Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Novosti (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Dječak pametniji od Einsteina (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=249)

dera 17-03-2009 23:25

Dječak pametniji od Einsteina
 
Prije svega da kazem da ja i Hulle imamo preko 200 samo sto se ne falimo :D


Pranav Veera ima šest godina i kvocijent inteligencije 176. Samo jedan čovjek na milijun ljudi ima toliki kvocijent ili viši.

Vjeruje se kako je Albert Einstein imao oko 160. Prosječan kvocijent je 100. Roditelji su primjetili da je izuzetno inteligentan prije dvije godine. Testirali su ga prije tri mjeseca i iznenadili se rezultatom.


- Bilo mi je neobično što radi čudne stvari za svoje godine - rekao je njegov ponosni otac, Prasad Veera. Ispostavilo se kako mali Amerikanac ima fotografsko pamćenje. Njegova majka Suchitra Veera i baka Shanta Sastri uče s njim.


- Zainteresiramo ga za određenu temu tako da je povežemo s brojkom, kao što je predsjednikov rođendan - rekla je majka.


U vrtiću je brojao do milijun dok su djeca učila brojati do 100. - Nikada nisam vidjela da je dijete toliko zainteresirano za učenje. Ponekad se trese od uzbuđenja. Već sad ima golemo znanje - rekla je učiteljica Marci Taylor iz škole McCormick u Milfordu.


Iako je stalno željan znanja, igra se kao i druga djeca. S obzirom na mogućnosti, mogao bi preskakati razrede, ali otac to ne želi.


- Želimo da bude normalan koliko je to moguće - rekao je.


Roditelji se ne mogu dogovoriti na koga je tako pametan jer su oboje visoko obrazovani. Na pitanje što bi želio biti, Pranav spremno odgovara - astronaut.

ivan019 17-03-2009 23:29

Ma da sigurno ce biti normalan, ima da prsne u 25. godini

manjact 17-03-2009 23:30

wow svaka mu cast!

dera 17-03-2009 23:33

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 9461)
Ma da sigurno ce biti normalan, ima da prsne u 25. godini

a prije toga osmisli zivot na svemiru :D

ivan019 17-03-2009 23:35

Quote:

Originally Posted by dera (Post 9466)
a prije toga osmisli zivot na svemiru :D

Mozda:D ali je dokazano da vecina ljudi sa prevelikom inteligencijom jednostavno polude :)

manjact 17-03-2009 23:37

nece ovaj poludjet :) on ce daleko da dogura

dera 17-03-2009 23:38

http://pincom.info/slikaID.php?ID=52417

ivan019 17-03-2009 23:39

Pogledajte ga, vidi se da ce biti malo nastran :ivan:

dera 17-03-2009 23:42

pazi se ti, mozda ima i milan tarotove moci :)

ivan019 17-03-2009 23:45

Quote:

Originally Posted by dera (Post 9477)
pazi se ti, mozda ima i milan tarotove moci :)

Opet ti :) jbt Milan Tarot :ivan:

hulle 17-03-2009 23:58

Quote:

Originally Posted by dera (Post 9460)
Prije svega da kazem da ja i Hulle imamo preko 200 samo sto se ne falimo :D


Pranav Veera ima šest godina i kvocijent inteligencije 176. Samo jedan čovjek na milijun ljudi ima toliki kvocijent ili viši.

Vjeruje se kako je Albert Einstein imao oko 160. Prosječan kvocijent je 100. Roditelji su primjetili da je izuzetno inteligentan prije dvije godine. Testirali su ga prije tri mjeseca i iznenadili se rezultatom.


- Bilo mi je neobično što radi čudne stvari za svoje godine - rekao je njegov ponosni otac, Prasad Veera. Ispostavilo se kako mali Amerikanac ima fotografsko pamćenje. Njegova majka Suchitra Veera i baka Shanta Sastri uče s njim.


- Zainteresiramo ga za određenu temu tako da je povežemo s brojkom, kao što je predsjednikov rođendan - rekla je majka.


U vrtiću je brojao do milijun dok su djeca učila brojati do 100. - Nikada nisam vidjela da je dijete toliko zainteresirano za učenje. Ponekad se trese od uzbuđenja. Već sad ima golemo znanje - rekla je učiteljica Marci Taylor iz škole McCormick u Milfordu.


Iako je stalno željan znanja, igra se kao i druga djeca. S obzirom na mogućnosti, mogao bi preskakati razrede, ali otac to ne želi.


- Želimo da bude normalan koliko je to moguće - rekao je.


Roditelji se ne mogu dogovoriti na koga je tako pametan jer su oboje visoko obrazovani. Na pitanje što bi želio biti, Pranav spremno odgovara - astronaut.


kad sam ja radio IQ test (testiranje - regrutacija) meni su rekli da sam ga rasturio i da mogu birati sta cu biti u vojsci hehehhe

al ovaj mali je bolestan hehehe

dera 17-03-2009 23:59

ma normala, meni su rekli na upisu na fax.. hoces odmah diplomu ili ces se patiti - reko ne bi bio fer, red je i da se ja malo mucim :D

hulle 18-03-2009 00:04

meni nisu dali uci u zgradu faxa kaze...pa gdje ces ti s ovim sabanima hehehehheheheh

dera 18-03-2009 00:05

hahaha, a kad cemo vise da napravimo neki izum i dignemo koji miljcek, meni mrsko :P

hulle 18-03-2009 00:28

meni nedaju...kaze nije fer prema ostalima koji se moraju potruditi da nesto smisle...a ti prdnes i tu je ideja...jbg


All times are GMT +2. The time now is 18:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com