Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Bivši (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Roberto Mancini (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=123)

dera 29-10-2015 15:37

Mancini:
12/13 - 15m (osvojen Community shield)
11/12 - 65m (osvojen Permiership)
10/11 - 140m (osvojen FA cup)
Hughes:
09/10 - 120m (osvojena karina)
08/09 - 130m (osvojena karina)
Sven Goran:
07/08 - 70m (osvojena karina)

Ćao, zdravo.

Moca93 29-10-2015 15:58

Zivi bili pa videli,tek je pocetak sezone,sreca ce nas sigurno napustiti jednom....pa cemo videti dokle cemo dogurati.. LS ,LE ili eventualno nista. Naravno da zelim sve najbolje i Manciniu i Interu,al nesto cisto sumnjam u to.

Sile87 29-10-2015 17:11

Dera pa necemo se lagati, nisi valjda na to spao, pa ako ne raspolazes tacnim informacijama nemoras da lazes, lepo sam naveo koga je doveo Mancini i koliko ih je platio, 340,9 mil. potrosenih na igrace koje sam napisao, i ostalim clanovima foruma su dostupne informacije i imena koja sam naveo, a to sto si ti postavio da je Mancini potrosio 220 mil. mozes da obesis macku o rep, najlakse je proveriti na transfermarktu info. koje sam ja napisao. Sad mi reci dera sta ide ako svesno lazes ostale clanove foruma, neko hladjenje nedelju dana ili sta, aj kazi mi, ti si admin...

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

E, a na sve pare koje su potrosili Hjuz i Erikson, Mancini je morao potrositi jo 340 milki da bi osvoio jednu titulu prvaka u PL, a sa svim parama koje je potrosio, nije makao dalje od grupne faze LP... hahahahaahahahaah.

Quaresma#7 29-10-2015 17:39

Quote:

Originally Posted by Sile87 (Post 144295)

Kazes nismo smeli sanjati sa nekim drugim trenerima Q, pa nemoj zezati nego vrati film pa reci da li je neko od prethodnih trenera imao na raspolaganju da za jedno leto potrosi 100 mil. za transfere.

Oni "treneri" za mene nisu treneri koji su bili posle Beniteza kod nas. Ono su bile obične Morattijeve marionate i Brancine koje su mogli žedne preko vode prenjeti i čutili su šta god su jim rekli i dali od igrača.

Jedini Mancini posle tih ljudi je znao reči svoje zahteve oko igrača i zna pametno kupovati igrače a na sreču tu je i Thohir koji mu je to mogao omogučiti na veliku sreču. Pogledaj Mazzarrija koliko je on potrošio para na svojim vele pojačanjima... koje se i dan danas težko rešavamo ili smo se jih jedva kad smo jim ugovore razkinuli, za Stramu važi isto.... a ostale neču ni pominjati previše nisu ni bitni (Gasperini, Ranieri, Leonardo..sami gubitnici i nule od trenera koji nisu ništa osvojili).

Za sada sve uložene pare od su dobro investirane... skoro svi, oni koji se nisu pokazali na sreču ništa nismo ni izgubili na njima dobili smo nazad uložene pare ili smo jih jednostavno vratili sa posudbe što nije ništa strašno.

Manciniju jedino što morete je zameriti slabu igru na terenu ali i to če se popraviti uskoro jer i on polako konta ko sa kim najbolje igra.

Moca93 29-10-2015 17:43

Pa naravno da mu to zameramo... Cekaj jel Mancini trener il sportski direktor?! nisam u toku bas

dera 29-10-2015 17:52

Quote:

Originally Posted by Sile87 (Post 144301)
Dera pa necemo se lagati, nisi valjda na to spao, pa ako ne raspolazes tacnim informacijama nemoras da lazes, lepo sam naveo koga je doveo Mancini i koliko ih je platio, 340,9 mil. potrosenih na igrace koje sam napisao, i ostalim clanovima foruma su dostupne informacije i imena koja sam naveo, a to sto si ti postavio da je Mancini potrosio 220 mil. mozes da obesis macku o rep, najlakse je proveriti na transfermarktu info. koje sam ja napisao. Sad mi reci dera sta ide ako svesno lazes ostale clanove foruma, neko hladjenje nedelju dana ili sta, aj kazi mi, ti si admin...

