Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Moje želje (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=115)

Grujinho 03-06-2009 16:50

ibra je najkompletniji napadač na svijetu ;)

dok je ronaldo najkompletniji igrač skupa messijem, ali barem po mom mišljenju je ronaldo bolji...

Huska 03-06-2009 16:55

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 22415)
ibra je najkompletniji napadač na svijetu ;)

dok je ronaldo najkompletniji igrač skupa messijem, ali barem po mom mišljenju je ronaldo bolji...

ibra ima sve sto ima i pederko i ima bolju realizaciju od njega bolju tejniku od njega ( pederko samo zna skakat oko lopte i neka bicikla pravit a najbolji mu potez gurni loptu kraj igraca i onda trci ko konj da je stigne) a sto se tice messia sto se tice tehnike mozda je malo bolji a i od njega je u realizaciji ibra bolji

PS. Nera i dalje ga mrzim :D

Grujinho 03-06-2009 16:58

Nema ibra takvog driblinga i brzine...ronaldo puca slobodnjake ko iz topa, zabija i glavom i nogom.... ibra ne zabija na velikim utakmicama....

ibra ima za napadača perfektnu tehniku, dosta je brz ima i dovoljno snage i još dobro skaće...i odličan je napadač, najbolji na svijetu...

ali nije bolji od ronalda ako smo realni

CurvaNord69 03-06-2009 17:02

Pa niste ni jedan ni drugi realni, huska nateze za ibru jer igra za nas, a ti natezes za ronalda jer bi najradje u krevet s njim.

Grujinho 03-06-2009 17:07

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 22418)
Pa niste ni jedan ni drugi realni, huska nateze za ibru jer igra za nas, a ti natezes za ronalda jer bi najradje u krevet s njim.


cjooj...nebi ja u krevet s njim, ne boj se....

ali hej...reci mi koje krilo je ikada zabilo 50 golova u sezoni, osvojilo LŠ, PREMIER LIGU, svjetsko klubsko prvenstvo, bilo izabrano za igrača godine,...

i ove godine je ronaldo bio sjajan...zabio je preko 25 golova čini mi se...iako je bio ozlijeđen na početku sezone...

evo sada ibra jednom u sezoni zabio 25 golova i odmah mu davaju 1,5m€...kao da je zabio 10 komada u ligi šampiona...

---------- Post added at 17:07 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

ronaldo je i prošle i ove godine sam doveo manchester do finala....

prošle godine im je onim golom i donio produžetke...

ove godine zabio protiv nas onaj vrlo važan gol, zabijao i protiv arsenala, protiv barcelone nisu imali šanse nakon što su primili gol ali prvih 10 minuta ronaldo je imao nekoliko prilika

Mauro7 03-06-2009 17:15

daj ljudi ikakve diskusije o ronaldu nemaju smisla, igrač i po' i gotovo

Balotelli#45 03-06-2009 18:21

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 22420)
cjooj...nebi ja u krevet s njim, ne boj se....

ali hej...reci mi koje krilo je ikada zabilo 50 golova u sezoni, osvojilo LŠ, PREMIER LIGU, svjetsko klubsko prvenstvo, bilo izabrano za igrača godine,...

i ove godine je ronaldo bio sjajan...zabio je preko 25 golova čini mi se...iako je bio ozlijeđen na početku sezone...

evo sada ibra jednom u sezoni zabio 25 golova i odmah mu davaju 1,5m€...kao da je zabio 10 komada u ligi šampiona...

---------- Post added at 17:07 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

ronaldo je i prošle i ove godine sam doveo manchester do finala....

prošle godine im je onim golom i donio produžetke...

ove godine zabio protiv nas onaj vrlo važan gol, zabijao i protiv arsenala, protiv barcelone nisu imali šanse nakon što su primili gol ali prvih 10 minuta ronaldo je imao nekoliko prilika

pa ako ti je ronaldo bolji odnosno najbolji ti onda za manchester predji da navijas.Ibra je dobar sve to ronaldo je bolji.messi je dobar itd... ronaldo je bolji.Nevidim svrhu tolkog podizanja ronalda u nebesa pa nije bog pa da ga ovako neko hvali

dera 03-06-2009 18:26

po meni, ronaldo je najbolji, ibra drugi, messi treci...

