Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Anti (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Bilan (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=19)

Choda_Bg 28-01-2011 02:03

Milan Agree €4 Million Deal For Espanyol Defender Didac Vila - Report

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

Ispade ovaj najskuplje nase pojacanje u januarskom roku :bravo:

Forza Galiani:)

Motta 28-01-2011 10:40

http://i56.tinypic.com/hu1v8n.jpg

dera 28-01-2011 12:18

Agent 21-godisnjeg defendera je Mino Raiola :).

necainter 28-01-2011 12:39

Quote:

Originally Posted by Motta (Post 96509)

bas me zanima sta mu je reko mou ovom prilikom :D
mzd nesto kao sta god da uradite opet ne mozete da nas pobedite :P :D

Enfant Terrible 28-01-2011 12:42

Iako navijač Intera, moram priznati da ste odradili fantastičan mercato. Ne samo ovaj prelazni rok, već i ljetni. Na ljeto Ibrahimović, Robinho, Boateng (možda sam nekog zaboravio), fantastični igrači, na zimskom prelaznom roku Cassano, Emmanuelson, Van Bommel, takođe fantastični igrači. I to sve za malo para.

Ipak, razlika između Milana i Intera je sada što mi već imamo tim koji se blendirao, izgradio, a Milan tek gradi ekipu. U svakom slučaju, drago mi je da je Milan doveo neka zvučnija imena zbog kompletnog Italijanskog fudbala i ambijenta, ali opet se zna ko je Italijanski, Svjetski i Evropski šampion i Choda, nemoj se iznenaditi ako u maju opet vidiš Zanettija kako diže pehar prvaka Italije (no hard feelings) ;)

adiK 28-01-2011 12:56

Quote:

Originally Posted by Enfant Terrible (Post 96524)
Iako navijač Intera, moram priznati da ste odradili fantastičan mercato. Ne samo ovaj prelazni rok, već i ljetni. Na ljeto Ibrahimović, Robinho, Boateng (možda sam nekog zaboravio), fantastični igrači, na zimskom prelaznom roku Cassano, Emmanuelson, Van Bommel, takođe fantastični igrači. I to sve za malo para.

Ipak, razlika između Milana i Intera je sada što mi već imamo tim koji se blendirao, izgradio, a Milan tek gradi ekipu. U svakom slučaju, drago mi je da je Milan doveo neka zvučnija imena zbog kompletnog Italijanskog fudbala i ambijenta, ali opet se zna ko je Italijanski, Svjetski i Evropski šampion i Choda, nemoj se iznenaditi ako u maju opet vidiš Zanettija kako diže pehar prvaka Italije (no hard feelings) ;)

Slazem se, sad ako/kad osvojimo titulu, niko je nece spocitavati i govoriti, osvojili ste ne zato sto ste bolji od drugih, nego sto su drugi jako losi. Takodjer, vrijeme je da se kompletan Italijanski fudbal digne, a ne samo najjaci i najbolji klub u Italiji. Prosle godine im je Inter sam ostavio 4 ekipe u LP, sad nek se i drugi potrude :)

dera 28-01-2011 14:17

Ruku na srce, tesko cemo do titule ove sezone :).

Choda_Bg 28-01-2011 15:21

Enfant Terrible, hvala na lepim recima. U pravu si da ste vi izgradili ekipu, a mi tek gradimo. Em sto gradimo, mi trazimo sopstveni identitet koji je davno izgubljen. Ovih dana citam sve moguce sajtove i raznu stampu, i mogu ti reci sledece.... MIlan nije zadnjih 6-7 godina imao ovako aktivan merkato. Nakon proslogodisnje sramne elimeinacije iz LS od Man Utd ukupnim rezultatom 7:2, navijaci sirom sveta su bili ogorceni na upravu i svi su zeleli da se klub proda. Cak je na sajtu Goal.com sprovedena anketa od kojih je neverovatnih 100% citalaca bilo za prodaju kluba, dok je Berluskoni sve vreme poricao krizu u klubu. sada se odjednom pojavio toliki optimizam da ti isti navijaci ( i i ja) sa nestrpljenjem cekaju narednu tekmu. Prave se razne analize i pocinje Milan jako ozbiljno da se shvata. Galijanija uporedjuju sa Moggiem, koji je bio ekspert pravljenja sampionske ekipe. Zapravo hocu reci sledece... Milan konacno oblaci novo ruho na koje cekam godinama, i pocinje da lici na tim koji sa pravom u vitrinama drzi 7 trofeja LS. Cekam kraj godine da isteknu ugovori Sedorfu, Abrosiniju itd..te da ce Merkel, Sokratis, Boateng, Emanuelson, Pato, biti snaga novog Milana.:)

---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

Prema Sky Sport 24 Didac Vila je novi bek Milana.
21 godisnjak će stići u Milan danas s predsednikom Gallianijem gde ce obaviti lekarske preglede i nakon toga potpisati za Milan. Pominje se i i sledeca varijanta... da cemo kupljenog Vilu poslati u Genou na pozajmicu, a oni nama Krishita, takodje na pozajmicu sa mogucnoscu otkupa ugovora na kraju sezone.
Kako god ja zadovoljan :crazzy:

adiK 28-01-2011 18:51

Quote:

Originally Posted by dera (Post 96533)
Ruku na srce, tesko cemo do titule ove sezone :).

Ko je kriv? Nijee vaaazno ko je kriv :D

Choda_Bg 28-01-2011 19:34

Sluzbeno: Didac Vila od danas je novi clan Milana

http://img339.imageshack.us/img339/16/122603hp.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Na zvanicnom sajtu Espanjola je saopsteno da je 21-godisnji desni bek i mladi reprezentativac Spanije, nakon sinosnjeg trocasovnog sastanka postao novi clan milanskog giganta. Vrednost transfera je 4m evra.

Moca93 28-01-2011 19:36

Unistice vas Raiola.paz sta ti kazem...

Choda_Bg 28-01-2011 19:50

.......................Abiati..................

Vila........Sokratis.....T. Silva......Emanuelson

.............MVB..............Boateng..........

.......................Merkel..................... .......

....Pato................................Robinho... ....

..................Ibrahimovic..................

:crazzy::crazzy::crazzy::crazzy::crazzy:

ovo je moja ideja, nista vise...

Il Mago 28-01-2011 20:04

ne valja ti ideja :D

Didac Villa je klasicni lijevi bek,a Emanuelson ce igrati u sredini terena...taj sastav sto si ti stavio je bzvze ocam :D

----------Abbiati

Abate-Nesta-T.Silva-Villa

---MVB--Pirlo--Boateng

---------Cassano

------Pato---Ibra

bolje ti ja sastavi ekipu 2 puta :D

dera 28-01-2011 20:13

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 96568)
Ko je kriv? Nijee vaaazno ko je kriv :D

Povrede, uprava koja nije dovela na ljeto trazene igrace.. ali sada nije bitno, u pravu si :).

Choda_Bg 28-01-2011 20:16

Mago, pravi si MAG :vfunny:

Merkel bre!! :)


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com