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

E, a na sve pare koje su potrosili Hjuz i Erikson, Mancini je morao potrositi jo 340 milki da bi osvoio jednu titulu prvaka u PL, a sa svim parama koje je potrosio, nije makao dalje od grupne faze LP... hahahahaahahahaah.

Nema pravila za laganje, ali za optuživanje ima. Cifre koje sam ja naveo jesu krajnji ishodi, dakle prodaš Shaqa recimo za 15, dovedeš Perku za 20m, -5m. Pogledaj na transfermarkt i prodaju.

On je osvojio 3 trofeja, a ta ispod dvojica karinu, zbog toga kapak molim :).

Manci 220m u tri i pol sezone na transfere - FA cup; Permiership; Community shield
Hughes 250m u sezoni i pol na transfere - osvojio karinu
Sven 70m u sezoni na transfere - osvojio karinu

Ćao zdravo :P.

Sile87 29-10-2015 18:05

Dera mozes te podatke prodavati nekom ko pojma o fudbalu nema, koga je Mancini prodao za 120 mil. pa taj samo kupiti zna.

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Btw, ovaj zadnji trofej je prejak, pogledaj Celsi, Utd i ostale u vreme Hjuza... hahahaha

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

Dera, prodajes maglu.

dera 29-10-2015 18:08

E vidiš, ovo je optuživanje bez dokaza, za ovo se vrlo lahko može ban da dodjeli. Otvori fino transfermarkt, i pogledaj sezonu po sezonu, prodaja/kupovina:
http://www.transfermarkt.com/manches...ers/verein/281

Ćao zdravo maglo :). Poljubi nogu doktoru Manciju u znak izvinjenja.

Moca93 29-10-2015 18:21

Po celo tom sranju sto iznosite,i ako jesi upravu Dera,nikad nisam zalazio u te kupovine i prodaje itd...onda je on idealan za sportskog direktora,nek dovodi igrace i prodaje,ali svi znamo da je rupa od trenera... Tako da nama ne treba sportski direktor nego TRENER! Neko ko ce napraviti finu taktiku,staviti igrace NA PRAVO MESTO (koliko god to glupo zvucalo neko i dalje ne ume to da odradi) i motivisati doticne igrace,Mancini to ne zna i zato cemo i popusiti kurac opet,a konacno imamo koliko toliko dobar sastav (ajde na tom mu cestitam jer je pretezno on odgovoran za dolazak tih igraca.,ali opet dolazimo do zakljucka da je omasio profesiju) Znaci Mancini,nije sramota priznati da ne znas,eto kako je Leonardo skonto pa promenio zanimanje,il uradi nesto od ovog Intera il kupi prnje i daleko ti kuca. Zanosenje sa trenutnim stanjem na tabeli je samo za debile koji ne vide da je najveci uzrok sto smo na ovako visokom mestu cista sreca. A ti Dera i dalje mi nisi odgovorio na ono pitanje,tako da smatram da ipak ni ti ne verujes u plasman u LS sa ovakvom igrom i ostalim sranjima koje Mancini veoma lose radi.

dera 29-10-2015 18:27

Nisam ja ni započeo ovu raspravu, samo spomenuo, sile pokušao ispasti faca :P. Naravno da vjerujem, Manci doktor <3.