CurvaNord69 03-06-2009 18:27

Messi, ibra, ronaldo.
to sto ibra ne zabija, volio bi vidit da ronaldo udje u 60toj minuti ozljedjen u odlucujucoj utakmici sezone i da 2 gola.

esteban 03-06-2009 18:32

Lionel Messi

Balotelli#45 03-06-2009 18:46

neznam sto je messi bolji od ibre.Prvo i nedaje vise golova iako igra u spaniji iako barca svaki napad skoro ima priliku.Drugo dosta je slabiji od ibre.Ibra je atraktivniji ima jaci sut daje lepse golove.messi po meni samo ima vecu brzinu i eleganciju ali i to je normalno kad mesi jedva ga je sa kramponima metar 70 a ibra je 20 cm veci od njega.Po meni je ibra mnogo bolji i kompletniji igrac od messija i ronalda samo sto inter neosvaja ligu sampiona nemora da znaci i da ibra nije bolji od spomenute dvojice

Enfant Terrible 03-06-2009 18:51

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 22418)
Pa niste ni jedan ni drugi realni, huska nateze za ibru jer igra za nas, a ti natezes za ronalda jer bi najradje u krevet s njim.

HAHAAHAHAHAAHAHA:crazzy: Ah jooj, ne znam kad se zadnji put nasmijah ovoliko:sivi:

Ronaldo jeste fenomen, i vjerovatno najbolji igrač na svijetu, ali ja bih uvijek radije Ibru i Kaku u timu nego pederastog Portugalca.

Culé 03-06-2009 20:43

Raspravljati ko je najbolji igrač (ili kako vi to "profesionalno" kažete, najkompletniji) je glupost. To je stvar ukusa. Jedini validan kriterij koji se može koristiti su lični rezultati (da ne govorim o timskim).

Podaci za Messija, sezona 08/09.

GOALS
38 Messi (23 + 9 + 6) (Primera, Champions League, Copa del Rey)
36 Eto'o (30 + 6 + 0)
26 Henry (19 + 6 + 1

ASSISTS
33 Xavi (25 + 7 + 1)
24 Messi (16 + 5 + 3) (Primera, Champions League, Copa del Rey)
18 Iniesta (13 + 3 + 2)

Ima li neko bolji?

Balotelli#45 03-06-2009 22:03

Quote:

Originally Posted by Samir (Post 22473)
Raspravljati ko je najbolji igrač (ili kako vi to "profesionalno" kažete, najkompletniji) je glupost. To je stvar ukusa. Jedini validan kriterij koji se može koristiti su lični rezultati (da ne govorim o timskim).

Podaci za Messija, sezona 08/09.

GOALS
38 Messi (23 + 9 + 6) (Primera, Champions League, Copa del Rey)
36 Eto'o (30 + 6 + 0)
26 Henry (19 + 6 + 1

ASSISTS
33 Xavi (25 + 7 + 1)
24 Messi (16 + 5 + 3) (Primera, Champions League, Copa del Rey)
18 Iniesta (13 + 3 + 2)

Ima li neko bolji?

kad bi doso u italiju te sve brojke bi mogao da podelis sa 2 pa tek bi onda moglo da se prica
drugo to je u italiji da das 30 golova a potpuno drugo u spaniji

Grujinho 04-06-2009 00:27

mah nikad nečemo doč na kraj sa tim ko je bolji.... ali svi dobro znate da je to C.Ronaldo hehehe..

da se vratim na topic...

Za sada možemo reči da smo osigurali Milita, Mottu i Arnautoviča(osim ako doktori ne kažu, da je ozljeda ozbiljna, ali u to sumnjam)...

Da bi mercato bio uspješan barem po mom mišljenju Inter treba da dovede još

Carvalha, Mela, Hernanes/Elano, Deco/Sneijder i Cassano/Tevez

na kraju bi imali 7 pojačanja....dok če otiči ili su več otišli Crespo, Quaresma(genoa kako kaže), Acquafresca, Figo, Vieira(ako bog da :D), Adriano, Burdisso/Rivas, Jimenez?, možda i Mancini i Cruz....


All times are GMT +2. The time now is 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com