Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Timska takmicenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Serie A (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=122)

Amico Laziale 13-04-2010 23:10

Totti sei un pupazzo resta zitto c hai rotto il cazo sei invidioso e complessato da pagliaccio sei mascherato ... :D
Nula od covjeka...
Vjecito nesto provocira preko medija pi*ka,a na terenu je najveci maneken.
Baca se gore nego Gerard...
Ako Bog da,plakace oni u nedelju,a i sedmicu kasnije,kad Inter dobije Lazia na Olimpicu :P

LiGad 13-04-2010 23:14

Poslije ovakvih zelja ..
Znas da sam vec pisao da vam je najbolje da ugasite klub :D
Ako se to dogodi ..rado cemo te primit kod nas :)

dera 13-04-2010 23:28

ja i zaboravio da bi nas mogli pustiti njihovi vjeciti rivali lol

Amico Laziale 13-04-2010 23:36

zato molite Boga da sad dobijemo,jer time bi i teoretski obezbjedili opstanak :)i ne bi trebalo bit "problema" protiv Intera :D

Forza_Grande Inter 14-04-2010 01:10

bgm to sto pricate svi se sjecamo 2002 god kada u zadnjem kolu nam je trebala pobjeda nad Lazijem u gostima za titulu i Lazio nas dobi 4-2 mada im nisu bodovi trebali i sugavi juBe nam pred nosom uze scudetto tada sam ih poceo mrziti al ni Lazio od tada ne simpatisem...iskreno uvijek sam bio na strani Rome kad se igra rimski derby al ovaj put svakako NAPRIJED LAZIO ucinite nam uslugu bar ovaj put i pobjedite ih

Quaresma#7 14-04-2010 11:00

FORZA LAZIO

Nabijte tu šugavu Romu i onoga Tottija. Muka mi je te šugavce gledati na vrhu tabele kad otvorim teletext :D

:zastava::nova::miniforza:

platon43 14-04-2010 17:11

Lazio to razbija bez problema sa 2 razlike

Zlajo 26-04-2010 11:35

grazie Doria :)

Balotelli#45 26-04-2010 17:24

kao sto sam rekao jebali su ih Cassano i Pazzini na sred Olimpica :sivi:
gledao sam celu utakmicu i kao da je inter igrao isto sam se tako nervirao,prvo dadose usran gol onaj smrda totti pa posle nekoliko dobrih prilika ,ali zato uvek kad Cassano primi loptu pune gace rominim igracima zaobilazio ih je ko cunjeve,na poluvremenu bilo 1-0 za RimNjane ali u drugom totalni potop smrdljivaca smrdljivih,Pazzo gol dva komada i eto nas ponovo na prvom mestu :D

Esquivel 13-05-2010 14:48

Italijanski klubovi se mešaju u TV prenose

U italijanskom fudbalu bi mogao da nastane pravi haos zbog otkupljivanja televizijskih prava, ukoliko sud odluči protiv lige i klubova.
Mala satelitski TV kanal, Konto TV, je zatražio od uprave Milana da raskine ugovor sa Skaj Italijom i Serijom A, kako bi on moglao da otkupi prava za prenose svih utakmica Milana u jednoj ili dve naredne sezone.
Iz te televizije izveštavaju da je sklopljen ugovor u iznosu od 1.149.000 evra, bez konkurencije digitalne televizije.
Italijanska Fudbalska Liga je upozorila o mogućim posledicama, ukoliko Konto TV dobije ovaj spor, dok predsednici pojedinih klubova tvrde da je nezamislivo da sud donese odluku koja može da upropasti finansije klubova.
"Ne želimo da preterujemo, ali svašta bi moglo da se dogodi italijanskom fudbalu, klubovima i navijačima, ukoliko sud ne odluči u našu korist. Klubovi u Seriji A bi mogli da propadnu" stoji u saopštenju zvaničnika Serije A.

Huska 17-05-2010 11:16

Tim sezone 2009/10 prema goal-u:

Storari

Bonucci - Nesta
- Samuel - Zanetti

Pizarro - Sneijder

Ronaldinho

Vucinic - Milito - Di Natale

ova trojica boldanih :crazzy:

Nera 17-05-2010 11:56

Pazi ovo, Nesta zasluzeno (on i Lucio su tu nedje), Bonucci, isto tako (mada, ne na poziciji beka).. dok ni Storati nije nezasluzeno. Ni Julio, ni Buffon, ni Frey nisu imali neku extra godinu.
Najmanje bih ovdje stavio Pizarra, i ako mi vjerujete Di Natalea (iako je prvi strijelac). Jer protiv jakih nije nista uradio...

Huska 17-05-2010 12:31

nesta jest igracina...ali taj nesta je bio vise povrijedjen nego sto je igrao...dok je jedan lucio chielini i bonucci odigrali citavu sezonu sjajno...a to za desnog beka...ako netko mora biti u tih 11 to je maicon

buljoo 17-05-2010 12:51

pa baš da je maicon imao neku posebu sezonu i nije.
al ne znam koga bi stavio na desnog:confused:

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

povlačim što sam rekao za maicon:D

serie A:
Inter ASSISTS:
11 Maicon
7 Sneijder
4 Pandev
4 Milito
4 Stankovic
4 Balotelli
4 Eto’o

Huska 17-05-2010 12:53

po meni najsigurniji u ovih 11 su maicon,zanetti,samuel,sneijder,ronaldinho,de rossi i milito a ovo ostalo ima barem 10 igraca koji mogu jos tu biti...a da se ne pogrijesi....


All times are GMT +2. The time now is 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com