Moca93 29-10-2015 18:27

On da zna svoj posao ne bi sa sitijem ,sa onakvim timom ,koji je eto sam sastavio i odlicno zaradio (koliko kontam sad iz ove price) osvojio ligu na misice,samo zato sto je QPR obezbedio opstanak u ligi pa su se posle opustili i bolelo ih dupe za rezultat. A LS kara. I u Interu isto,opet je selektirao dobru ekipu,pokupovao sve sto valja iz Juventusa,u ligi se prosetao jer ,nije imao nikakvu konkurenciju ,a tamo gde se ne moze bez znanja popusio karu (LS). I Onda ti dodje Murinjo koji eto ne zna sa transverima (tvoja prica i ajde prihvaticemo je sad kao recimo tacnu ),a zna svoj posao,i sa istom tom ekipom i kupljenih par igraca osvoji LS .

Sile87 29-10-2015 18:37

Daj mi dera imena i cifre da vidim koje je Mancio igrace prodao za 120 mil. Gde su mu rezultati u LP dera, s onakvim Sitijem i onakvim Interom?

Quaresma#7 29-10-2015 19:12

Mancini nije samo trener on je i više manager u Interu ko u engleskoj gde trener daje glavnu reč dali da dovedu tog igrača ili ne.

Taj model vodenja tima hoče sam Thohir i sam Mancini jer to mu daje veču avtoritetu nad samom ekipom i da se mu oni gore ne mešaju u igrački kadar.

A City bi u svakom slučaju trošio te pare i sa Mancinijem ili bez njega u to budite sigurni jer su jim trebali novi igrači pa su bili spremni kolikogod je to bilo potrebno platiti da to dobiju.

Biscione 29-10-2015 19:32

Quote:

Originally Posted by dera (Post 144305)
Manci 220m u tri i pol sezone na transfere - FA cup; Permiership; Community shield
Hughes 250m u sezoni i pol na transfere - osvojio karinu
Sven 70m u sezoni na transfere - osvojio karinu

Ćao zdravo :P.

Jel Hughes odveo sa sobom te 250mil. igrače ili ih je ostavio Manciu? Jbg nije isto kada dođeš u ekipu vrijednu 50 mil pa potrošiš 250 mil. ili kada dođeš u ekipu vrijednu 250 mil pa potrošiš dodatnih 220 mil.

dera 29-10-2015 19:41

Quote:

Originally Posted by Sile87 (Post 144313)
Daj mi dera imena i cifre da vidim koje je Mancio igrace prodao za 120 mil. Gde su mu rezultati u LP dera, s onakvim Sitijem i onakvim Interom?

Imaš link, sve ti piše.
Quote:

Originally Posted by Moca93 (Post 144312)
On da zna svoj posao ne bi sa sitijem ,sa onakvim timom ,koji je eto sam sastavio i odlicno zaradio (koliko kontam sad iz ove price) osvojio ligu na misice,samo zato sto je QPR obezbedio opstanak u ligi pa su se posle opustili i bolelo ih dupe za rezultat. A LS kara. I u Interu isto,opet je selektirao dobru ekipu,pokupovao sve sto valja iz Juventusa,u ligi se prosetao jer ,nije imao nikakvu konkurenciju ,a tamo gde se ne moze bez znanja popusio karu (LS). I Onda ti dodje Murinjo koji eto ne zna sa transverima (tvoja prica i ajde prihvaticemo je sad kao recimo tacnu ),a zna svoj posao,i sa istom tom ekipom i kupljenih par igraca osvoji LS .

Quote:

Originally Posted by Biscione (Post 144315)
Jel Hughes odveo sa sobom te 250mil. igrače ili ih je ostavio Manciu? Jbg nije isto kada dođeš u ekipu vrijednu 50 mil pa potrošiš 250 mil. ili kada dođeš u ekipu vrijednu 250 mil pa potrošiš dodatnih 220 mil.

Zašto Pelegrini ne osvoji LP? Osvojio je samo jednom Premiership kao i Mancini, te jedan kup, dok je Manci dva.

On je dodatno potrošio kad gledaš i prodaju 130m ove sezone, 80m prošle, 100m pretprošle, dakle i on je otkako je došao u tri sezone potrošio 310m! Dakle isto sezona kao i Manci, ovo mu je treća, potrošio je 100m više, da vidimo hoće li osvojiti LP.


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com