...lijepo, lijepo...

Nije Mirza svetac a nisi ni ti dera :) Nemam nista protiv nijednog od vas dvojice ali bilo bi pametno ako bi i ti dera nekad "odustao"...ne moraš uvijek kontrirat svemu što ljudi pišu o Rafi ili Mourinhu...zbog takvog ponašanja nekih članova je i mauro otišao (kad su stalno srali po ronaldu) a njega je to frustiralo...

evo huska je i sada kada se il fenomeno oprostio od nogometa počeo pisati u njegovu temu kako je sve i svašta iako je to več 100 puta rekao...ali ja ga jednostavno ignorišem kada je u pitanju Ronaldo, umjesto da se kačim na to i da se živciram bzvz...

možda bi i vi ostali članovi nekad trebali da popustite malo, jer nikad neče natjerat sve ljude da misle kao i vi...


eto toliko

dera 15-02-2011 23:46

Nije lijepo za sto me optuzujes. Pogledaj malo i vidjet ces da mu se nikada nisam obratio dok on prvi nije mene quotao u kojem je uvijek stajalo par provokacija. Uostalom, ne zelim vise da se raspravljam.

Grujinho 16-02-2011 00:02

vid jbt...gde si ti video da te ja optuzujem?

rekao sam da je i mirza kriv sigurno a tebi i ostalim članovima sam predložio da nekad "odustanu" od rasprave ako vide da se sa nekim članom nemogu složiti oko nekih stvari...znam da si ti samo branio beniteza cijelo vrijeme (tu je počeo taj vaš konflikt) ali pusti ponekad neka pišu ljudi...i ja sam odustao od branjenja ronalda neka pišu šta žele, ja si mislim svoje...

Huska 16-02-2011 00:48

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 98316)

evo huska je i sada kada se il fenomeno oprostio od nogometa počeo pisati u njegovu temu kako je sve i svašta iako je to več 100 puta rekao...ali ja ga jednostavno ignorišem kada je u pitanju Ronaldo, umjesto da se kačim na to i da se živciram bzvz...

kad je debeli cigan :D


All times are GMT +2. The time now is 07:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com